KVM legt zich niet neer bij schorsing Storm

door
KVM legt zich niet neer bij schorsing Storm

KV Mechelen speelt komend weekend gastheer voor KV Oostende. De Maneblussers willen winnen en zo de hoop op PO I-deelname levend houden. De club dreigt het wel zonder een van zijn sterkhouders te moeten doen.


Zo kreeg Nikola Storm in de wedstrijd tegen Beerschot een rode kaart. De smaakmaker ging hard door op Sanusi en mocht gaan douchen. Het schorsingsvoorstel van het bondsparket klonk twee speeldagen (effectief). Maar dat was niet naar de zin van KVM. De club ging niet akkoord, waarna het Disciplinair Comité uitsluitsel moest brengen. Het verdict voor KVM was negatief, want de schorsing van Storm werd eerder deze week bekrachtigd. De speler dreigt daardoor drie speeldagen op de strafbank te moeten zitten, waarvan dus twee effectief. Storm zou de komende twee duels (tegen KV Oostende en KRC Genk) missen.

OPNIEUW IN BEROEP

KVM kon wel nog beroep aantekenen, en dat deed het nu ook. Dat weet Het Nieuwsblad. Zo wordt de zaak nog wat meer op de lange baan geschoven en is het voorlopig onduidelijk wanneer en voor hoelang de club niet op Storm zal kunnen rekenen. Zijn afwezigheid, hoelang ook, zal sowieso een aderlating zijn. Dit seizoen was de ex-speler van Club Brugge al goed voor 14 goals en 5 assists. Erg mooie statistieken, waarmee hij vierde staat in de topschutterstand.

KVM hoopt dit seizoen voor een verrassing te kunnen zorgen en binnen de top vier te eindigen. De Kakkers tellen op dit moment zes punten minder dan RSC Anderlecht, maar hebben wel nog twee wedstrijden minder gespeeld. Alles is zo nog mogelijk voor Wouter Vrancken en co.



   


POLL: Wat zal het zijn?

Meest recent

Union krijgt probleem niét opgelost: groot hiaat in de PO's

Union SG begint als verre outsider voor de titel aan de Champions’ Play-Offs. De Brusselaars ...

3
3
'Man City-mascotte mishandeld door eigen sterspeler'

Manchester City hoopt dat het seizoen wellicht héél snel voorbij is. Sportief is het ...

88
88
Charleroi ruikt miljoenen: "Veel mensen bellen me"

Bij Sporting Charleroi moeten ze de nodige uitgaande transfers doen tijdens de zomer- en ...

11
11
Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

108
108
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

25
25
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

79
79
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

29
29
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

235
235
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

110
110
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

216
216
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

63
63
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

185
185
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

495
495
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

43
43
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

288
288
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

427
427
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

78
78
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

259
259
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

273
273
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

273
273

Meer sportnieuws