KV Mechelen neemt afscheid: Amuzu vindt nieuwe club

door
KV Mechelen neemt afscheid: Amuzu vindt nieuwe club

Joseph Amuzu werd onlangs gelinkt aan een vertrek bij KV Mechelen. De flankaanvaller heeft ondertussen zijn nieuwe club nu ook officieel beet. Dat raakte officieel bekend.

Amuzu naar Dordrecht

"Joseph Amuzu mag zich vanaf vandaag Schapekop noemen. De 19-jarige Belg komt transfervrij over van KV Mechelen en tekent een contract voor drie jaar met een optie tot nog een jaar", liet Dordrecht weten.

LEES OOK Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

Amuzu heeft zijn gehele jeugdcarrière bij KV Mechelen gespeeld, het afgelopen jaar was hij op huurbasis bij Helmond sport. Bij Helmond Sport speelde de linksbuiten 35 wedstrijden, waarvan hij 22 in de basiself startte. In deze wedstrijden kwam hij tot drie goals en drie assists. Zo is hij betrokken bij twaalf procent van alle doelpunten van de Kattenmeppers.

Tevreden Amuzu

Amuzu is heel tevreden met zijn transfer. “Ik ben heel blij om hier te zijn! We gaan ons best doen om er een mooi seizoen van te maken."

Ook hoofdscout Mark Ruijl is tevreden met het binnenhalen van de vleugelspeler: “Wij zien zeer veel potentie in Joseph. Met zijn snelheid en creativiteit trekt Dordrecht een buitenspeler aan die goed bij de gewenste speelstijl past en zich daardoor goed kan door ontwikkelen.”

LEES OOK Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

POLL: Gaat Amuzu daar doorbreken?

Meest recent

Anderlecht krijgt ferme tegenslagen voor treffen met Union

RSC Anderlecht speelt om 18u30 de Brusselse derby in eigen huis tegen Union SG. Een belangrijk duel, ...

89
89
Ruben Van Gucht zorgt voor absolute shock in zaak Eddy Snelders

De zaak rond Eddy Snelders komt binnenkort in een stroomversnelling met een spraakmakend proces. In ...

50
50
TRANSFERUURTJE: Mokio grof wild, Jutgla kan Club verlaten

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

104
104
Deman zucht na Antwerp-deceptie: “Da’s het verschil…”

Royal Antwerp FC is nog niet 100% zeker van de Champions Play-Offs. The Great Old gaf een zege in de ...

56
56
‘Verrassende knaltransfer De Bruyne in stroomversnelling’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne. Zijn verhaal bij Manchester City lijkt geschreven. Het ...

110
110
Promise David deelt fikse waarschuwing aan Anderlecht uit

Zondag staat de Brusselse derby tussen Union SG en RSC Anderlecht op het programma. Beide clubs ...

83
83
Belangrijke Club Brugge-pion gewild: "Minstens 5 aanbiedingen"

Club Brugge kende de afgelopen jaren een grote opmars in verband met jeugdwerking. Een groot deel is ...

176
176
Frustratie loopt hoog op bij Odoi: “Heeft Antwerp nagelaten”

Royal Antwerp FC gaf in het absolute slot nog twee punten weg tegen Oud-Heverlee Leuven. The Great ...

80
80
Courtois spreekt duidelijke taal over terugkeer Rode Duivels

Thibaut Courtois lag in de clinch met Domenico Tedesco en zei niet meer uit te komen voor de Rode ...

345
345
Marmoush bijna actief in België: "Had geen enkele zin"

Omar Marmoush is zeer goed begonnen aan zijn tijdperk bij Manchester City. De Egyptische aanvaller ...

60
60
Benson na zware periode terug met héérlijke treffer

Het is al een tijdje stil rondom Manuel Benson. De flankaanvaller, ondertussen international van ...

23
23
OH Leuven in de wolken: "Dit is verdiend"

Royal Antwerp FC blijft matige resultaten voorleggen. Tegen OH Leuven speelden ze alsnog 2-2 gelijk. ...

65
65
Hommeles tussen Anderlecht-bestuur en fans: actie op komst

RSC Anderlecht strafte een deel van zijn eigen aanhang naar aanleiding van de rellen tegen ...

493
493
'Anderlecht neemt transferbeslissing over Angulo'

We haalden het na de transfer van Francis Amuzu aan: Nilson Angulo krijgt een (laatste?) kans om ...

395
395
STVV verklapt: “Spraken in de zomer met Union SG”

Bij STVV haalden ze in de wintermercato stevig uit. Met Didier Lamkel Zé en Loïc ...

90
90
Anderlecht lacht tanden bloot: Europa zorgt voor onverwachte extra

Bij RSC Anderlecht ligt de Europese campagne achter de rug. Met de vele blessures zullen ze dat niet ...

796
796
Club Brugge maakt ambities… van Marc Coucke waar

Club Brugge heeft voor de tweede keer in drie jaar tijd de achtste finales van de Champions League ...

1211
1211
MLS wordt steeds ‘Belgischer’: Lionel Messi en de rest

De Major League Soccer opent dit weekend weer de debatten. Het is uiteraard uitkijken naar het feit ...

50
50
Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

200
200
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

169
169

Meer sportnieuws