'KV Kortrijk slaat weer toe met komst oude JPL-bekende'

door
'KV Kortrijk slaat weer toe met komst oude JPL-bekende'

Voor aanvang van het seizoen werd KV Kortrijk door heel wat waarnemers bij de grootste degradatiekandidaten gerekend. Dat blijkt voorlopig geen onterechte voorspelling, zo staat KVK na drie speeldagen alleen laatste in het klassement. Extra versterking is dan ook nodig in het Guldensporenstadion.

De Kerels beleefden een bijzonder woelig tussenseizoen. Door de mislukte overname en het vertrek van CEO Matthias Leterme en voorzitter Ronny Verhelst, was een soort machtsvacuüm ontstaan. Hierdoor bleven belangrijke dossiers, zoals de transfers en de aanstelling van een nieuwe coach, maar aanslepen. 

Inhaalbeweging ingezet

KVK ondervindt nu de sportieve gevolgen van die opgelopen achterstand. Zo is het momenteel de enige JPL-club die nog geen punten kon sprokkelen, waardoor de Kerels momenteel troosteloos laatste staan. De West-Vlamingen zullen dus een inhaalbeweging moeten maken, op de transfermarkt werd die alvast ingezet. 

Met Sheyi Ojo (Cardiff City), Thierry Ambrose (KV Oostende) en Abdoulaye Sissako (Zulte Waregem) haalden de Kerels in de voorbije dagen nog een drietal aanwinsten in huis. En de volgende versterking is ook onderweg. Zo gaat ook Kristiyan Malinov weldra aan de slag in het Guldensporenstadion.

OHL-contract ontbonden

De meervoudige international van Bulgarije was in de voorbije seizoenen ook al in België actief, meer bepaald bij OH Leuven. Maar daar werd zijn contract deze zomer in onderling overleg ontbonden. En nu staat de middenvelder dus voor een overstap naar Kortrijk. Het nieuws werd inmiddels ook bevestigd door transferwatcher Sacha Tavolieri, die het heeft over een contract van twee seizoenen.

POLL: KVK is momenteel de grootste degradatiekandidaat ...

Meest recent

Penders verstuurt titelwaarschuwing naar Club en Union

KRC Genk incasseerde afgelopen weekend een stevige opdoffer in de titelstrijd. De leider verloor ...

1
1
Ulderink hard voor Antwerp-zondebok: "Zo kan je niet verdedigen"

Antwerp FC blijft voorlopig aanmodderen en wacht nu al twee maanden op een nieuwe zege. Zondag werd ...

27
27
Champions' Play-Offs ontploffen: Frutos ziet keerpunt in titelstrijd

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs is in een stroomversnelling geraakt. Tot de voorlaatste ...

127
127
‘Anderlecht: wilde plannen met nieuwe box-to-box’

Anderlecht heeft zijn oog laten vallen op Yacine Titraoui, de 21-jarige middenvelder van Sporting ...

39
39
Engelse pers velt verdict na PSG-optreden Tielemans

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. FC Barcelona had voldoende aan zijn ...

110
110
Penalty Club-Genk: Fink op plaats gezet na 'vreemde' reactie

KRC Genk heeft zondag voor de eerste keer averij opgelopen in de Champions' Play-Offs. De leider ...

120
120
'Club Brugge herschikt middenveld: drietal naar uitgang'

Club Brugge is nu al druk bezig met de komende transferperiode. Zo raakte deze week bekend dat ...

286
286
'Anderlecht dicht bij 'nieuwe Suarez': transferprijs gelekt'

RSC Anderlecht maakt zich op voor enkele belangrijke wedstrijden, met de bekerfinale van 4 mei als ...

343
343
'Zulte Waregem pakt uit met straffe transfer'

Komend weekend kent de Challenger Pro League zijn ontknoping. Zulte Waregem hoopt nog altijd om ...

91
91
Joos vindt deze Club Brugge-pion grof onderschat

Club Brugge is er vorig weekend in geslaagd om de titelstrijd weer helemaal open te gooien. Het ...

379
379
Tielemans maakt grote indruk: "Hij is sensationeel"

Aston Villa is dinsdagavond nog dicht bij een stunt gekomen in de Champions League. Het leek ...

58
58
Tielemans en Duranville bepalend, PSG en Barça houden nét stand

Het is een spectaculaire avond geworden in de Champions League, maar we kregen uiteindelijk ...

94
94
'Standard maakt nu al werk van zomertransfer'

Standard staat voor een zeer drukke transferzomer. Er moeten in Luik immers nog heel wat knopen ...

73
73
Cristiano Ronaldo komt met compliment voor verrassende Belg

Cristiano Ronaldo scoort nog altijd aan de lopende band bij Al-Nassr, waar zijn teller in deze ...

184
184
Mpoku na mislopen Standard sterke man bij Ligue 1-club?

Kent u Paul-José Mpoku nog? De voormalige aanvoerder van Standard scheert op zijn 32ste geen ...

56
56
'KV Mechelen verliest piepjong talent aan Duitse grootmacht'

KV Mechelen is goed begonnen aan de Europe Play-Off en pronkt momenteel samen met Charleroi aan de ...

146
146
'Antwerp-fans krijgen straf om zeer bizarre reden'

Voor Antwerp zijn de play-offs nog niet bepaald een succes te noemen, want na drie speeldagen blijft ...

124
124
Job in gevaar bij uitschakeling? Kompany reageert

De voorbije week was de spanning te snijden bij Bayern München. Vincent Kompany kwam onder vuur ...

153
153
'Genk zet zich schrap: topclub klopt aan voor Tolu'

Ondanks de 1-0-nederlaag van vorig weekend op Club Brugge ligt KRC Genk nog altijd op titelkoers. De ...

402
402
'Standard verliest sterkhouder met onmiddellijke ingang'

Standard probeert de komende weken nog een Europees ticket af te dwingen, maar met een twee op negen ...

144
144

Meer sportnieuws