Lukaku scoort weer en zet Roma op weg naar broodnodige zege

door
Lukaku scoort weer en zet Roma op weg naar broodnodige zege

AS Roma kent een bijzonder woelige start van het seizoen, maar aan Romelu Lukaku ligt dat zeker niet. De Rode Duivel heeft snel zijn draai gevonden nadat hij eind augustus op huurbasis van Chelsea neerstreek en scoort nu al aan de lopende band. Zondagavond stond hij alweer aan het kanon, deze keer tegen Frosinone.

Lukaku breekt de ban

De druk was voor die wedstrijd enorm, want de crisis loerde de voorbije dagen alsmaar nadrukkelijker om de hoek in de Italiaanse hoofdstad. Donderdag had Roma nog een 4-1 om de oren gekregen van Genoa en met een schamele vijf op achttien belandde het in de onderste regionen van het klassement.

Daardoor was de druk op José Mourinho de voorbije dagen behoorlijk groot geworden, maar Romelu Lukaku hielp zijn trainer weer in het zadel. Na 21 minuten bracht hij zijn ploeg op knappe wijze op voorsprong. Een vlotte combinatie belandde dankzij een fraai tikje van Dybala bij Lukaku, die zich vrij kapte en de doelman overhoeks te grazen nam. Het was al zijn vierde goal voor Roma.

Roma rukt op

Daarna had Roma de match onder controle, zonder nog echt aan te dringen. Frosinone kon daar echter weinig tegenover stellen en dus kwam de zege nooit in gevaar. Aanvoerder Pellegrini zette die in de slotfase nog wat extra kracht bij door de 2-0 binnen te knallen.

Voorlopig zal de storm in Rome dus even gaan liggen, want dankzij de tweede zege van het seizoen rukt Roma toch wat op in het klassement. Met acht punten wipt het immers naar de elfde plaats, waar Torino en Genoa momenteel evenveel punten tellen.

POLL: Zal AS Roma nu vertrokken zijn?

Meest recent

Vier Club Brugge-spelers afgebrand: “Liep er gefrustreerd bij”

Club Brugge pakte in het Jan Breydelstadion een verrassende nederlaag tegen Union SG. De Brusselaars ...

29
29
Nieuwe sensatie in JPL? "Binnen 5 jaar staan we in top 6"

Het Belgische voetbalseizoen is in de laatste rechte lijn beland en een aantal zaken zijn al ...

44
44
Transfer De Bruyne: Garcia geeft zijn mening

De komende weken probeert Kevin De Bruyne nog afscheid in schoonheid te nemen bij Manchester City, ...

23
23
'Union hakt Europese knoop voor volgend seizoen door'

Union zou weleens op weg kunnen zijn naar een zeer straffe stunt. Nadat het in een moeilijke eerste ...

56
56
Paniek bij Club Brugge? Jashari doorbreekt het stilzwijgen

Vorig weekend reikte Club Brugge nog de hand naar de titel door met een zege in Gent de koppositie ...

460
460
'Fink loodst verrassende aanwinst naar Genk'

Op tien dagen tijd zijn de titelkansen van Genk helemaal gekeerd. Door een één op ...

234
234
Pocognoli onthult opmerkelijk detail uit kleedkamer Union

Wordt de vierde keer eindelijk de goede keer? De voorbije drie seizoenen greep Union telkens op ...

169
169
'Arsenal wil 3 Real Madrid-sterren contracteren'

Op de titel in de Premier League moet Arsenal niet meer hopen, want zondag kan Liverpool de ...

88
88
Anderlecht verbijsterd: flink belazerd met Renard-deal

Anderlecht wijzigt zijn transferstrategie en legt de focus op jonge talenten, met onder meer de al ...

273
273
Nainggolan hint naar zeer opmerkelijke carrièreswitch

Radja Nainggolan gaf donderdagavond nog eens zijn visitekaartje af. De ex-Rode Duivel was ...

124
124
Mignolet met schrik vrij: "Ze maken het me niet makkelijk"

Club Brugge kreeg donderdagavond een onverwachte tik in de titelstrijd. Na vier overwinningen op rij ...

96
96
Vrancken duidt kop van Jut aan bij AA Gent

De komende dagen wordt er ook weer gevoetbald in de Relegation Play-Off, na een onderbreking van ...

681
681
Union plots op kop: Moris waarschuwt ploegmaats

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd spannender dan ooit. Na een één op ...

134
134
Na de deceptie: Hayen trekt goudeerlijke pijnlijke conclusie

De titelstrijd in de Jupiler Pro League kreeg donderdagavond nog maar eens een nieuwe wending. Amper ...

309
309
'Onzichtbaar' en 'gefrustreerd': kranten hard voor gebuisde Bruggeling

Club Brugge heeft donderdagavond de leidersplaats in de Champions' Play-Offs uit handen gegeven. ...

486
486
Hoogspanning op Jan Breydel: bierdouches spelers én staf Union

Club Brugge heeft de leidersplaats in de Champions' Play-Offs donderdagavond verspeelt aan Union SG ...

1298
1298
Rotavond rode Lukebakio, PSV houdt sprankel titelhoop

In Nederland behoudt PSV nog een waterkansje op de titel. De Eindehovenaren wonnen donderdagavond ...

30
30
Spektakel in Promotie Play-Offs: RWDM in erg vieze papieren

Nog geen week na de ontknoping van de reguliere competitie in de Challenger Pro League, gingen de ...

193
193
Titelstrijd op zijn kop! Union leider na zenuwslag in Brugge

Halfweg de Champions' Play-Offs staat de top van het klassement helemaal op zijn kop. Zo is het ...

291
291
'Anderlecht legt minimumprijs voor Kasper Dolberg vast'

RSC Anderlecht boekte woensdag een bijzonder deugddoende overwinning tegen AA Gent en haalde het met ...

578
578

Meer sportnieuws