Vanaken duikt op bij WK darts: "Heb hem nochtans al uitgejouwd"

door
Vanaken duikt op bij WK darts:

Terwijl de job van coach Carl Hoefkens aan een zijden draadje hangt, genieten de spelers van Club Brugge momenteel van enkele vrije dagen. Hans Vanaken maakte van die gelegenheid gebruik om samen met zijn wederhelft Lauren Flemings naar Londen af te zakken. Daar dook hij dinsdagavond plots op tijdens het WK darts.


In het bekende Alexandra Palace, ook wel bekend als Ally Pally, wordt momenteel gestreden om de wereldtitel in het darts. Vanaken is een liefhebber van de sport en gooit in de spelershome van Club zelf ook regelmatig een pijltje. Hij besloot dan ook om naar Londen af te zakken om de wedstrijd van landgenoot Kim Huybrechts mee te pikken in de derde ronde. En de Rode Duivel bleek een geluksbrenger: 'The Hurricane' zorgde immers voor een stunt door regerend wereldkampioen Peter Wright te kloppen.

Blijkbaar was het ook Huybrechts, die in de volgende ronde uitkomt tegen landgenoot Dimitri Van den Bergh, die Vanaken van een goed plekje kon voorzien. "Hans stuurde me een berichtje. Hij vroeg of ik iets kon regelen", reageerde de darter bij VTM 2. "Ik ben een grote voetbalfan dus heb ik een plekje backstage geregeld. Er waren veel Belgen in de zaal, dus kon hij zo op z'n gemak kijken. We hebben regelmatig oogcontact gehad tijdens de match, Hans heeft ook aangemoedigd. Het was top."

ANTWERP-FAN
Vanaken werd in ieder geval al snel gespot en dat leidde tot enkele geinige reacties op de sociale media. "Zo komt hij toch nog eens in beeld tijdens het WK", klonk het onder meer. Na de match leek hij het ook goed te kunnen vinden met Huybrechts. Die is zelf nochtans een hevige fan van ... Antwerp FC. "Ik had op voorhand tegen mijn maat nog gezegd van: 'Oei, zouden we dat wel doen?'. Maar goed, hij kwam voor de darts. Ik heb hem al wel eens uitgejouwd omdat hij scoorde tegen Antwerp", lachte Huybrechts bij Het Nieuwsblad.

POLL: Denkt u dat Vanaken ooit nog in een buitenlandse topcompetitie zal spelen?

Meest recent

Anderlecht-bestuur stelt eisen: Hasi móét deze speler opstellen

Het bestuur van Anderlecht oefent druk uit op coach Besnik Hasi om Jan-Carlo Simic vaker op te ...

42
42
Italiaanse pers lyrisch na optreden 'echte leider' Lukaku

SSC Napoli blijft voorlopig stevig aanklampen in de Italiaanse titelstrijd. Zondagavond won de ploeg ...

16
16
Kranten duiden grote uitblinker aan na triomftocht Club

Club Brugge kan met een tevreden gevoel terugblikken op zijn start van de nacompetitie. Blauw-Zwart ...

113
113
Genk genekt door arbitrage? Ex-scheidsrechter reageert

Leider KRC Genk is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Limburgers ...

75
75
Analisten trekken keiharde conclusie Anderlecht: "Zover is het gekomen"

RSC Anderlecht is met een uitschuiver aan de Champions' Play-Offs begonnen. De recordkampioen ...

228
228
Mechele verbaast zich compleet over Anderlecht:

Club Brugge heeft zondagnamiddag zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het nam ...

253
253
Garcia doet boekje open over 'gouden generatie' Duivels

Rudi Garcia kan tevreden terugblikken op zijn eerste interlandbreak als bondscoach van de Rode ...

209
209
Karetsas: "We maken hier een statement"

Wat een week heeft Konstantinos Karetsas beleefd. Het 17-jarige toptalent debuteerde voor ...

81
81
Mijlpaal Lukaku bezorgt Napoli zege in topper

In de Serie A heeft Napoli zondagavond een uitstekende zaak gedaan. Het pakte de drie punten in de ...

66
66
Euvrard ziet wederopstanding Dender, Simons ontgoocheld

De laatste wedstrijd van de eerste speeldag in de Europe Play-Off heeft eindelijk een winnaar ...

27
27
Milicevic blijft optimistisch ondanks pandoering

AA Gent wist zich voor de eerste keer sinds 2019 nog eens te plaatsen voor de Champions' Play-Off, ...

123
123
Fink op de rem: "We zijn nog steeds geen titelfavoriet"

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off heeft meteen voor afscheiding gezorgd. De top drie won ...

72
72
Ex-ref velt oordeel over afgekeurde goal/penalty Genk

KRC Genk is zondag aan zijn Champions' Play-Off begonnen met een klinkende overwinning. Het legde AA ...

360
360
Dender klopt Westerlo en mengt zich in strijd om Europa

De Europe Play-Off is dit weekend nog wat spannender geworden. Na twee gelijke spelen in de vorige ...

64
64
Cercle Brugge baalt: "Dat ligt aan deze play-offs"

Cercle Brugge speelde 2-2 tegen KV Kortrijk, waardoor STVV in de Relegation Play-Offs dé ...

297
297
Straf! Ongenaakbaar Racing Genk overleeft dubbele deceptie

Ook Racing Genk is zijn Play-Offs begonnen met een perfect rapport. De Limburgers weigerden vanavond ...

255
255
Jashari steekt mes wat dieper bij Anderlecht: "Eigenlijk..."

Ardon Jashari heerste weer op het middenveld bij Club Brugge. De Zwitser won met Blauw-Zwart ...

715
715
Ongelooflijke VAR-fase in Genk-Gent: "VARhaeghe"

KRC Genk is aan de winnende hand tegen AA Gent. In de eerste helft was het plots alle hens aan dek ...

374
374
Manchester City zet volgende stap voor troostprijs

In Engeland geen competitievoetbal dit weekend. Wel de kwartfinales van de FA Cup en dit ...

63
63
Hey en Dolberg leggen vinger op de wonde na kansloos verlies

RSC Anderlecht streed voor wat het waard was, maar verloos kansloos met 2-0 van Club Brugge. Niemand ...

617
617

Meer sportnieuws