Sterkhouder sluit vertrek bij KV Mechelen niet uit

door
Sterkhouder sluit vertrek bij KV Mechelen niet uit

KV Mechelen trapt vrijdag de derde speeldag van de Jupiler Pro League op gang met een trip naar Sclessin. Het wil daar eindelijk zijn eerste overwinning van het seizoen pakken na een magere één op zes tegen Club Brugge en Westerlo. Besnik Hasi zal in Luik knopen moeten doorhakken.

Achterin krijgt de trainer plots heel wat meer mogelijkheden nu Jules Van Cleemput en Zinho Vanheusden eindelijk speelklaar zijn, maar ook in andere linies is de concurrentie nog groot. Dat zorgde ervoor dat hij alvast één grote naam moest slachtofferen.

Storm zit op de bank bij KV Mechelen

Tot dusver moest Nikola Storm immers vrede nemen met een rol als invaller. Op Club bleef de 29-jarige winger zelfs de hele match aan de bank gekluisterd. Vorig weekend mocht hij tegen Westerlo wel bij de rust invallen en scoorde hij ook, al leverde die goal uiteindelijk geen punten op.

In Gazet van Antwerpen stelt Storm vast dat hij niet helemaal in het tactische plaatje van Hasi past. Tegenwoordig speelt Malinwa immers zonder echte flankaanvallers, maar wel met wingbacks en twee spelers in de pockets. Het wordt dus afwachten of hij nog een basisplaats zal kunnen veroveren.

Transfer niet uitgesloten

Storm sluit daarom niet uit dat hij deze zomer nog zal vertrekken. "Momenteel speelt er niets", benadrukt hij wel. "Ik ben content in Mechelen. Ik zit hier nog steeds graag. Maar als bij wijze van spreken de minuten de komende weken uitblijven, zal ik misschien toch een plan B overwegen. Ik denk dat ik de voorbije jaren veel voor de club betekend heb. En omgekeerd. Mocht zich in het slot van de mercato een oplossing aandienen, denk ik niet dat we elkaar gaan tegenwerken."

Storm is al sinds 2018 aan de slag Achter de Kazerne en loodste KVM destijds mee terug naar de Jupiler Pro League. Ook daar groeide hij uit tot een smaakmaker en twee jaar geleden stond hij zelfs nog dicht bij een selectie voor de Rode Duivels. Sindsdien werd hij echter wat teruggeslagen door een zware blessure aan de kruisbanden.

POLL: Moet Storm bij KV Mechelen weer in de basis komen?

Meest recent

'Plotse droomjob voor Alfred Schreuder'

In 2022 loodste Alfred Schreuder nog Club Brugge naar de titel, maar daarna ging zijn ...

4
4
TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne naar grootmacht, knaltransfer Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

145
145
Union kraakt Club Brugge mentaal: “Onder de huid kruipen"

Union SG heeft de titelstrijd volledig opengegooid. Drie paarden racen nog om de eindwinst: Union ...

45
45
Kompany botst opnieuw met journalist: “Ongelooflijk”

Vincent Kompany kan komende speeldag in de Bundesliga al kampioen worden, maar de Belgische ...

74
74
Degryse ziet één uitweg voor Hayen en Club Brugge

Club Brugge was sterk begonnen aan de Champions Play-Offs, maar kreeg in het Jan Breydelstadion ...

139
139
Pocognoli ziet Club Brugge-beul criticasters de mond snoeren

Union SG deed een uitstekende zaak op het veld van Club Brugge. De manschappen van Sebastien ...

171
171
Licentiecommissie straft Beerschot, Dender én Antwerp

De Licentiecommissie heeft alle clubs een positief signaal gegeven voor volgend seizoen. Toch was ...

166
166
Vier Club Brugge-spelers afgebrand: “Liep er gefrustreerd bij”

Club Brugge pakte in het Jan Breydelstadion een verrassende nederlaag tegen Union SG. De Brusselaars ...

225
225
Nieuwe sensatie in JPL? "Binnen 5 jaar staan we in top 6"

Het Belgische voetbalseizoen is in de laatste rechte lijn beland en een aantal zaken zijn al ...

155
155
Transfer De Bruyne: Garcia geeft zijn mening

De komende weken probeert Kevin De Bruyne nog afscheid in schoonheid te nemen bij Manchester City, ...

63
63
'Union hakt Europese knoop voor volgend seizoen door'

Union zou weleens op weg kunnen zijn naar een zeer straffe stunt. Nadat het in een moeilijke eerste ...

88
88
Paniek bij Club Brugge? Jashari doorbreekt het stilzwijgen

Vorig weekend reikte Club Brugge nog de hand naar de titel door met een zege in Gent de koppositie ...

664
664
'Fink loodst verrassende aanwinst naar Genk'

Op tien dagen tijd zijn de titelkansen van Genk helemaal gekeerd. Door een één op ...

377
377
Pocognoli onthult opmerkelijk detail uit kleedkamer Union

Wordt de vierde keer eindelijk de goede keer? De voorbije drie seizoenen greep Union telkens op ...

204
204
'Arsenal wil 3 Real Madrid-sterren contracteren'

Op de titel in de Premier League moet Arsenal niet meer hopen, want zondag kan Liverpool de ...

132
132
Anderlecht verbijsterd: flink belazerd met Renard-deal

Anderlecht wijzigt zijn transferstrategie en legt de focus op jonge talenten, met onder meer de al ...

361
361
Nainggolan hint naar zeer opmerkelijke carrièreswitch

Radja Nainggolan gaf donderdagavond nog eens zijn visitekaartje af. De ex-Rode Duivel was ...

171
171
Mignolet met schrik vrij: "Ze maken het me niet makkelijk"

Club Brugge kreeg donderdagavond een onverwachte tik in de titelstrijd. Na vier overwinningen op rij ...

109
109
Vrancken duidt kop van Jut aan bij AA Gent

De komende dagen wordt er ook weer gevoetbald in de Relegation Play-Off, na een onderbreking van ...

881
881
Union plots op kop: Moris waarschuwt ploegmaats

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd spannender dan ooit. Na een één op ...

149
149

Meer sportnieuws