Superjoker staat klaar bij KV Mechelen

door
Superjoker staat klaar bij KV Mechelen

KV Mechelen heeft zich woensdag op gepaste wijze herpakt na de competitienederlaag van enkele dagen eerder. Zo plaatste Malinwa zich voor de kwartfinale van de Croky Cup door na verlengingen te winnen van Cercle Brugge. Al kwam de ploeg van coach Wouter Vrancken niet ongehavend uit die strijd.


Na een botsing met de bezoekende doelman, moest Hugo Cuypers immers vroegtijdig naar de kant. Daags nadien werd een fractuur aan de jukboog vastgesteld. Vrijdag zal hij hieraan geopereerd worden. Met behulp van een gezichtsmasker zal Cuypers zijn rentree kunnen maken, maar sowieso staat hij enkele wedstrijden aan de kant. Een flinke streep door de rekening van KVM. Met Ferdy Druijf en Niklo Dailly lagen immers al twee spitsen in de lappenmand.

Aan Vrancken dus om met een oplossing te komen. Hij zou zijn speelwijze kunnen aanpassen en zonder echte diepe spits gaan spelen. Een andere optie is om Gustav Engvall of Maryan Shved opnieuw in een meer centrale rol te gaan gebruiken. Maar de meest voor de hand liggende oplossing is het uitspelen van de superjoker: Igor De Camargo.

LANG NIET VERSLETEN
De voormalige Rode Duivel is inmiddels alweer 38 jaar, maar toonde woensdag dat hij nog steeds van goudwaarde kon zijn. Zo tekende hij vlak na zijn invalbeurt voor de belangrijke gelijkmaker. De Camargo lijkt dan ook klaar om in afwezigheid van de andere spitsen weer een belangrijke rol op te gaan eisen. "Nog eens scoren doet echt deugd, het was al een hele tijd geleden. Ik ben er om te scoren, maar wie me kent, weet dat ik er altijd zal zijn", reageerde hij op de clubwebstek.

POLL: De Camargo is de beste optie om Cuypers te vervangen ...

Meest recent

Union krijgt probleem niét opgelost: groot hiaat in de PO's

Union SG begint als verre outsider voor de titel aan de Champions’ Play-Offs. De Brusselaars ...

9
9
'Man City-mascotte mishandeld door eigen sterspeler'

Manchester City hoopt dat het seizoen wellicht héél snel voorbij is. Sportief is het ...

119
119
Charleroi ruikt miljoenen: "Veel mensen bellen me"

Bij Sporting Charleroi moeten ze de nodige uitgaande transfers doen tijdens de zomer- en ...

14
14
Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

142
142
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

28
28
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

89
89
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

31
31
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

252
252
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

120
120
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

232
232
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

66
66
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

198
198
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

510
510
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

44
44
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

297
297
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

434
434
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

78
78
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

265
265
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

278
278
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

277
277

Meer sportnieuws