Vermaelen verlaat Vissel Kobe: terugkeer naar België?

door
Vermaelen verlaat Vissel Kobe: terugkeer naar België?

De Japanse club Vissel Kobe en Thomas Vermaelen stoppen hun samenwerking. Dat maakte de club officieel bekend. Het bedankte de Rode Duivel met een filmpje.


Vermaelen stapte in de zomer van 2019 gratis over van FC Barcelona naar Vissel Kobe. De linksvoetige centrale verdediger speelde er 57 wedstrijden. Vermaelen kan vanaf 1 februari dus vrij op zoek gaan naar een nieuwe club. Dat wordt alvast belangrijk, want de 36-jarige verdediger wil nog meegaan naar het WK 2022 dat in Qatar zal plaatsvinden.

In de zomer van 2019 kon Vermaelen naar RSC Anderlecht, maar hij koos voor Japan. De Brusselaars hebben met Hannes Delcroix en Wesley Hoedt al twee linksvoetige centrale verdedigers. Club Brugge lijkt ook goed te zitten op die positie, al overtuigt Stanley N'Soki niet. Royal Antwerp FC, dat eerder al Radja Nainggolan aantrok, heeft dan weer boegbeeld Ritchie De Laet op die positie staan. Al kan hij op meerdere posities uit de voeten.

KRC Genk heeft Mark McKenzie al, ook al lijkt Jhon Lucumi de club te gaan verlaten. Standard heeft dan weer niet de middelen om dergelijke spelers terug te halen naar België. AA Gent liet via Hein Vanhaezebrouck alvast weten dat hij defensieve versterking wilt in januari. Het is dus koffiedik kijken waar Vermaelen aan de slag zal gaan. De komende dagen en weken zullen er wellicht de nodige geruchten de ronde doen. Vermaelen, die een zeer sterk EK speelde, kwam eerder al uit voor Ajax, RKC, Arsenal, FC Barcelona en AS Roma.

POLL: Zal hij terugkeren naar België?

Meest recent

Aston Villa doet gouden zaak met zege in Belgisch duel

De afsluiter van deze zaterdag in de Premier League was een zeer Belgisch getint duel. In de kraker ...

6
6
Westerlo houdt PO2 spannend met straffe comeback tegen OHL

De strijd om het laatste Europese ticket in de Europe Play-Off blijft razend spannend. Het verschil ...

19
19
Pocognoli kiest vervanger Boufal, verrassingen bij Gent

Er wordt zaterdagavond ook in de Champions' Play-Off van de Jupiler Pro League gevoetbald. Om 20u45 ...

16
16
Ondrejka en Keita bewijzen Napoli dienst in titelstrijd

De titelstrijd in de Serie A kan dit weekend weer wat spannender worden. Met winst op Bologna kan ...

26
26
Cercle met schrik vrij: "Maken het onszelf moeilijk"

In de Relegation Play-Off is Cercle Brugge met de schrik vrijgekomen. Het leek opnieuw op weg naar ...

58
58
Eerste Europese kampioen gekend: PSG laat champagne knallen

De eerste kampioen in één van de grote Europese competities is bekend. In de Ligue 1 ...

31
31
Heymans spreekt duidelijke taal over transfer naar Genk

Terwijl KRC Genk nog volop voor de titel aan het strijden is, wordt er achter de schermen ook al ...

226
226
Real blijft achter met serieuze kater voor titelstrijd én CL

Real Madrid heeft zaterdag een stevige klap moeten incasseren. Het ging op pijnlijke wijze in het ...

101
101
Lokeren mag nog dromen van play-offs, eerste nieuwkomer 1B bekend

In de Challenger Pro League zit de competitie in haar laatste rechte lijn. De strijd om de top zes ...

157
157
Anderlecht in dubio: toptransfer, achterdeur of bijtekenen

Bij RSC Anderlecht moeten ze zich gaan herpakken tegen KRC Genk. Besnik Hasi zag toch een ...

206
206
Legende lyrisch over Lukaku: "Wat kan je meer vragen?"

Romelu Lukaku scoorde vorige week zijn 400ste goal in zijn carrière. De Belg is een fenomeen ...

61
61
Union hoopt op dé doorbraak: nu of nooit voor 'smaakmaker'

Union SG opende de Play-Offs ijzersterk met een 5-1-zege tegen Royal Antwerp FC. Dit weekend wacht ...

32
32
KRC Genk laat Anderlecht minstens 60 miljoen mislopen

RSC Anderlecht haalde de afgelopen twee seizoenen drie grote talenten weg bij KRC Genk. Dat zal in ...

344
344
Grootmachten haken af: nog één Europese optie voor De Bruyne?

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City, dat maakte de spelmaker vrijdag ...

238
238
Ondanks puike goal Trossard: Arsenal verbrodt laatste titelhoop

In Engeland lijkt niemand nog in staat om Liverpool FC van de titel te houden. Eerste achtervolger ...

57
57
Play-Offs Anderlecht nu al om zeep? "Wat een zootje"

De topaffiche van de tweede speeldag in de Champions' Play-Offs wordt zondagavond afgewerkt in het ...

262
262
Kompany met handen in het haar: sterspeler wekenlang uit

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij ...

41
41
Pocognoli in de wolken: Union krijgt stevige titelboost

Union SG is sterk aan de Champions' Play-Offs gewonnen en haalde het vorig weekend met 5-1 van ...

49
49
Vanzeir onthult: 'Daarom verkoos ik Gent boven Anderlecht'

Dante Vanzeir maakte tijdens de voorbije wintermercato zijn rentree op de Belgische velden. De ...

276
276
'Club Brugge klopt aan voor smaakmaker Standard'

De ontknoping van het seizoen draait op volle toeren, maar ook de zomermercato komt steeds dichter. ...

570
570

Meer sportnieuws