Grote risee bij KVM: "Speelt met euro's van zijn ploegmaats"

door
Grote risee bij KVM:

KV Mechelen is tegenvallend aan het tweede seizoensluik begonnen. De Maneblussers verloren zondagavond met 2-0 op het veld van AA Gent. Een aantal spelers maakte daarbij ook op individueel vlak allerminst een goede indruk.

Na de sterke prestaties in de tweede helft van vorig seizoen, besloot KVM om door te gaan met Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar die slaagde er niet om een goede start te nemen met zijn ploeg. Met een magere 2 op 12 liet Malinwa het wat afweten tijdens de eerste weken van het seizoen.

Individuele fouten

LEES OOK Ultiem mirakel voor Beerschot? Goots klaar en duidelijk

Vervolgens leek de kentering echter ingezet met zeges tegen Antwerp en Charleroi. Daar wou men in Gent dus op voortbouwen. KVM liet het echter afweten en stapelde de inviduele fouten op. Bij de 1-0 bijvoorbeeld, lag José Marsa aan de basis met overbodig balverlies.

Analist Patrick Goots vreest echter dat daar niet meteen een oplossing voor is. "De 1-0 volgde na een zoveelste slordige inspeelpass. Besnik Hasi moet stilaan gek worden door al die individuele fouten achterin. ‘t Is een probleem dat je niet zomaar in een-twee-drie oplost op training", klinkt het bij Gazet van Antwerpen.

Rode kaart Van Cleemput

In het slot van de eerste periode gooide Mechelen zijn eigen ruiten helemaal in. Jules Van Cleemput pakte immers een gele kaart en maakte zich vervolgens zo boos, dat hij prompt een tweede geel onder de neus kreeg gestoken. Door die uitsluiting hypothekeerde hij meteen de comeback-kansen van zijn ploeg.

LEES OOK Statistische bom in JPL: Club op 1, twee toppers in nesten

Goots is dan ook vlijmscherp voor Van Cleemput. "Daardoor was het helemaal game over. Wat wilde Van Cleemput hier eigenlijk mee bewijzen? Ik had de indruk dat hij wilde zeggen: ‘Haal mij er dan maar gewoon af.’ Hij liet zijn ploeg in de steek en speelde met de euro’s van zijn ploegmaats."

POLL: Hasi moet Van Cleemput extra op de vingers tikken ...

Meest recent

'Malick Fofana moet nieuwe domper slikken'

In een tweeluik tegen Oekraïne wisten de Rode Duivels het behoud in Divisie A van de Nations ...

16
16
Wereldkampioen Argentinië mag nu al WK-ticket boeken

In de nacht van dinsdag op woensdag is het uitkijken naar de kraker tussen Argentinië en ...

15
15
Rode Duivels doen goede zaak na dol slot Macedonië-Wales

Terwijl de Rode Duivels al teruggekeerd zijn naar hun clubs, stonden er dinsdagavond wel nog twee ...

158
158
'Club Brugge laat speler midden in play-offs vertrekken'

Voor Club Brugge is de opdracht de komende weken duidelijk. Het wil liefst in de finale tegen ...

267
267
'Na afhaken bij Duivels: Courtois haalt opgelucht adem'

De Rode Duivels zijn er zondag nog in geslaagd om tegen Oekraïne een scheve situatie recht te ...

27
27
Veldman legt uit waarom hij bij Club Brugge vertrok

Club Brugge moest onlangs afscheid nemen van een belangrijke pion. Robin Veldman trok vorige week ...

100
100
'Man City en Barça azen op toekomstige Rode Duivel'

De Rode Duivels moesten de voorbije weken inboeten aan talent doordat spelers als Konstantinos ...

89
89
Mea culpa richting Patro Eisden en T1 Stijn Stijnen

Patro Eisden Maasmechelen werd enkele weken geleden, ook door ons, in een slecht daglicht gesteld ...

0
0
'Dender weet revelatie langer aan zich te binden'

Het moest nog bibberen tot het einde, maar uiteindelijk wist FCV Dender wel het behoud in de Jupiler ...

26
26
Van Holsbeeck slaat terug en eist stevige som van Anderlecht

De voorbije jaren bracht het gerecht heel wat prominente figuren uit de Belgische voetbalwereld in ...

601
601
Vertonghen geeft toe: "Dacht toen al aan stoppen"

Jan Vertonghen kondigde vandaag zijn afscheid aan. Nog tien weken en dan is hij geen profspeler ...

50
50
Cuypers terug naar de JPL? Dit zegt de spits daarover

Dante Vanzeir keerde in januari terug naar de Jupiler Pro League. De Belgische aanvaller tekende bij ...

301
301
Anderlecht ontploft: het loopt echt de spuigaten uit

RSC Anderlecht zit opnieuw in crisis na het verrassende ontslag van coach David Hubert, amper 181 ...

688
688
'FC Barcelona zet zinnen op ex-smaakmaker van Anderlecht'

Bij FC Barcelona hebben ze héél veel talent rondlopen. De Catalanen willen in de zomer ...

125
125
'Kompany probeert niet alleen Karetsas weg te halen bij Genk'

Vincent Kompany heeft een oog voor talent. De coach van Bayern München heeft heel veel ...

487
487
Westerlo neemt zware beslissing: "Sluit niet aan bij onze visie"

KVC Westerlo moet besparen, dat klinkt al maanden in de wandelgangen. In de zomer zal er dan ook ...

227
227
Hayen haalt opgelucht adem: Club Brugge krijgt groen licht

Ondanks de achterstand op koploper KRC Genk schuiven veel waarnemers en analisten nog altijd Club ...

493
493
Standard neemt spits definitief over van reeksgenoot

Standard stelde dinsdag Giacomo Angelini voor als opvolger van Pierre Locht. Voor de nieuwe CEO ligt ...

82
82
Stad Brussel in de clinch met KBVB: "Wat willen ze?"

Na de geslaagde uitstap richting Genk willen de Rode Duivels voortaan vaker uitwijken naar diverse ...

164
164
Statistische bom in JPL: Club op 1, twee toppers in nesten

"Het klassement liegt nooit", wordt wel eens gezegd. Maar klopt dat wel, en staat iedereen aan het ...

790
790

Meer sportnieuws