Beerschot kan opgelucht ademhalen na 'spookhandsbal'

door
Beerschot kan opgelucht ademhalen na 'spookhandsbal'

Weinigen zullen het verwacht hebben na een moeilijke zomer waarin het enkele smaakmakers verloor en zich amper kon versterken, maar Beerschot lijkt zich dit seizoen zowaar te zullen mengen in de strijd om de titel in de Challenger Pro League. Na elf speeldagen hebben de Mannekes zelfs de koppositie in het vizier.

Alles staat zeer dicht op elkaar in het klassement, maar afgelopen weekend wist Beerschot zich op gelijke punten te scharen met leiders Zulte Waregem en Lommel. Het kan zijn twee co-leiders zelfs nog passeren als het zijn inhaalwedstrijd tegen rode lantaarn SL16 weet te winnen.

Onterecht rood voor Matijas

Beerschot profiteerde vorig weekend optimaal van een nederlaag van Essevee tegen KV Oostende en een gelijkspel van Lommel tegen RSCA Futures. Het boekte zelf een felbevochten zege op het veld van Club NXT, waar Beerschot met 0-1 ging winnen ondanks dat de omstandigheden tegen zaten.

Beerschot speelde in The NEST immers meer dan een uur met een man minder na een rode kaart voor doelman Matijas. Hij was ver uit zijn doel gekomen om Barbera af te stoppen en de scheidsrechter oordeelde dat hij daarbij de bal buiten de zestien met de arm geraakt had.

Geen extra schorsing

Tot grote woede van Beerschot, dat ook gelijk kreeg uit de beelden. Daarop was te zien hoe Matijas de bal niet met de arm, maar met de borst raakte. Daardoor krijgen ze nu ook goed nieuws.

Het Nieuwsblad meldt immers dat het Bondsparket geen extra schorsing vraagt voor Matijas doordat uit de beelden bleek dat hij geen fout maakte. Beerschot zal volgend weekend op Seraing dus gewoon op zijn eerste keeper kunnen gaan rekenen.

POLL: Is dat een goede beslissing?

Meest recent

Ex-Red Flame met schokkend nieuws: "In kunstmatige coma"

Vorig jaar kwam Tine Schryvers met een schokkende onthulling. De voormalige Red Flame liet weten dat ...

0
0
Vanderbiest spreekt duidelijke taal over job bij KV Mechelen

Na een nul op zes hoopt KV Mechelen zich zaterdag te herpakken in Westerlo. Dat zal nodig zijn, ...

26
26
Grote prive onthulling over AZ-speler: "Uit betrouwbare bron"

Vorige maandag greep AZ op het nippertje naast zijn eerste prijs op twaalf jaar tijd. In de finale ...

28
28
WK-ambitie stuurt potentiële Duivel richting nieuwe club

Voor zijn eerste interlands als bondscoach haalde Rudi Garcia in maart meteen vier nieuwe spelers ...

21
21
'Westerlo knoopt gesprekken aan: transfer van 10 miljoen'

Westerlo investeerde de voorbije jaren stevig in zijn spelerskern, maar begint daar alsmaar meer de ...

33
33
'Plotse droomjob voor Alfred Schreuder'

In 2022 loodste Alfred Schreuder nog Club Brugge naar de titel, maar daarna ging zijn ...

22
22
TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne naar grootmacht, knaltransfer Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

551
551
Union kraakt Club Brugge mentaal: “Onder de huid kruipen"

Union SG heeft de titelstrijd volledig opengegooid. Drie paarden racen nog om de eindwinst: Union ...

139
139
Kompany botst opnieuw met journalist: “Ongelooflijk”

Vincent Kompany kan komende speeldag in de Bundesliga al kampioen worden, maar de Belgische ...

154
154
Degryse ziet één uitweg voor Hayen en Club Brugge

Club Brugge was sterk begonnen aan de Champions Play-Offs, maar kreeg in het Jan Breydelstadion ...

314
314
Pocognoli ziet Club Brugge-beul criticasters de mond snoeren

Union SG deed een uitstekende zaak op het veld van Club Brugge. De manschappen van Sebastien ...

265
265
Licentiecommissie straft Beerschot, Dender én Antwerp

De Licentiecommissie heeft alle clubs een positief signaal gegeven voor volgend seizoen. Toch was ...

283
283
Vier Club Brugge-spelers afgebrand: “Liep er gefrustreerd bij”

Club Brugge pakte in het Jan Breydelstadion een verrassende nederlaag tegen Union SG. De Brusselaars ...

316
316
Nieuwe sensatie in JPL? "Binnen 5 jaar staan we in top 6"

Het Belgische voetbalseizoen is in de laatste rechte lijn beland en een aantal zaken zijn al ...

192
192
Transfer De Bruyne: Garcia geeft zijn mening

De komende weken probeert Kevin De Bruyne nog afscheid in schoonheid te nemen bij Manchester City, ...

85
85
'Union hakt Europese knoop voor volgend seizoen door'

Union zou weleens op weg kunnen zijn naar een zeer straffe stunt. Nadat het in een moeilijke eerste ...

104
104
Paniek bij Club Brugge? Jashari doorbreekt het stilzwijgen

Vorig weekend reikte Club Brugge nog de hand naar de titel door met een zege in Gent de koppositie ...

786
786
'Fink loodst verrassende aanwinst naar Genk'

Op tien dagen tijd zijn de titelkansen van Genk helemaal gekeerd. Door een één op ...

496
496
Pocognoli onthult opmerkelijk detail uit kleedkamer Union

Wordt de vierde keer eindelijk de goede keer? De voorbije drie seizoenen greep Union telkens op ...

223
223
'Arsenal wil 3 Real Madrid-sterren contracteren'

Op de titel in de Premier League moet Arsenal niet meer hopen, want zondag kan Liverpool de ...

155
155

Meer sportnieuws