KV Oostende pakt uit met komst ex-speler van Anderlecht

door
KV Oostende pakt uit met komst ex-speler van Anderlecht

KV Oostende heeft vandaag een nieuwe speler voorgesteld. De kustploeg heeft met Liam Bossin een nieuwe keeper weten te strikken. De doelman heeft een verleden bij RSC Anderlecht, waar hij echter nooit wist door te breken.


"KVO heeft met Liam Bossin (27) een nieuwe doelman aangetrokken. Hij ondertekende een contract voor drie seizoenen + optie. Bossin speelde in de jeugd bij WS Woluwe en debuteerde er in het seizoen 2012-2013 in het eerste elftal. Na dat seizoen trok Anderlecht hem aan als doelman voor de U21. In het seizoen 2015-2016 werd hij vierde doelman bij paars-wit na Silvio Proto, Davy Roef en Frank Boeckx”, klinkt het. Hij speelde nadien ook nog voor Nottingham Forest, Cork City en recent FC Dordrecht.

Nog meer versterking op komst

Sportief directeur Nils Vanneste is tevreden met de overstap. “Een doelman met toch al wat ervaring op de teller wilden we er absoluut nog bijhebben. Met Liam zijn we daar nu ook in geslaagd. Hij kende een goede opleiding bij Woluwe en Anderlecht, deed daarna ervaring op in het buitenland en bij Dordrecht groeide hij de voorbije seizoenen uit tot een sterkhouder. Dat was niet evident omdat zijn club onderin de rangschikking stond maar hij toonde zich toch als een betrouwbaar sluitstuk. Hij is communicatief sterk en praat bovendien vloeiend Nederlands, Frans en Engels. Zo kan hij vanuit zijn positie de ploeg vlot aansturen. Op defensief vlak zit ons werk er nu voorlopig op. We kijken nu vooral nog uit naar een middenvelder, een creatieve speler en een aanvaller, los van welke spelers er eventueel nog vertrekken."

POLL: Goede aanwinst voor KVO?

Meest recent

De Condé ontkent transfergerucht in alle talen

Dimitri De Condé, Head of Football bij KRC Genk, volgt de binnen- en buitenlandse media op de ...

10
10
Club Brugge: vervanger Jutgla tegen Union SG gekozen

Club Brugge staat onder ferme druk. De Bruggelingen kunnen het zich niet veroorloven om voor de ...

98
98
'Loïs Openda baalt: RB Leizpig eist deze monstersom'

Loïs Openda kent een wisselvallig seizoen, net als als heel RB Leipzig. De Belgische aanvaller ...

18
18
Zulte Waregem slaat toe met eerste zomeraanwinst

Zulte Waregem heeft zijn eerst zomeraanwinst weten te strikken, al is dat geen verrassing. Zo werd ...

53
53
Real Madrid zorgt voor énorme rel: geen finale tegen Barça?

Real Madrid laat zich van smalste kant zien, dat kunnen we wel stellen. De Spaanse topclub heeft een ...

361
361
Cercle Brugge maakt eerste zomertransfer wereldkundig

Cercle Brugge heeft nog geen zekerheid over het behoud en moet nog zwaar knokken om dit te ...

27
27
Storck zorgt voor spanning: "Druk is groot bij hen"

KV Kortrijk moet vanavond winnen van Beerschot. De Kerels vechten voor hun laatste kansen om het ...

30
30
Anderlecht valt voor bliksemsnelle sensatie: wie is hij?

Anderlecht heeft zijn oog laten vallen op de 20-jarige Noorse winger Marius Broholm van Rosenborg. ...

283
283
Standard heeft miljoenentransfer helemaal beet

Standard gaat de nodige in- en uitgaande transfers afronden de komende maanden. De club heeft ...

73
73
'Standard ruikt geld, VfB Stuttgart & co kloppen aan'

Bij Standard gaan ze in de zomer héél veel transfers doen. Een pak huurlingen verlaten ...

114
114
Union SG slaat toe mét investering in Anderlecht

Union SG gaat een tempo hoger schaken inzake jeugdopleiding. Henk Mariman werd aangesteld, maar hij ...

125
125
Club Brugge krijgt mogelijk klap met Vanaken

Club Brugge ging donderdag in eigen huis met 0-1 onderuit tegen Union. De landskampioen slaagde er ...

658
658
Nieuwkomers bij Rode Duivels: Garcia licht tipje van sluier

Begin juni blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen voor de start van de ...

166
166
Titelkoorts neemt toe: Fink waarschuwt Club & Union

Na de midweekspeeldag bevindt KRC Genk zich plots op de derde plaats, want zowel Club Brugge als ...

321
321
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: duo richting uitgang'

Met een nederlaag in eigen huis tegen Union deed Club Brugge zopas een slechte zaak in de titelrace. ...

263
263
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Dit weekend beginnen we aan de terugronde van de Play-Offs. Ook op de scheidsrechters neemt de druk ...

467
467
'Antwerp verbaast vriend en vijand met JPL-transfer'

Antwerp hoopt de komende weken nog een Europees ticket in de wacht te slepen, al belooft dat een ...

646
646
'Opvolger van Jutgla? Club Brugge wil peperdure spits'

Club Brugge slaagde er donderdag niet in om het blok van Union te ontmantelen. Hier en daar wordt er ...

488
488
'Feyenoord mikt op transferbom bij Belgische topclub'

AA Gent gaat een drukke zomer tegemoet, waarin vooral tal van overbodige pionnen de Planet Group ...

332
332
City schrikt van De Bruyne: dit zagen ze niet aankomen

Kevin De Bruyne zal Manchester City aan het einde van het seizoen verlaten. Tien jaar lang was hij ...

1222
1222

Meer sportnieuws