‘Anderlecht wil uitpakken met scorende middenvelder’

door
‘Anderlecht wil uitpakken met scorende middenvelder’

RSC Anderlecht werd al met verschillende namen in verband gebracht en het Oostenrijkse Kronen Zeitung komt met een nieuwe naam op de proppen: Thierno Ballo.

Ballo is een aanvallende middenvelder die ook als aanvaller of winger kan worden gebruikt. De 22-jarige polyvalente speler staat momenteel onder contract bij Oostenrijkse eersteklasser Wolfsberger AC, daar is hij een absolute sterkhouder.

Veelscorende middenvelder

Ballo heeft nog een contract tot 2025 in Oostenrijk met een marktwaarde van drie miljoen euro. Wolfsberger nam de middenvelder in de zomer van 2022 over van Engelse topclub Chelsea. Sindsdien is hij ontploft in de Oostenrijkse Bundesliga.

Afgelopen seizoen scoorde Ballo twaalf doelpunten in 27 competitiewedstrijden en kon hij ook drie assists geven. De Oostenrijkse jeugdinternational met Ivoriaanse roots wordt nu genoemd bij Anderlecht, maar paars-wit heeft concurrentie.

Concurrentie

Volgens Oostenrijkse media hengelen verschillende clubs naar de diensten van Ballo. Het Franse Nantes wordt als meest concreet genoemd, maar ook Anderlecht wil aldus uitpakken met de komst van de veelscorende middenvelder.

Eerder greep Anderlecht al definitief naast target Metinho. De 21-jarige Braziliaan, met een verleden bij Lommel, koos voor een verlengd verblijf bij Sparta. De Eredivisieclub huurt de middenvelder weer van het Franse Troyes.

POLL: Zou Ballo een goede speler zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Vrancken koos STVV ondanks deze verrassende aanbieding

Wouter Vrancken werd vorige week voorgesteld als de nieuwe coach van STVV. Hij verloor zijn eerste ...

19
19
Cercle Brugge doet goede zaak: twee finales te gaan

Cercle Brugge won met 3-1 van STVV en is op weg om zich te handhaven in de Jupiler Pro League. De ...

28
28
'Enorme schokgolf bij Man United: dit gaat er gebeuren'

Manchester United kent een dramatisch seizoen en enkel het winnen van de Europa League kan nog voor ...

47
47
Verheyen onthult uniek moment met Clement: dit deden ze samen

Gert Verheyen en Philippe Clement kunnen we ontegensprekelijk twee van de grootste boegbeelden ...

44
44
Ziek en walgelijk: Rüdiger compleet los tijdens Barça-Real

Real Madrid ging nog maar eens onderuit tegen FC Barcelona. Ze verloren de finale van de Copa del ...

413
413
'Hayen zet hem uit de ploeg: opstelling Club vs Union SG'

Club Brugge moet vanavond winnen van Union SG. Na de nederlaag in eigen huis staat er druk op de ...

493
493
Drama voor Antwerp: seizoen over voor sterkhouder

Royal Antwerp FC kent een belabberd seizoen en de ploeg moét vierde eindigen om een Europees ...

283
283
Alarm bij Bayern en Kompany: "We zijn aan het praten"

Bayern München is kampioen als ze volgende week winnen van RB Leipzig, of als Bayer Leverkusen ...

76
76
Woedende Vrancken scherp voor STVV: "Zo kan het niet"

STVV verloor zijn eerste match onder Wouter Vrancken met 3-1 van Cercle Brugge. Daardoor staan de ...

145
145
Yamal kietelt Real Madrid: "Het lukt ze gewoon niet"

Wat een horrorseizoen is het aan worden voor Real Madrid. De Koninklijke botste weer op een FC ...

100
100
Barça dient Real na knotsgekke finale tik uit en pakt Copa

De finale van de Copa del Rey heeft zaterdagavond een spetterend spektakelstuk gebracht. De Clasico ...

256
256
Geen euforie: De Mil waarschuwt Standard stevig

In de Europe Play-Off is Charleroi stilaan de grote favoriet om het laken naar zich toe te trekken. ...

89
89
STVV bestolen? Ex-ref ziet Kanaries 3 keer benadeeld

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League heeft zaterdagavond nog maar eens een nieuwe ...

287
287
'Degradatie beslecht: titanenstrijd in PL barst helemaal los'

Zaterdag viel het doek over de degradatiestrijd in de Premier League. Ipswich Town ging met 3-0 ...

87
87
Cruciale zege voor Cercle, Charleroi grijpt de macht

In de Relegation Play-Off heeft Cercle Brugge drie cruciale punten gepakt tegen STVV. Het herstelt ...

81
81
Simons looft 3 spelers na late comeback Westerlo

Westerlo is nog steeds volop in de running voor de eindwinst in de Europe Play-Off. Enkele dagen ...

64
64
Fofana schittert alweer bij Lyon met heerlijke goal

Eén van de Belgische spelers om in de gaten te houden tijdens de komende zomermercato, wordt ...

51
51
’Rode Duivel krijgt slecht nieuws bij Sevilla’

Bij Sevilla zijn er dit seizoen maar liefst drie Belgen aan de slag. Dodi Lukebakio en de jonge ...

143
143
Emotionele Raman niet mals voor KV Mechelen

KV Mechelen is er zaterdagavond opnieuw niet in geslaagd om te winnen. Het beleefde opnieuw een ...

323
323
Record voor OHL? "Denk dat we al in Guinness Book staan"

In de Europe Play-Off noteren we tot dusver vooral veel gelijke spelen. Van de zeventien matchen die ...

48
48

Meer sportnieuws