Guardiola haalt uit naar Arteta: "Dat zou ik niet kunnen"

door
Guardiola haalt uit naar Arteta:

Manchester City is er niet in geslaagd om Arsenal te verslaan in een rechtstreeks duel. De Citizens hielden het in het eigen Etihad Stadium op een billijk 0-0-gelijkspel en zien Liverpool twee punten weglopen. Pep Guardiola bleef gefrustreerd achter.

De verwachtingen waren hoog voor de wedstrijd, maar werden niet ingelost. City en Arsenal legden een gesloten partij op de mat, waarbij de kansen schaars waren. En als er dan eens een opening gevonden werd, dan werd er niet goed omgesprongen met de ruimte.

Arsenal verdedigde uitstekend

LEES OOK Guardiola komt met vreemde reactie na FA Cup-zege

Het moet gezegd dat Arsenal stevig verdedigde en amper een kans weggaf. Pep Guardiola was toch tevreden over hoe zijn ploeg probeerde te voetballen. "Natuurlijk had ik liever gewonnen, maar ik kan leven met een punt na deze match", klonk het op de persbabbel achteraf. "Ik herkende mijn ploeg en dat maakt me fier."

Waarna de Spanjaard toch wat gefrustreerd klonk toen hem gevraagd werd naar hoe City het blok van de Gunners kon ontwrichten. "Iemand doden? Met z’n negenen spelen? Ja, ze hebben met véél mensen véél verdedigd. Haaland steeds goed vastgezet. Wij konden alleen maar geduldig zijn en blijven, wachten op die ene pass. De juiste intentie was er."

Guardiola schiet ook op Arteta

Guardiola schoot daarna op Arteta, die in het verleden nota bene nog zijn assistent geweest is. "Arsenal is een uitzonderlijk team. Goed gecoacht, met heel, heel, heel goede spelers. Maar als je als coach vijf jaar lang beweert elk seizoen en elke match uitzonderlijk goed te zijn... sorry, dat zou ik absoluut niet kunnen."

LEES OOK Guardiola doet pijnlijke uitspraken over De Bruyne

De grote winnaar van het weekend was Liverpool, dat in eigen huis de volle buit pakte tegen Brighton (2-1). Arsenal is tweede met 65 stuks, gevolgd door City als derde met 64 punten.

POLL: Wie wordt kampioen?

Meest recent

Real Madrid mag na absolute thriller naar bekerfinale

Real Madrid heeft dinsdagavond een ticket voor de Spaanse bekerfinale gepakt, maar daarvoor moest ...

9
9
Joos geeft Anderlecht toch een beetje hoop voor PO1

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft meteen duidelijk gemaakt dat er een stevige ...

53
53
Waanzinnige bekerstunt in Duitsland, PSG ontsnapt

Belgische clubs mogen deze week rusten, maar in heel wat andere Europese landen staat er ...

31
31
Gedroomde comeback Arsenal, Sels klopt ook Man Utd

Omdat er vorig weekend in de FA Cup gespeeld werd, wordt er in de Premier League tijdens deze ...

19
19
'Salah heeft knoop doorgehakt: nieuwe club bekend'

Op zijn 32ste zit Mohamed Salah in de vorm van zijn leven, maar het lijkt er alsmaar meer op dat de ...

61
61
'Nieuwe wending: overname Standard opgeschort'

Standard gaat in de play-offs nog op zoek naar een mogelijk ticket, wat toch een mirakel zou zijn ...

162
162
'Anderlecht bereikt akkoord: thuishaven Futures gekend'

Voor Anderlecht dreigt het seizoen op een grote ontgoocheling uit te draaien. Nadat het de play-offs ...

273
273
'Bayern hakt knoop door over transfer Karetsas'

Na een topseizoen wacht KRC Genk in de zomer wellicht een helse klus om zijn kern bijeen te houden. ...

345
345
Union SG draait KRC Genk een loer: "Vervanger Vanhoutte"

Union SG sloeg de afgelopen jaren al stevig toe met koopjes. Bij RSC Anderlecht haalden ze Noah ...

238
238
KBVB haalt nogmaals uit: alweer bijltjesdag op de bond

Bij de KBVB is het ook een duiventil. Er viel nog maar eens een ontslagronde te noteren. ...

29
29
Vandenhaute flikt het: nieuwe patron naar Anderlecht

Wouter Vandenhaute heeft met de komst van Cedric Hatenboer een belangrijke slag geslagen voor ...

516
516
De Condé kondigt nu al twee uitgaande toptransfers aan

KRC Genk heeft een uitstekende kern, net als vorig seizoen. Toen haalde Wouter Vrancken er ...

512
512
Verhuurde spelers: spits scoort aan de lopende band

Dit seizoen spelen er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League in het buitenland. Bij ...

130
130
Anderlecht speurt rond: "Of ze interesse hebben?"

RSC Anderlecht gaat in de zomer voor de zoveelste keer de afgelopen jaren een grote schoonmaak ...

134
134
'Stoelendans bij Antwerp: Gheysens kiest nieuwe coach'

Antwerp verbaasde vriend en vijand door Jonas De Roeck vlak voor de play-offs te vervangen door ...

1283
1283
KRC Genk onthult concrete plannen met Penders & Karetsas

Terwijl coach Thorsten Fink en zijn troepen zich focussen op de titelrace blijven zijn bazen niet ...

231
231
Club Brugge heeft beet: goudhaantje tekent tot medio 2028

Club Brugge hoopt in de play-offs nog maar eens een inhaalrace tot een goed einde te brengen, ...

417
417
'Renovatiewerken Renard: Anderlecht houdt grote kuis'

Ondanks de trainerswissel werd Anderlecht zondag nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt door ...

579
579
'Overmars grandioos de mist in: Antwerp loopt miljoenen mis'

Na de zware 5-1 nederlaag tegen Union dreigt Antwerp slechts een bijrol te vertolken in de ...

532
532
Club Brugge bibbert: dubbele opdoffer uit ziekenboeg?

Club Brugge nam zondag vlot de maat van Anderlecht. Nochtans kon Nicky Hayen nog geen beroep doen op ...

791
791

Meer sportnieuws