'Salah out bij Liverpool? Deur staat wagenwijd open'

door
'Salah out bij Liverpool? Deur staat wagenwijd open'

Ittihad Club bracht vorige week nog een bod van 175 miljoen euro uit op Mohamed Salah. De aanbieding werd door Liverpool meteen naar de prullenbak verwezen, maar de steenrijke Saudische topclub geeft allerminst op.

Toch was het statement van Liverpool bij het afwijzen van de vorige aanbieding vrij duidelijk. "Salah is niet te koop", klonk het bij de Engelse topclub. Of de Reds toch nog zullen zwichten voor een nieuw bod, in de volgende transferperiode, valt dus nog maar af te wachten.

LEES OOK Liverpool laat dure steken vallen: Tielemans aan kanon

Volgens Michael Emenalo, technisch directeur van de Saudi Pro League, staat de deur voor Salah nog altijd wagenwijd open.Momenteel is ook de transfermarkt in Saoedi-Arabië gesloten, maar de voormalige TD van onder meer Chelsea en AS Monaco benadrukt dat de interesse in Salah er nog steeds is.

Ittihad Club wacht op herkansing

“Het is niet zo dat we niet meer geïnteresseerd zijn in Salah, of dat we een probleem hebben met Liverpool”, zegt Emenalo over het afgewezen bod in een interview met Sky Sports. “Alles moet kloppen, voor alle partijen. Dat was nu niet het geval.”

“Het is jammer maar niemand is er boos over. De deur naar de Saudi Pro League staat altijd voor hem open. Als hij komt, dan zullen we enorm dankbaar zijn. We willen onderhandelen op een respectvolle en professionele manier. Dat is ook waar de Saudi Pro League voor staat: 'Professionaliteit en beleefdheid'".

LEES OOK 'Real gaat all-in: nieuwe sterspeler bovenaan verlanglijst'

De Saudi Pro League haalde deze zomer wereldsterren zoals Sadio Mané, Neymar, Karim Benzema en Marcelo Brozovic binnen. Ittihad Club bracht tevergeefs een monsterbod van 175 miljoen euro uit op Salah.

POLL: Speelt Salah volgend seizoen nog bij Liverpool?

Meest recent

Frustratie loopt hoog op bij Odoi: “Heeft Antwerp nagelaten”

Royal Antwerp FC gaf in het absolute slot nog twee punten weg tegen Oud-Heverlee Leuven. The Great ...

20
20
Courtois spreekt duidelijke taal over terugkeer Rode Duivels

Thibaut Courtois lag in de clinch met Domenico Tedesco en zei niet meer uit te komen voor de Rode ...

47
47
Marmoush bijna actief in België: "Had geen enkele zin"

Omar Marmoush is zeer goed begonnen aan zijn tijdperk bij Manchester City. De Egyptische aanvaller ...

25
25
Benson na zware periode terug met héérlijke treffer

Het is al een tijdje stil rondom Manuel Benson. De flankaanvaller, ondertussen international van ...

13
13
OH Leuven in de wolken: "Dit is verdiend"

Royal Antwerp FC blijft matige resultaten voorleggen. Tegen OH Leuven speelden ze alsnog 2-2 gelijk. ...

49
49
Hommeles tussen Anderlecht-bestuur en fans: actie op komst

RSC Anderlecht strafte een deel van zijn eigen aanhang naar aanleiding van de rellen tegen ...

383
383
'Anderlecht neemt transferbeslissing over Angulo'

We haalden het na de transfer van Francis Amuzu aan: Nilson Angulo krijgt een (laatste?) kans om ...

293
293
STVV verklapt: “Spraken in de zomer met Union SG”

Bij STVV haalden ze in de wintermercato stevig uit. Met Didier Lamkel Zé en Loïc ...

62
62
Anderlecht lacht tanden bloot: Europa zorgt voor onverwachte extra

Bij RSC Anderlecht ligt de Europese campagne achter de rug. Met de vele blessures zullen ze dat niet ...

589
589
Club Brugge maakt ambities… van Marc Coucke waar

Club Brugge heeft voor de tweede keer in drie jaar tijd de achtste finales van de Champions League ...

997
997
MLS wordt steeds ‘Belgischer’: Lionel Messi en de rest

De Major League Soccer opent dit weekend weer de debatten. Het is uiteraard uitkijken naar het feit ...

41
41
Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

181
181
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

159
159
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

46
46
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

143
143
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

609
609
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

232
232
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

84
84
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

24
24
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

148
148

Meer sportnieuws