'Competitieflop' Mechelen met twijfels naar bekerfinale

door
'Competitieflop' Mechelen met twijfels naar bekerfinale

Op zondag 30 april staan KV Mechelen en Royal Antwerp FC tegenover mekaar in het Koning Boudewijnstadion met als inzet de Beker van België. 'The Great Old' draait al heel het seizoen mee aan de top van het klassement, met de ploeg van coach Steven Defour gaat het minder goed. De 'Kakkers' konden maar één van hun laatste vijf wedstrijden winnen. 


Bij Mechelen willen ze koste wat het kost de Beker binnenhalen om hun miserabel seizoen toch wat kleur te geven. De manschappen van trainer Defour staan op de 13de plaats in het klassement en verloren vier van hun vijf laatste wedstrijden. Geen goede uitgangspositie voor een match als de bekerfinale, al kan er in zo'n wedstrijd altijd gehoopt worden op een mirakel. 

Franky Van der Elst twijfelt echter aan de capaciteiten van KV Mechelen. "Het wordt moeilijk. Je moet voordien toch even een echt goeie prestatie neerzetten. Het lijkt alsof de spelers denken dat ze dat ineens zouden kunnen omdraaien", vertelde hij bij Extra Time. Mechelen neemt het nog op tegen Gent (16/4) en Anderlecht (23/4) vooraleer partij te geven aan Antwerp. 

BLUFPOKER?
Wat er aan de basis ligt van de afgelopen verlieswedstrijden van Mechelen, hebben de analisten het raden naar. Al denkt Peter Vandenbempt wel dat een stunt mogelijk is. "Wat is de oorzaak van al die nederlagen? Houden ze zich in? Zijn ze uit vorm? Speelt er iets anders? Als ze zich alleen maar inhouden en dan voluit gaan, dan kan het."

POLL: Wint KV Mechelen de Beker van België?

Meest recent

Club Brugge-aanhang pakt Visser aan: "Fluit de match kapot!"

De 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League werd zondagmiddag op gang getrapt met de klassieker ...

137
137
Chery duidelijk over snel vertrek bij Antwerp

Royal Antwerp FC heeft ondertussen de nodige dertigers in de spelerskern. Tjaronn Chery kent een ...

95
95
'De Bruyne naar Club Brugge? Overbodige vraag'

Het was een vraag in een interview met Franky Van der Elst: of Club Brugge niet voor Kevin De Bruyne ...

146
146
Marc Coucke zet Bart De Pauw op scherp: "Eén ding..."

Je kan er niet omheen: de comeback van Bart De Pauw slaagt nu al aan, nog voor hij goed begonnen is. ...

71
71
Feyenoord haalt Robin van Persie terug naar Rotterdam

Feyenoord heeft een nieuwe trainer gevonden. Robin van Persie keert terug naar zijn grote liefde en ...

23
23
Club Brugge - Standard: dit zijn de basisploegen

Het is Super Sunday in de Jupiler Pro League met drie topaffiches. Om 13u30 ontvangt Club Brugge ...

73
73
Anderlecht krijgt ferme tegenslagen voor treffen met Union

RSC Anderlecht speelt om 18u30 de Brusselse derby in eigen huis tegen Union SG. Een belangrijk duel, ...

299
299
Ruben Van Gucht zorgt voor absolute shock in zaak Eddy Snelders

De zaak rond Eddy Snelders komt binnenkort in een stroomversnelling met een spraakmakend proces. In ...

144
144
TRANSFERUURTJE: Mokio grof wild, Jutgla kan Club verlaten

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

188
188
Deman zucht na Antwerp-deceptie: “Da’s het verschil…”

Royal Antwerp FC is nog niet 100% zeker van de Champions Play-Offs. The Great Old gaf een zege in de ...

104
104
‘Verrassende knaltransfer De Bruyne in stroomversnelling’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne. Zijn verhaal bij Manchester City lijkt geschreven. Het ...

206
206
Promise David deelt fikse waarschuwing aan Anderlecht uit

Zondag staat de Brusselse derby tussen Union SG en RSC Anderlecht op het programma. Beide clubs ...

108
108
Belangrijke Club Brugge-pion gewild: "Minstens 5 aanbiedingen"

Club Brugge kende de afgelopen jaren een grote opmars in verband met jeugdwerking. Een groot deel is ...

204
204
Frustratie loopt hoog op bij Odoi: “Heeft Antwerp nagelaten”

Royal Antwerp FC gaf in het absolute slot nog twee punten weg tegen Oud-Heverlee Leuven. The Great ...

96
96
Courtois spreekt duidelijke taal over terugkeer Rode Duivels

Thibaut Courtois lag in de clinch met Domenico Tedesco en zei niet meer uit te komen voor de Rode ...

478
478
Marmoush bijna actief in België: "Had geen enkele zin"

Omar Marmoush is zeer goed begonnen aan zijn tijdperk bij Manchester City. De Egyptische aanvaller ...

74
74
Benson na zware periode terug met héérlijke treffer

Het is al een tijdje stil rondom Manuel Benson. De flankaanvaller, ondertussen international van ...

26
26
OH Leuven in de wolken: "Dit is verdiend"

Royal Antwerp FC blijft matige resultaten voorleggen. Tegen OH Leuven speelden ze alsnog 2-2 gelijk. ...

70
70
Hommeles tussen Anderlecht-bestuur en fans: actie op komst

RSC Anderlecht strafte een deel van zijn eigen aanhang naar aanleiding van de rellen tegen ...

534
534
'Anderlecht neemt transferbeslissing over Angulo'

We haalden het na de transfer van Francis Amuzu aan: Nilson Angulo krijgt een (laatste?) kans om ...

462
462

Meer sportnieuws