Villa-Belgen aan het kanon, PSV ziet sterretjes in Turijn

door
Villa-Belgen aan het kanon, PSV ziet sterretjes in Turijn

De kop is eraf in de Champions League. De eerste twee wedstrijden van de league phase zijn een duidelijke prooi geworden voor Juventus en Aston Villa. De Oude Dame rekende simpel af met PSV, terwijl Villa vlotjes ging winnen op het veld van Young Boys. Zowel Youri Tielemans als Amadou Onana stonden daarbij aan het kanon.

Het waren twee wedstrijden ze bij Club Brugge ook met bijzondere aandacht gevolgd zullen hebben, want later in hun campagne treffen ze nog Juventus en Aston Villa. Zij begonnen hun campagne dus allebei met een overtuigende zege.

Juventus slaat PSV snel KO

LEES OOK Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

PSV, met Matteo Dams en Johan Bakayoko in de basis, kon in Turijn nog even de schijn ophouden. Ze voetbalden aanvankelijk goed mee, maar moesten de rol lossen zodra Juventus het gaspedaal indrukte. Na 21 minuten kreeg Yildiz net iets te veel ruimte om de bal heerlijk in de bovenhoek te krullen en amper zes minuten later was de match gespeeld. Dams moest Gonzalez lossen en uiteindelijk kon McKennie afwerken.

Diezelfde Gonzalez deed vroeg in de tweede helft de boeken helemaal toe met de 3-0. PSV lag helemaal tegen de touwen. Juventus gunde hen in de slotseconden wel nog een eerredder via Saibari. Mbangula bleef bij Juve overigens op de bank.

Tielemans en Onana scoren voor winnend Villa

Dan beleefden de Belgen van Aston Villa een fijnere avond. Het was Youri Tielemans die de Engelse club haar eerste doelpunt ooit in de Champions League bezorgde. De Rode Duivel werd op een hoekschop vrijgelaten bij de tweede paal, controleerde goed en knalde vervolgens in de verste hoek binnen.

LEES OOK "Club Brugge is zeker niet kansloos tegen Aston Villa"

In de tweede helft zag Duran nog een doelpunt afgekeurd na eerder handspel van Onana, maar de middenvelder maakte in de slotfase zijn foutje nog helemaal goed. Met een verre knal zette hij zeven minuten voor tijd immers nog de 0-3 op het scorebord. Daarmee is Aston Villa de eerste leider in de league phase.

POLL: Zal Club Brugge tegen dit Aston Villa iets kunnen rapen?

Meest recent

Opvallende wending: Anderlecht trekt strafmaatregel in extremis in

RSC Anderlecht werkt zondagavond de Brusselse derby tegen Union SG. Aanvankelijk zou tijdens die ...

78
78
Zware opdoffer Lukaku en co, Newcastle wint doelpuntenkermis

In de Italiaanse titelstrijd heeft SSC Napoli zondagmiddag een erg slechte zaak gedaan. Romelu ...

6
6
Verhaeghe wacht Visser persoonlijk op: "Niet onnozel doen"

Club Brugge vertoefde de voorbije dagen op roze wolk na de historische kwalificatie voor de 1/8ste ...

750
750
Uitsluiting Tzolis terecht? Analisten vellen verdict

Slechts enkele dagen na de Europese triomf op het veld van Atalanta, heeft Club Brugge een flinke ...

673
673
Brugse woede: Tzolis kookt over, Jan Breydel viseert Visser

Club Brugge heeft zondagmiddag een dure slipper gemaakt in de eigen Jupiler Pro League. De regerende ...

641
641
Standard haalt gedecimeerd Club genadeloos van roze wolk

Gaat Standard het 'mirakel' toch nog realiseren? De Rouches pakten deze namiddag uit met een ...

268
268
Fink kiest vervanger Penders, vier wissels bij AA Gent

KRC Genk is uitstekend bezig in de Jupiler Pro League en won sinds de jaarwissel al zijn ...

68
68
Tweedracht bij Anderlecht: club haalt keihard uit na kritiek fans

RSC Anderlecht speelde afgelopen donderdag 2-2-gelijk in het Europa League-duel tegen ...

145
145
'Chelsea en City sturen scout voor Belgisch goudklompje'

Terwijl de zogenaamde 'Gouden Generatie' op zijn laatste benen loopt, werken momenteel verschillende ...

160
160
Club Brugge-aanhang pakt Visser aan: "Fluit de match kapot!"

De 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League werd zondagmiddag op gang getrapt met de klassieker ...

649
649
Chery duidelijk over snel vertrek bij Antwerp

Royal Antwerp FC heeft ondertussen de nodige dertigers in de spelerskern. Tjaronn Chery kent een ...

170
170
'De Bruyne naar Club Brugge? Overbodige vraag'

Het was een vraag in een interview met Franky Van der Elst: of Club Brugge niet voor Kevin De Bruyne ...

228
228
Marc Coucke zet Bart De Pauw op scherp: "Eén ding..."

Je kan er niet omheen: de comeback van Bart De Pauw slaagt nu al aan, nog voor hij goed begonnen is. ...

127
127
Feyenoord haalt Robin van Persie terug naar Rotterdam

Feyenoord heeft een nieuwe trainer gevonden. Robin van Persie keert terug naar zijn grote liefde en ...

27
27
Club Brugge - Standard: dit zijn de basisploegen

Het is Super Sunday in de Jupiler Pro League met drie topaffiches. Om 13u30 ontvangt Club Brugge ...

74
74
Anderlecht krijgt ferme tegenslagen voor treffen met Union

RSC Anderlecht speelt om 18u30 de Brusselse derby in eigen huis tegen Union SG. Een belangrijk duel, ...

393
393
Ruben Van Gucht zorgt voor absolute shock in zaak Eddy Snelders

De zaak rond Eddy Snelders komt binnenkort in een stroomversnelling met een spraakmakend proces. In ...

192
192
TRANSFERUURTJE: Mokio grof wild, Jutgla kan Club verlaten

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

205
205
Deman zucht na Antwerp-deceptie: “Da’s het verschil…”

Royal Antwerp FC is nog niet 100% zeker van de Champions Play-Offs. The Great Old gaf een zege in de ...

135
135
‘Verrassende knaltransfer De Bruyne in stroomversnelling’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne. Zijn verhaal bij Manchester City lijkt geschreven. Het ...

256
256

Meer sportnieuws