Twijfels bij transfer Hong, recordaanwinst al weg bij Gent?

door
Twijfels bij transfer Hong, recordaanwinst al weg bij Gent?

AA Gent boekte zondagavond een overtuigende en deugddoende zege tegen Westerlo. Die lijn wil men nu ook doortrekken tijdens het Europese tweeluik tegen Partizan Belgrado. Ondertussen blijven de Buffalo's ook nog druk in de weer op de transfermarkt.

Gent beleefde al een behoorlijk drukke transferzomer en nam afscheid van verschillende spelers. Julien De Sart, Tarik Tissoudali, Laurent Depoitre, Jorthy Mokio, Paul Nardi, ... trokken de poorten van de Planet Group Arena om uiteenlopende redenen achter zich dicht.

LEES OOK Genk stuurt schokgolf door België: Club Brugge onttroond

Dat lijstje lijkt nog wat langer te worden. Jordan Torunarigha lijkt bijvoorbeeld op weg naar de uitgang, ook Pieter Gerkens zou bij een goed bod mogen beschikken. Daarnaast raakte afgelopen weekend bekend dat de Hyunseok Hong goed op weg zou zijn om bij het Turkse Trabzonspor aan de slag te gaan.

Extra eisen Hong

Beide clubs zouden al rond zijn over de Zuid-Koreaanse middenvelder. Naar verluidt vangt Gent een vast bedrag van 4.5 miljoen euro vangen, aangevuld met 500.000 euro aan bonussen. Maar inmiddels is een kink in de kabel opgedoken. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri heeft Hong namelijk zelf extra eisen op tafel gelegd.

Momenteel zou hij een belastingvoordeel in Zuid-Korea genieten omdat hij in Europa voetbalt. Bij een verhuis naar Turkije valt dat weg en de middenvelder zou nu verlangen dat de club dit verschil bijbetaalt. Het valt af te wachten of Trabzonspor, dat hem sowieso al een royaal salaris aanbiedt, daar mee zal instemmen.

Bliksemvertrek Sonko?

LEES OOK Milicevic legt stevige doelstelling AA Gent op tafel

Tavolieri heeft echter nog meer nieuws over de Buffalo's. Zo meldt hij dat ook een vertrek van Momodou Sonko niet uitgesloten is. Gent betaalde in januari nog een slordige 7 à 8 miljoen euro voor de Zweedse winger, waarmee hij tot op heden nog steeds de duurste aanwinst in de clubgeschiedenis is. Maar tot dusver rendeerde die investering allerminst.

In zijn eerste maanden bij de Buffalo's kon Sonko amper indruk maken. Desondanks zou de 18-jarige flankaanvaller nog steeds op de nodige interesse kunnen rekenen. Een vertrek tijdens de huidige transferperiode zou dan ook niet uitgesloten zijn, al zal Gent naar alle waarschijnlijkheid zijn volledige investering minstens willen recupereren.

POLL: Gent moet er alles aan doen om Hong te houden ...

Meest recent

Croonen geeft zijn mening over titelkansen Genk

De Champions' Play-Off wordt dit weekend afgetrapt en dat betekent dat we binnen maximum tien ...

11
11
'Hasi neemt pion KV Mechelen mee naar Anderlecht'

Bij Anderlecht besloten ze om het voor de start van de play-offs nog maar eens over een andere boeg ...

66
66
De Witte viseert één figuur na afvoeren play-offs

Vanaf het seizoen 2026/27 keert de Jupiler Pro League terug naar een klassieke competitie met ...

70
70
‘Schokeffect Club Brugge: publiekslieveling naar exit?’

Bij Club Brugge dreigt een verrassing: jeugdproduct Kyriani Sabbe, geliefd bij de fans, lijkt geen ...

187
187
Gemiste kans op PO1: "Met de zwakte van Gent en Antwerp..."

Voor de eerste keer in enkele jaren valt er geen verrassing te noteren in de Champions' Play-Off. ...

30
30
'Zinho Vanheusden moet nieuw drama vrezen'

KV Mechelen begint zaterdagavond aan zijn opdracht in de Europe Play-Off met een trip naar Sclessin. ...

140
140
Hasi grijpt in: toptalent traint mee, verrassende basispion?

De play-offs van de Jupiler Pro League trekken zich dit weekend op gang. Het is zondag vooral ...

347
347
Nieuw JPL-format: Croonen slaat terug na harde kritiek

Eind februari besliste de Pro League om vanaf het seizoen 2026/27 het format in de Jupiler Pro ...

214
214
'Fink plots grof wild: Genk voorkomt bliksemvertrek'

KRC Genk gaat vanaf komend weekend in de Champions' Play-Offs op zoek naar de vijfde landstitel uit ...

167
167
Barcelona alleen koploper na emotionele inhaalmatch

De interlands zijn nog maar net achter de rug, of het clubvoetbal barst alweer in alle hevigheid ...

98
98
Teklak doet titelvoorspelling: "Zij worden kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend helemaal los. Door het huidige format ...

592
592
'Radicale beslissing Real: toekomst Courtois bepaald'

Real Madrid zet aanstaande zaterdag de laatste rechte lijn van het seizoen in met een thuiswedstrijd ...

332
332
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen op komst'

Mede door de enorme inkomsten uit de Champions League, is Club Brugge op financieel vlak bezig aan ...

628
628
Balette: "Genk of Club? Gun hun de titel om twee redenen"

In de voorbije dagen waren de nationale ploegen aan zet, inmiddels ligt de focus weer op volledig op ...

298
298
Anderlecht krijgt gigantische opsteker voor clash in Brugge

RSC Anderlecht staat voor een loodzware start van de Champions' Play-Offs. Als eerste opdracht ...

497
497
'Barça opent transferoffensief met LaLiga-uitblinker'

FC Barcelona is bezig aan een sterk seizoen en blijft goed in de running om met drie grote prijzen ...

105
105
Waalse analisten pakken één Duivel aan: "Compleet onzichtbaar"

Het eerste interland-blok onder nieuwe bondscoach Rudi Garcia zit erop. Voor een aantal Rode Duivels ...

440
440
Verrassing in Europe Play-Offs? "Zoveel mogelijk winnen"

Vrijdagavond worden de Europe Play-Offs op gang getrapt. Oud-Heverlee Leuven speelt dan de gastheer ...

50
50
'Bayern plukt nieuwe spits uit eigen Bundesliga weg'

Vincent Kompany is bezig aan een sterk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München. Maar ...

259
259
Anderlecht madness: tornado zet het kot in brand

César Huerta, de Mexicaanse aanwinst van Anderlecht, heeft indruk gemaakt sinds zijn komst. ...

467
467

Meer sportnieuws