'Denkey verschijnt op wenslijst van absolute grootmacht'

door
'Denkey verschijnt op wenslijst van absolute grootmacht'

Woensdag boekte Cercle Brugge een vlotte zege tegen KV Kortrijk, dat met 3-0 voor de bijl ging. Daarbij stond Kevin Denkey opnieuw aan het kanon en zo verstevigde de Togolees zijn status als topschutter van de Jupiler Pro League. Na negentien speeldagen staat zijn teller al op vijftien doelpunten.

Dat zijn straffe cijfers die uiteraard niet onopgemerkt blijven bij buitenlandse clubs. Ongetwijfeld zal Cercle in januari de nodige voorstellen krijgen voor zijn prijschutter, die al gelinkt werd aan Franse subtoppers als Lille en Rennes. Maar nu toont ook een absolute grootmacht interesse.

AC Milan denkt aan Denkey

Volgens Tuttosport is de naam van Denkey nu ook verschenen op het verlanglijste van AC Milan. De Rossoneri zijn nog op zoek naar een extra spits. Hun absolute prioriteit is Joshua Zirkzee, maar Bologna wil de ex-spits van Anderlecht pas in de zomer laten vertrekken.

Milan wil echter tijdens de wintermercato al een spits halen in afwachting van de Nederlander, maar heel erg veel wil het daarvoor niet uitgeven. Daardoor lijken pistes als Jonathan David (Lille) en Serhou Guirassy (Stuttgart) nu al geschrapt te worden en richt Milan zijn pijlen op enkele minder voor de hand liggende namen.

Milan wil goedkopere optie in de spits

Denkey is daar één van. Met een door Transfermarkt geschatte waarde van 8 miljoen euro is de Togolees niet spotgoedkoop, maar hij zal toch een pak minder kosten dan de eerder genoemde spelers. Guirassy heeft bijvoorbeeld een afkoopsom van 17 miljoen in zijn contract.

Maar Milan verkent naast Denkey ook nog andere pistes. Zo vallen ook de namen van Akor Adams (Montpellier) en Simon Banza (Braga). Het wordt dus afwachten of de interesse van de Italiaanse topclubs ook concreet zal worden.

POLL: Moet Denkey het seizoen uitdoen bij Cercle?

Meest recent

Hazard schiet terug naar Dolberg met boodschap op matchbal

De play-offs waren tot dusver een sof voor Anderlecht, maar woensdagavond wist het eindelijk nog ...

37
37
'UEFA gooit Champions League op de schop: grote regelwijziging'

Er is dit seizoen zeer veel veranderd in de Champions League. De UEFA voerde het zogenaamde ...

256
256
'Verlaat Raphinha Barcelona? Drie clubs in de running'

FC Barcelona ligt nog steeds op koers om een geweldig seizoen te beleven. Het staat nog altijd aan ...

30
30
'Club Brugge doet voorstel, publiekslieveling twijfelt'

Club Brugge kan mits een zege tegen Union SG een enorme stap naar een volgende landstitel zetten. ...

363
363
"Dit is onaanvaardbaar": crisis bij dramatisch AA Gent

AA Gent verloor met 5-0 van RSC Anderlecht. De Buffalo's spelen dramatisch en zondag moeten ze ...

138
138
Lokeren-Temse neemt gedwongen afscheid van clubicoon

Lokeren-Temse leefde weer helemaal op onder Stijn Vreven. De club is ondertussen ook bezig met ...

53
53
'Simic kan kassa Anderlecht vullen: twee clubs dringen aan'

RSC Anderlecht gaat in de zomer de kern opfrissen. De club gaat ook spelers van de hand doen en ...

365
365
Hayen bonjourt publiekslieveling genadeloos buiten

Michal Skoras, ooit publiekslieveling onder coach Nicky Hayen, lijkt bij Club Brugge op een zijspoor ...

390
390
'JPL-club gaat voor transferstunt bij RB Leipzig'

KVC Westerlo wil zich profileren als een club waar binnen- en buitenlandse talenten speelkansen ...

47
47
'De Bruyne krijgt interessant voorstel: Henry doet belletje'

Kevin De Bruyne begint stilaan grof wild te worden op de transfermarkt. De middenvelder verlaat ...

550
550
Dolberg leeft op: "Anders was ik boos geweest"

RSC Anderlecht won met 5-0 van AA Gent en de fans konden nog eens trots zijn op hun ploeg. Kasper ...

201
201
KRC Genk in de problemen: "Dat gaan we niet toelaten!"

KRC Genk laat voorlopig geen goede indruk achter in de Play-Offs. Ze speelden 1-1 op het veld van ...

221
221
Anderlecht slaat toe: "Potentieel Champions League-niveau"

RSC Anderlecht heeft na Cédric Hatenboer met Mihajlo Cvetković een tweede zomeraanwinst ...

202
202
Genk krijgt forse klappen: noodscenario voor Heynen?

KRC Genk zit momenteel in een moeilijke periode. Na de dure nederlagen tegen Club Brugge en Union ...

487
487
Crisis bij Gent: fans eisen uitleg, Baro gaat furieus tekeer

AA Gent zit momenteel in de hoek waar de rake klappen vallen. Slechts enkele dagen na de ...

1023
1023
'Sensationele transfer De Bruyne: PL-club schiet in actie'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen transfervrij bij Manchester City. Maar de Belgische ...

431
431
Trossard stelt titelfeest wéér uit, Milan wipt Inter uit Coppa

Liverpool FC zal zich zondag dan toch op eigen veld kunnen verzekeren van de Engelse titel. Arsenal ...

76
76
Racing Genk incasseert nieuwe stevige tik in titelstrijd

Voor de derde keer op een rij heeft Racing Genk averij opgelopen in de titelstrijd. Op de Bosuil ...

264
264
Fenomenale Dolberg-show! Anderlecht vernedert dramatisch AA Gent

Wat een wedstrijd van Kasper Dolberg! Anderlecht kon in deze PO's voorlopig nog niet winnen maar ...

218
218
Vijand nummer één bij Club: "Publiek zal hem op de korrel nemen"

Donderdagavond staat opnieuw een sleutelduel op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo moet ...

794
794

Meer sportnieuws