Dick Advocaat wil met nieuwe job deze stunt uitvoeren

door
Dick Advocaat wil met nieuwe job deze stunt uitvoeren

Dick Advocaat heeft nog maar eens een nieuwe uitdaging aangegaan. De Nederlandse bondscoach sprak bij Veronica Offside over zijn keuze om bondscoach te worden van Curaçao. Waarom ging hij op 78-jarige leeftijd alsnog in op het aanbod?

Advocaat bondscoach van Curaçao

"Een leuke uitdaging, vooral met de mensen die we gaan”. Cor Pot, Kees Jansma en teamarts Casper van Eijk (ex-Feyenoord) maken mee de overstap. “Het heeft lang geduurd, maar iedereen is enthousiast. Ik ben nog steeds ambitieus, anders hadden we het niet gedaan. We nemen dit heel serieus”, vertelde hij nog.

De eerste gesprekken waren niet goed, maar enkele maanden later volgde er wel een akkoord. “Er is het een ander gebeurd, het heeft zes maanden geduurd. Er is een nieuw bestuur, dat kwam erachter dat er ontzettend veel schulden waren. Onder anderen de spelersgroep was niet betaald. Toen hebben wij gezegd: "Dan stappen wij niet in. Dat moet pas worden geregeld als de spelers ook hun geld hebben gehad." Ze zeggen dat het allemaal geregeld is, dus we kunnen nu beginnen."

Stunt met sterk team?

Hij hoopt heel wat spelers (terug) bij de selectie te halen. Vurnon Anita, Leandro Bacuna, Brandley Kuwas, Jürgen Locadia, Riechedly Bazoer, Tahith Chong, Justin Kluivert, Joshua Brenet en Armando Obispo komen in het vizier. Een mooi lijstje.

POLL: Gaat hij slagen bij Curaçao?

Meest recent

Schandaal bij Man City: Haaland beschuldigd van geweld

Manchester City hoopt dat het seizoen wellicht héél snel voorbij is. Sportief is het ...

29
29
Charleroi ruikt miljoenen: "Veel mensen bellen me"

Bij Sporting Charleroi moeten ze de nodige uitgaande transfers doen tijdens de zomer- en ...

4
4
Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

72
72
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

17
17
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

63
63
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

24
24
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

214
214
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

92
92
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

206
206
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

59
59
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

176
176
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

474
474
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

43
43
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

280
280
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

413
413
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

74
74
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

250
250
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

263
263
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

268
268
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

112
112

Meer sportnieuws