'Frankrijk slikt nieuwe domper voor komst Duivels'

door
'Frankrijk slikt nieuwe domper voor komst Duivels'

Om 20u45 treffen de Rode Duivels twee maanden na hun uitschakeling op het EK opnieuw Frankrijk, deze keer voor hun tweede wedstrijd in de Nations League. Ondanks dat die competitie in principe van iets minder belang is, zal er toch de nodige spanning op de partij staan.

Het lijkt immers crisis te zijn bij Les Bleus. Ze kwamen op het EK al bleekjes voor de dag en begonnen hun Nations League-campagne op vrijdag met een pijnlijke 1-3-nederlaag tegen Italië. Daardoor groeit de kritiek op bondscoach Didier Deschamps en zijn keuzes alsmaar meer.

Geen vol stadion voor Frankrijk-België

LEES OOK 'Liverpool en Newcastle zetten zinnen op jonge Rode Duivel'

Het flauwe spel werd op het EK nog enigszins verdoezeld door het behalen van de halve finale, maar nu beginnen ook de resultaten dus tegen te vallen. En dat zorgt ervoor dat nu zelfs de fans stilaan beginnen af te haken.

Le Parisien weet dat het Groupama Stadium maandagavond niet uitverkocht zal zijn. Er worden zo'n 50.000 supporters verwacht, maar bij vorige interlands in Lyon zat het stadion van dik 58.000 plaatsen telkens nog afgeladen vol. Zelfs wanneer er tegen mindere goden als Finland gespeeld werd.

Fans haken af door matig voetbal en hoge prijzen

Als verklaringen voor de mindere opkomst wordt gewezen naar het matige voetbal dat de Franse ploeg de laatste maanden brengt, maar ook naar de hoge ticketprijzen. De goedkoopste kaartjes voor de wedstrijd zouden immers 55 euro kosten.

LEES OOK Drama voor Kompany: twee sterkhouders lange tijd out

Daarnaast zouden de Franse sportliefhebbers ook wat verzadigd zijn na een zomer met een EK én de Olympische Spelen die in Parijs gehouden werden. In vergelijking met die evenementen verbleekt de Nations League toch en dat zorgt ervoor dat vele fans thuisblijven.

POLL: Denk je dat het een leuke wedstrijd zal worden?

Meest recent

Rits waarschuwt concurrentie: "Als we dat doen…"

RSC Anderlecht wil in de Champions’ Play-Offs iedereen verrassen, maar dan zal het een pak ...

25
25
Storck panikeert niet ondanks problemen: "Heb een plan"

KV Kortrijk staat voor héél cruciale weken. De Kerels moeten aan de bak in de ...

16
16
Vadis Odjidja verrast iedereen met nieuwe Belgische club

Het was al een hele tijd stil rondom Vadis Odjidja. De middenvelder leek geruisloos te stoppen, maar ...

97
97
Charleroi blijft gefrustreerd achter tegen tienkoppig OHL

OH Leuven en Sporting Charleroi openden vanavond de Play-Offs. Wie kon de leiding nemen in de Europe ...

26
26
Coosemans met opvallend Kompany-verhaal: "Is héél zeldzaam"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De Belgische coach startte zijn ...

53
53
Duitse pers héél duidelijk over De Cuyper-gerucht

In deze tijden beginnen stilaan de eerste geruchten op gang te komen. Daar zit ook ...

135
135
Leko slaat mea culpa na bizarre uitspraak: "Wie mij kent…"

Standard opent zijn Europe Play-Offs met een thuisduel tegen KV Mechelen. De Rouches starten als ...

43
43
Pocognoli deelt goed én slecht nieuws mee

Union SG opent zijn Play-Offs met een duel tegen Royal Antwerp FC. Winnen is de boodschap als de ...

37
37
Hayen schept duidelijkheid: Ordonez klaar voor Anderlecht?

Club Brugge heeft een aantal spelers die met kwaaltjes terugkeerden van de interlandperiode.,Er ...

103
103
Anderlecht mag dromen van enorme Club Brugge-meevaller

RSC Anderlecht staat zondag voor een heel zware taak. De Brusselaars moeten op het veld van Club ...

167
167
Fink verklaart waarom het beter is dat Genk de titel pakt

Thorsten Fink is een zegen voor het Belgische voetbal. Vorig jaar liet hij STVV dartel spelen en ...

111
111
Schrikken geblazen: Anderlecht-lieveling keihard gedumpt

David Hubert had een duidelijke favoriet op de linksbackpositie: Moussa N’Diaye. De toenmalige ...

408
408
Anderlecht heeft beet, KRC Genk blijft verweesd achter

De afgelopen jaren wist KRC Genk een aantal talenten weg te halen bij RSC Anderlecht. Dat kwam hard ...

296
296
'Club Brugge wil stunten met absolute knaltransfer'

Club Brugge weet dat het in de zomer een aantal sterkhouders zal verliezen. Blauw-Zwart is echter al ...

771
771
Courtois ooit terug in doel bij Genk? Dit zegt de doelman

Bij KRC Genk hebben ze met Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois twee geweldige ambassadeurs op het ...

211
211
Rits onthult: “Hasi heeft al geroepen bij Anderlecht”

RSC Anderlecht gaat de Champions Play-Offs in met Besnik Hasi. David Hubert werd aan de kant ...

288
288
Wow! Monstersalaris Kompany gelekt: ‘Bestbetaalde coach’

Vincent Kompany werd aan het begin van dit seizoen verrassend aangesteld als hoofdtrainer van Bayern ...

159
159
KRC Genk-goalie Penders droomt groots: “Daar kick ik op!”

KRC Genk gaat als competitieleider de Champions Play-Offs in. De Limburgers steken hun ambities niet ...

60
60
'Antwerp slaat zich nu al voor het hoofd met Ulderink'

Net zoals RSC Anderlecht en Cercle Brugge besloot Royal Antwerp FC hun hoofdtrainer te ontslaan. ...

412
412
‘Bizarre doodsoorzaak Diego Maradona eindelijk onthuld’

Diego Maradona liet vier jaar geleden het leven, maar er is nog steeds een proces bezig in verband ...

102
102

Meer sportnieuws