Ex-speler Anderlecht herleeft: "Goed in mijn vel"

door
Ex-speler Anderlecht herleeft:

Massimo Bruno is sinds deze zomer opnieuw op onze velden te bewonderen. De flankspeler maakte transfervrij de overstap van het Turkse Bursaspor naar KV Kortrijk. Heel veel kwam hij wel nog niet in actie in West-Vlaanderen.


Dat heeft alles te maken met enkele blessures waarmee de speler af te rekenen kreeg. Daardoor kwam hij voorlopig maar tot vier optredens in de Jupiler Pro League. Daarin scoorde hij nog niet en gaf hij ook nog geen assist. Het ergste lijkt wel achter de rug voor Bruno, die in het gelijkspel tegen Cercle Brugge (1-1) 45 minuten mocht opdraven. Dat geeft hij aan in een interview met Het Laatste Nieuws.

"Ik had vooraf veel meer van het seizoensbegin verwacht", aldus Bruno. "Talrijke blessures gooiden roet in het eten, maar blessureleed hoort nu eenmaal bij het leven van een profvoetballer. Ik ben opnieuw fit en voel me goed in mijn vel", klinkt hij positief. Bruno is blij met zijn transfer naar KVK. "Toen Kortrijk op de proppen kwam, twijfelde ik geen seconde. Ik hoop in de toekomst belangrijk te zijn voor deze prachtige club. We zijn niet goed aan het seizoen begonnen, maar de competitie duurt nog lang", vertelt hij nog.

ANDERLECHT
Bruno is een jeugdproduct van Sporting Charleroi. Op jonge leeftijd stapte hij over naar RSC Anderlecht, waar hij doorbrak. Paars-Wit verkocht hem later aan RB Leipzig voor 5 miljoen euro. Van daaruit ging het op huurbasis naar RB Salzburg en opnieuw Anderlecht. In 2018 nam Charleroi hem over, waarna Bruno het ook in Turkije probeerde, bij Bursaspor. Sinds deze zomer speelt hij opnieuw in ons land.

POLL: Zal hij een vaste starter worden bij KVK?

Meest recent

Statistische bom in JPL: Club op 1, twee toppers in nesten

"Het klassement liegt nooit", wordt wel eens gezegd. Maar klopt dat wel, en staat iedereen aan het ...

163
163
'Fink houdt adem in: race tegen de klok voor KRC Genk'

Afgelopen zondag was de Cegeka Arena het decor voor de comeback van de Rode Duivels, maar binnen ...

24
24
'Antwerp, Anderlecht & Club vernemen pittig prijskaartje'

Vanaf komend weekend bekampen de Belgische topclubs mekaar weer met de landstitel als inzet. Nadien ...

109
109
Play-Offs barsten los: scheidsrechters speeldag 1 bekend

Nu het pas echt om de knikkers gaat neemt ook de druk op de arbitrage straks weer onvermijdelijk ...

261
261
'Club Brugge krijgt belangrijke update uit ziekenboeg'

Vorig seizoen kroonde Club Brugge zich na een historische inhaalrace alsnog naar de landstitel, een ...

235
235
Vertonghen zadelt Hasi meteen met serieuze kopzorgen op

Een verrassing kunnen we het niet noemen, maar dinsdag maakte Jan Vertonghen ook officieel bekend ...

155
155
De Cuyper vloekt op coach: “Ik wilde stoppen met voetballen!”

Maxim De Cuyper is dit seizoen volledig doorgebroken bij Club Brugge én de nationale ploeg. ...

299
299
Vertonghen oordeelt over ontslag Hubert én keuze Hasi

Jan Vertonghen zal op het einde van dit seizoen stoppen met voetballen, dat liet de aanvoerder van ...

359
359
Vanaken roept straffe waarschuwing naar KRC Genk

Club Brugge moet weer de achtervolging inzetten in de Champions Play-Offs. Vorig seizoen pakte ...

578
578
KV Mechelen voert aanzienlijke kapitaalsverhoging door

KV Mechelen had al een tijdje geleden aangekondigd dat het een kapitaalsverhoging van 6,1 miljoen ...

219
219
Ultras Charleroi slaan ferm terug na verbanning bestuur

De Ultras van Sporting Charleroi werden verbannen in Mambourg na de incidenten tijdens de ...

60
60
Vanaken maakt balans Tedesco-Garcia op: "Nee, totaal niet"

Hans Vanaken verdween de afgelopen jaren naar de achtergrond bij de Rode Duivels, maar bondscoach ...

192
192
Vertonghen speelt open kaart over plannen na profcarrière

Jan Vertonghen kwam vandaag met het nieuws naar buiten dat hij aan het einde van het seizoen zal ...

264
264
FIFA-schandaal: rechtbank velt verdict over Blatter/Platini

In eerste aanleg werden Sepp Blatter en Michel Platini vrijgesproken na de aanklachten van ...

60
60
De Cuyper én Seys halen stevig uit na interlandperiode

Maxim De Cuyper en Joaquin Seys zijn dit seizoen de absolute smaakmakers bij Club Brugge. De ...

544
544
Tolu Arokodare verrast: “Bijna weg bij KRC Genk…”

Tolu Arokodare is dit seizoen uitgegroeid tot aanvalsleider van KRC Genk. De spits maakte zijn ...

219
219
Adriano Bertaccini bijt pijnlijk door het stof bij STVV

Adriano Bertaccini is dit seizoen een revelatie bij Sint-Truiden VV, maar de afgelopen weken waren ...

197
197
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge-smaakmakers weg, jackpot Antwerp’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

435
435
'Bizarre timing' Standard Luik wakkert geruchten aan

Standard Luik heeft afscheid genomen van Pierre Locht en Giacomo Angelini werd aangesteld als de ...

235
235
Joaquin Seys onthult transferplannen: “Bepaalt alles…”

Club Brugge maakte dit seizoen enorm veel indruk in de Champions League. Verschillende sterkhouders ...

552
552

Meer sportnieuws