'Lukaku hamert op extra transfer bij Inter'

door
'Lukaku hamert op extra transfer bij Inter'

Romelu Lukaku heeft zijn rentree in de Serie A niet gemist. Tijdens de openingsspeeldag stond hij al na enkele minuten op het scorebord tegen Lecce, maar Internazionale kon pas diep in de extra tijd de overwinning naar zich toe trekken. Extra versterking lijkt dan ook noodzakelijk voor de selectie van coach Simone Inzaghi.


Hoewel de club in de voorbije seizoenen weer de aansluiting heeft gemaakt met de absolute top van Italië, staat Inter er financieel gezien nog steeds niet bijzonder goed voor. En dus moet creatief te werk gegaan worden op de transfermarkt. Naast het lichten van de aankoopoptie in de huurovereenkomst van Joaquin Correa, gaven de Nerrazzuri deze zomer nog geen transfersommen uit. Zo werden André Onana en Henrikh Mkhitaryan transfervrij binnengehaald.

Lukaku werd dan weer op huurbasis overgenomen van Chelsea FC. En die strategie zouden de Milanezen nu ook willen herhalen om hun defensie te versterken. Zo meldt The Evening Standard dat de Italiaanse vice-kampioen zijn zinnen heeft gezet op Trevoh Chalobah. De 23-jarige Engelsman ligt nog tot medio 2026 onder contract bij Chelsea, maar door de komst van onder meer Marc Cucurella en Kalidou Koulibaly zijn de speelkansen er beperkt.

AANBEVELING LUKAKU
En daar wil Inter dus gretig van gebruik maken. Dat de Italianen bij Chalobah uitkomen is geen toeval. Volgens bovengenoemd medium zou Lukaku zijn voormalige ploegmaat warm hebben aanbevolen bij zijn huidige club en zou de Rode Duivel aangedrongen hebben op zijn komst. Beide clubs behouden bovendien goede relaties. Zo zaten Inter en Chelsea deze zomer al om tafel voor de transfers van Lukaku en die van Cesare Casadei, die de omgekeerde beweging maakte.

POLL: Inter wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

'Juventus gaat voor deal van 45 miljoen euro'

Juventus kent een zeer pover seizoen. De Oude Dame is al jaren een subtopper in de Serie A, dat ...

9
9
"Club Brugge is zeker niet kansloos tegen Aston Villa"

Club Brugge lootte Aston Villa voor de achtste finales van de Champions League. De Engelse subtopper ...

52
52
Kompany: "Dat maakte ik ook mee bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De ploeg is op weg naar de landstitel ...

44
44
Welke tegenstanders Beerschot? Dom voorspelt deelnemers Play-Downs

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij en dus nadert ...

80
80
Club schrijft historie: "Beste Belgische prestatie in Europa deze eeuw"

Club Brugge zorgde deze week voor een erg straffe prestatie. Blauw-Zwart plaatste zich immers voor ...

196
196
Geurtje aan uitschakeling Union: "Onbegrijpelijk van de VAR"

In de Europa League moesten de twee Belgische deelnemers donderdagavond het Europese toneel ...

120
120
'Mokio schrijft sprookjesboek: Europese knaltransfer wenkt'

Terwijl de zogenaamde 'Gouden Generatie' op zijn laatste benen loopt, werken momenteel verschillende ...

54
54
'Jutgla naar topcompetitie: Club legt prijskaartje vast'

De uitstekende prestaties in de Champions League heeft voor Club Brugge ook een nadeel. Zo dreigt de ...

729
729
TRANSFERUURTJE: 'Droomtransfer Talbi, Bayern wil jonge Belg'

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

338
338
Huerta gooit doelen Anderlecht op tafel: “Unicum in JPL"

César Huerta werd afgelopen wintermercato binnengehaald. De Mexicaanse aanvaller heeft ...

303
303
Opvallende Antwerp-evolutie Vincent Janssen: “Nog 5 jaar”

Vincent Janssen begon als spits bij Royal Antwerp FC, maar inmiddels heeft hij al op elke positie ...

228
228
KAA Gent-publiekslieveling onthult toekomstplannen

Matisse Samoise heeft zijn contract verlengd bij KAA Gent. Het jeugdproduct van de Buffalo’s ...

85
85
Vader Talbi doet boekje open over KBVB: "Vraiment triste"

Chemsdine Talbi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

632
632
‘Recordbrekend bod van 350 miljoen (!) op Real Madrid-ster’

Vinicius Junior liep dan wel de Gouden Bal mis aan Rodri, de Braziliaan wordt gezien als ...

160
160
Seys denkt groots bij Club Brugge: "Misschien met een bonus..."

Club Brugge neemt het in de volgende ronde van de Champions League op tegen het Engelse Aston Villa. ...

319
319
Sadiki geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

Noah Sadiki speelt zondag met Union SG op het veld van RSC Anderlecht. Dat blijft altijd een ...

273
273
Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

146
146
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

78
78
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

210
210
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

629
629

Meer sportnieuws