Patro-Eisden neemt afscheid in mineur van boegbeeld

door
Patro-Eisden neemt afscheid in mineur van boegbeeld

Patro Eisden zal volgend seizoen niet aantreden in de Jupiler Pro League. De Limburgse ploeg verloor met 2-1 van Deinze in hun terugwedstrijd in de Promotion Play-Offs. Daarnaast zal de club ook afscheid moeten nemen van hun kapitein. 

Want Wouter Corstjens heeft bekend gemaakt dat hij na 19 jaar als profvoetballer de voetbalschoenen nu aan de haak hangt. De kapitein van Patro Eisden maakte het nieuws zelf bekend op sociale media. Het werd een afscheid in mineur voor Corstjens, die in de partij tegen Deinze in de rust het veld moest verlaten met een knieblessure.

Het Belang van Limburg weet te vertellen dat het zou gaan om een gedeeltelijk gescheurde mediale band. Corstjens liet wel meteen optekenen dat zijn nieuwe blessure niet aan de basis ligt van zijn beslissing om te stoppen als profvoetballer. "De blessure is niet de reden. Ik had die beslissing al een tijdje genomen. Mijn contract loopt af op 30 juni. Ik zal de komende weken bekijken wat ik ga doen."

In de strijd om het laatste promotieticket speelden Lommel en Deinze afgelopen zondag 1-1 gelijk. Komende zondag volgt de terugwedstrijd op het veld van Deinze. 

POLL: Had jij Patro-Eisden graag zien spelen in de Jupiler Pro League?

Meest recent

Real Madrid zorgt voor énorme rel: geen finale tegen Barça?

Real Madrid laat zich van smalste kant zien, dat kunnen we wel stellen. De Spaanse topclub heeft een ...

3
3
Cercle Brugge maakt eerste zomertransfer wereldkundig

Cercle Brugge heeft nog geen zekerheid over het behoud en moet nog zwaar knokken om dit te ...

13
13
Storck zorgt voor spanning: "Druk is groot bij hen"

KV Kortrijk moet vanavond winnen van Beerschot. De Kerels vechten voor hun laatste kansen om het ...

16
16
Anderlecht valt voor bliksemsnelle sensatie: wie is hij?

Anderlecht heeft zijn oog laten vallen op de 20-jarige Noorse winger Marius Broholm van Rosenborg. ...

155
155
Standard heeft miljoenentransfer helemaal beet

Standard gaat de nodige in- en uitgaande transfers afronden de komende maanden. De club heeft ...

44
44
'Standard ruikt geld, VfB Stuttgart & co kloppen aan'

Bij Standard gaan ze in de zomer héél veel transfers doen. Een pak huurlingen verlaten ...

68
68
Union SG slaat toe mét investering in Anderlecht

Union SG gaat een tempo hoger schaken inzake jeugdopleiding. Henk Mariman werd aangesteld, maar hij ...

73
73
Club Brugge krijgt mogelijk klap met Vanaken

Club Brugge ging donderdag in eigen huis met 0-1 onderuit tegen Union. De landskampioen slaagde er ...

353
353
Nieuwkomers bij Rode Duivels: Garcia licht tipje van sluier

Begin juni blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen voor de start van de ...

119
119
Titelkoorts neemt toe: Fink waarschuwt Club & Union

Na de midweekspeeldag bevindt KRC Genk zich plots op de derde plaats, want zowel Club Brugge als ...

254
254
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: duo richting uitgang'

Met een nederlaag in eigen huis tegen Union deed Club Brugge zopas een slechte zaak in de titelrace. ...

220
220
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Dit weekend beginnen we aan de terugronde van de Play-Offs. Ook op de scheidsrechters neemt de druk ...

389
389
'Antwerp verbaast vriend en vijand met JPL-transfer'

Antwerp hoopt de komende weken nog een Europees ticket in de wacht te slepen, al belooft dat een ...

521
521
'Opvolger van Jutgla? Club Brugge wil peperdure spits'

Club Brugge slaagde er donderdag niet in om het blok van Union te ontmantelen. Hier en daar wordt er ...

414
414
'Feyenoord mikt op transferbom bij Belgische topclub'

AA Gent gaat een drukke zomer tegemoet, waarin vooral tal van overbodige pionnen de Planet Group ...

295
295
City schrikt van De Bruyne: dit zagen ze niet aankomen

Kevin De Bruyne zal Manchester City aan het einde van het seizoen verlaten. Tien jaar lang was hij ...

1001
1001
Chelsea grijpt in en legt plannen met Lavia op tafel

Roméo Lavia ligt al een tijdje in de lappenmand. Sinds zijn monstertransfer naar Chelsea moet ...

75
75
800.000 euro? Nainggolan onthult opvallend aanbod

Radja Nainggolan maakt het mooie weer bij Lokeren-Temse, maar de middenvelder had evengoed nog in ...

393
393
KAA Gent vreest rampscenario door ‘diepere problemen’

KAA Gent zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Na zware nederlagen tegen Club ...

361
361
Club Brugge wijst drie schuldigen aan na teleurstelling

Club Brugge zit in volle titelstrijd met Union SG en KRC Genk. Blauw-Zwart verloor in eigen huis met ...

550
550

Meer sportnieuws