Grealish doet boekje open over De Bruyne op training

door
Grealish doet boekje open over De Bruyne op training

In de Engelse Premier League heeft Manchester City zaterdagnamiddag tegen Leeds United zijn tiende competitiezege op rij gepakt. Kevin De Bruyne maakte zijn rentree bij de thuisploeg en kon meteen weer zijn stempel drukken op het middenveld. Nochtans blijkt hij niet meteen het grootste trainingsbeest.


Anderhalve week geleden had KDB voor een glansprestatie getekend in de titelclash tegen Arsenal, maar tijdens dat duel incasseerde hij ook een pijnlijke trap. Hierdoor stond hij een tweetal wedstrijden aan de kant. Tegen Leeds maakte de Rode Duivel evenwel zijn rentree in de basiself en meteen maakte hij de volledige match vol. Conditioneel staat hij dus nog steeds op punt. Toch blijkt De Bruyne niet bepaald zo'n harde werker tijdens de trainingen.

Dat verklapte zijn ploegmaat Jack Grealish. Bij The Daily Mail kreeg de Engelse international immers de vraag welk City-speler het het vaakst rustig aan doet op de trainingen. "Kev", antwoordde Grealish toch ietwat verrassend gezien de winnaarsmentaliteit bij de Rode Duivel. "Maar dat is gewoon omdat hij zo goed is tijdens de matchdagen. Op training 'chilt' hij gewoon een beetje."

IDOOL DE BRUYNE
Dat KDB zo goed is tijdens de wedstrijden, kan Grealish alleen maar onderstrepen. Voor zijn transfer naar City was de Belg immers één van zijn favoriete spelers. Al maakte dat zijn aanpassingsperiode er niet makkelijker op. "Ik was een beetje verlegen in het begin. Niet in mijn persoonlijkheid, maar op het veld. Dan riepen mensen dat ik de bal moest passen, maar dan dacht ik: 'F*cking hell, dat is wel Kevin De Bruyne. Ik geef de bal beter aan hem'. Snap je wat in bedoel? Hij was mijn idool."

POLL: De Bruyne is op zijn positie de beste speler ter wereld ...

Meest recent

AA Gent meldt heuglijk nieuws: contract tot medio 2028

De nul is van het bord voor AA Gent, dat op het veld van Antwerp een eerste zege boekte in deze ...

12
12
Club Brugge bibbert: einde seizoen voor steunpilaar?

Met een negen op negen schoot Club Brugge prima uit de startblokken in de Champions' Play-Offs. Met ...

155
155
'Renard op dreef: volgend transfertarget Anderlecht bekend'

Anderlecht gaat straks een drukke zomer tegemoet, en dus speurt Olivier Renard nu al volop naar vers ...

98
98
‘Rod Duivel wil terugkeren naar Standard’

De voorbije jaren keerden heel wat (ex-)Rode Duivels al terug naar de Jupiler Pro League, met ...

69
69
'Club Brugge slaat transfervrije slag bij KRC Genk'

Vorig weekend wist Club Brugge een tik uit te delen aan KRC Genk in de titelstrijd door hun ...

294
294
Beerschot komt met belangrijk licentienieuws

De ontknoping van het Belgische voetbalseizoen nadert met rasse schreden, maar er zijn toch nog heel ...

85
85
'Club Brugge plant pikante raid op AA Gent'

Bij Club Brugge zijn ze al volop bezig met de voorbereiding op volgend seizoen. Er moeten immers nog ...

291
291
'Bom bij Real Madrid: Ancelotti nog voor einde seizoen weg'

De voorbije dagen geloofden ze bij Real Madrid rotsvast in een remontada, maar die kwam er ...

140
140
'Strijd om Union-sensatie David barst helemaal los'

Bij Union hebben ze het dit seizoen toch weer geflikt. Met Puertas, Nilsson en Amoura verloren ze in ...

61
61
Volgende sensatie klaar bij Club: "Hij kan een goeie worden"

Club Brugge ligt nog steeds op koers om een droomseizoen te beleven. Het bereikte al de achtste ...

282
282
Duitse pers pakt Kompany keihard aan na uitschakeling

Vincent Kompany zal in zijn eerste seizoen als trainer van Bayern München de Champions League ...

181
181
Liverpool slaat na Salah nog een cruciale slag

Zondag kan Liverpool met winst in Leicester op één zege van de titel komen, want dan ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Fink zet deur open, Arsenal klopt aan bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

399
399
Lamkel Zé-perikelen op tafel: “Daarom functioneert hij niet”

Didier Lamkel Zé kan een boek schrijven over zijn voetbalcarrière. De Kameroense ...

199
199
‘Prioriteit De Bruyne onthuld, deze vier clubs strijden’

Kevin De Bruyne zal aan het einde van het seizoen afscheid nemen van Manchester City. De ...

229
229
Standard wil weer naar de top en haalt oude bekende binnen

Standard Luik is achter de schermen bezig om de club weer op orde te krijgen. Na het fiasco met ...

204
204
'Real trekt conclusies na eliminatie: 5 spelers moeten weg'

Vorig seizoen won Real Madrid nog zijn vijftiende Champions League, maar dit jaar wordt het geen ...

200
200
'OHL vindt eindelijk vlot scorende spits'

OH Leuven is nog altijd in de running in de Europe Play-Off met twee punten achterstand op leiders ...

122
122
Gebrek aan leiders Anderlecht: Boeckx geeft oplossing

Zondag krijgt Anderlecht het bezoek van Antwerp en dan zal Paars-Wit zich absoluut moeten herpakken. ...

301
301
Volgende smaakmaker hint naar vertrek bij Westerlo

Westerlo moest dit seizoen opnieuw tot het einde knokken om de play-downs te vermijden en dat was ...

145
145

Meer sportnieuws