'Van Bommel stuurt derde speler naar B-kern'

door
'Van Bommel stuurt derde speler naar B-kern'

Voor Antwerp begint het nieuwe seizoen zeer snel, want donderdag staat de eerste opdracht van de Great Old al op het programma. In hun heenwedstrijd in de tweede voorrond van de Conference League krijgen ze het bezoek van de Kosovaarse club FC Drita. Voor die partij moet trainer Mark van Bommel al meteen enkele stevige knopen doorhakken.


Antwerp haalde de voorbije weken immers stevig uit op de transfermarkt met de komst van Vincent Janssen, Christopher Scott en vorig weekend nog Toby Alderweireld. Met de transfer van de Rode Duivel beschikt Van Bommel nu over heel wat opties in zijn verdediging, te veel voor de Nederlander. Volgens Gazet van Antwerpen heeft hij daarom Abdoulaye Seck naar de B-kern verwezen.

De Senegalees kreeg het nieuws dinsdag te horen en mag uiteraard ook meteen op zoek naar een nieuwe club. Die zal de 30-jarige wellicht zo snel mogelijk willen vinden om zijn plaats in de Senegalese WK-selectie niet in gevaar te brengen. Voor de speler zou een transfer naar een andere Belgische club daarvoor ook niet uitgesloten zijn.

DERDE BANNELING
Seck is al de derde speler die deze zomer door Van Bommel naar de B-kern gestuurd wordt, nadat eerder ook al Dorian Dessoleil en Alexis De Sart te horen kregen dat er voor hen geen plaats meer was bij de A-ploeg. Ook Pierre Dwomoh moest volgens GvA dinsdag overigens meetrainen met de beloften. Het 18-jarige toptalent zou Van Bommel nog niet overtuigd hebben en staat ook niet op de Europese lijst. Daardoor kan hij donderdag tegen Drita sowieso niet meespelen en dus hoefde Van Bommel hem niet op training.

POLL: Zou Antwerp Seck dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

8
8
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

4
4
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

73
73
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

138
138
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

116
116
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

30
30
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

16
16
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

85
85
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

59
59
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

30
30
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

137
137
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

80
80
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

24
24
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

71
71
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

150
150
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

295
295
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

66
66
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

57
57

Meer sportnieuws