Pocognoli én Sadiki spreken duidelijke taal over toptransfer

door
Pocognoli én Sadiki spreken duidelijke taal over toptransfer

Bij Union SG staat er mogelijk nog heel wat te bewegen deze transferzomer. De Brusselse club moest, zoals gewoonlijk, met verschillende vertrekkers rekening houden, maar de mercato is nog niet gedaan.

Verschillende spelers worden nog genoemd bij een toptransfer en Noah Sadiki is daar één van. Union Berlin heeft het jeugdproduct van RSC Anderlecht op het oog en zou al een bod hebben neergelegd bij Union SG.

Update situatie

LEES OOK Union bestolen? "We hebben het allemaal gezien"

Tegenover Het Nieuwsblad nam Sadiki geen blad over de mond en liet hij zich open uit over de situatie. “Ik ben op de hoogte dat er een bod is van Union Berlijn. Alleen denk ik niet dat het voor de club een prioriteit is om mij te laten gaan. Spelers als Machida en Puertas staan dichter bij een transfer. Ik ben nog altijd honderd procent met mijn hoofd bij Union en heb nog een contract tot 2027.”

Sadiki is nog maar 19 jaar en steekt nog maar net zijn neus aan het venster. Het talent was onder Alexander Blessin niet altijd zeker van een basisplaats, maar dit seizoen lijkt Sadiki definitief door te breken. Áls hij geen transfer maakt uiteraard. Union Berlin ligt alvast op vinkenslag voor de polyvalente middenvelder.

Sadiki zelf houdt de deur alvast op een kier. “Ik heb een gesprek met mijn makelaars gehad en op dit moment hebben we een idee waar mijn toekomst ligt. Maar je weet natuurlijk nooit wat er de komende weken nog staat te gebeuren”, aldus Sadiki.

Pocognoli is duidelijk

LEES OOK Leysen en Sadiki streng voor Union SG na nederlaag

Coach Sebastien Pocognoli sprak ook duidelijke taal en wil Sadiki niet kwijt. “Ik heb niet het gevoel dat hij vertrekt. Hij is toe aan zijn tweede seizoen bij de club en vaak pakt dat goed uit. Ik zie hem als een toekomstige leider en verwacht dat hij een stap vooruit gaat zetten.”

Naar verluidt wil Union Berlin Sadiki huren met een aankoopoptie. De entourage van de Belgische jeugdinternational spreekt al van een formeel bod, maar volgens Union is er nog niets binnengekomen. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

POLL: Is Sadiki al klaar voor de stap naar het buitenland?

Meest recent

Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

6
6
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

6
6
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

24
24
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

122
122
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

285
285
'Club-fiasco niet zonder gevolgen: sterspeler weg bij Atalanta'

Atalanta BC incasseerde afgelopen dinsdag een mokerslag door uit de Champions League gewipt te ...

118
118
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

371
371
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

298
298
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

79
79
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

393
393
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

368
368
STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

126
126
Fink waarschuwt: "Moeilijk om hen te verslaan"

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. Ze staan acht punten voor op ...

158
158
RSCA-revelatie: "Voel me meer op mijn gemak op die positie"

Bij RSC Anderlecht heeft Thomas Foket een probleem. Hij is de nummer drie op de rechtsachterpositie. ...

218
218
Zulte Waregem deelt Jong Genk ferme tik uit

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. RWDM ontving Francs ...

115
115
Einde verhaal na straf avontuur voor Mertens en Vertonghen?

Jan Vertonghen en Dries Mertens liggen met RSC Anderlecht en Galatasaray uit de Europa League. ...

335
335
Anderlecht is het beu en straft 'fans' tegen Union SG

RSC Anderlecht kende een degelijke Europese campagne, maar een deel van de fans hebben zich dit ...

912
912
Red Flames van hemel naar de hel in extra tijd

De Red Flames begonnen vanavond aan hun nieuw tijdperk. Elisabet Gunnarsdottir werkte haar eerste ...

104
104
Hasi looft pion: "Zo iemand hadden we vorig jaar niet"

Het is duidelijk: Besnik Hasi heeft van hogerhand toch wel een veeg uit de pan gekregen omwille van ...

50
50
Roofe (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Kennen jullie Kemar Roofe nog? De Britse aanvaller speelde jaren geleden voor RSC Anderlecht. Hij ...

42
42

Meer sportnieuws