Noa Lang staat kop tegen kop met journalist: “Praat maar!”

door
Noa Lang staat kop tegen kop met journalist: “Praat maar!”

Noa Lang is een hit in Nederland, zowel op als naast het veld. De Nederlander baarde opzien met opvallende vieringen die te maken hadden met zijn nieuwe rapnummer ‘Damage’ met Ronnie Flex. Ondertussen laat hij wél zijn voeten spreken.

Lang kende na veel blessureleed een moeilijke periode bij PSV Eindhoven. De buitenspeler moest genoegen nemen met een reserverol, maar de afgelopen weken kwam hij plots boven water. De ex-Club Brugge-aanvaller bracht ook een nieuw liedje naar buiten en al de commotie daarrond viel niet bij iedereen in goede aarde.

Kop tegen kop met journalist

Journalist Hans Kraay Junior nam Lang even apart na de 6-0 zege van PSV tegen PEC Zwolle. Lang scoorde de 2-0 en haalde een shirtje 9+1 naar boven, een verwijzing naar lyrics van zijn nieuwste liedje. 'Je bent een 9 plus 1 als m’n rugnummer.’

Hans Kraay jr vroeg om uitleg. “Negen plus één, net als m’n rugnummer. Je hebt mijn liedje toch wel gehoord?”, repliceerde Lang scherp. “Ja, ik heb je liedje wel gehoord. Even serieus… Waarom krijgen we na elke goal het circus Noa Lang?”, was het al even scherpe antwoord van de journalist.

Een generatiekloof

Lang was duidelijk en zei dat zijn vieringen bij hem passen. “En het interesseert je geen reet wat anderen ervan vinden?”, vroeg Hans Kraay jr zich af. “Nee, praat maar. Ik scoor wel.” En dat doet Lang de afgelopen weken, ook in de Champions League tegen PSG trof hij raak.

Hans Kraay jr liet het daar echter niet bij. “Ik moet eerlijk zeggen: ik ben fan van jou als voetballer, maar ik hoor wel bij de mensen die zeggen: kan die verdomme niet een keer normaal juichen?” Lang verwees echter naar een generatiekloof.

Blijven uithalen

De Nederlandse journalist wist niet van ophouden. “Een generatiekloof, zeg je. Maar dat interesseert je ook niks? Want ik kijk je heel serieus aan. Ik denk: als jij zo blij bent dat je weer kunt voetballen, dan kun je toch ook normaal juichen?”

Lang herhaalde echter simpelweg dat het om een generatiekloof ging, maar was zichtbaar geïrriteerd. De ex-Club Brugge-aanvaller voelt zich duidelijk weer in zijn sas en haalt ook weer de krantenkoppen bij onze Noorderburen geregeld.

POLL: Heeft Hans Kraay jr hier gelijk?

Meest recent

'Club Brugge wil shoppen bij Belgische degradatiekandidaat'

Voor hekkensluiter Beerschot is het doek al gevallen, maar voorts belooft het razend spannend te ...

77
77
AA Gent meldt heuglijk nieuws: contract tot medio 2028

De nul is van het bord voor AA Gent, dat op het veld van Antwerp een eerste zege boekte in deze ...

23
23
Club Brugge bibbert: einde seizoen voor steunpilaar?

Met een negen op negen schoot Club Brugge prima uit de startblokken in de Champions' Play-Offs. Met ...

196
196
'Renard op dreef: volgend transfertarget Anderlecht bekend'

Anderlecht gaat straks een drukke zomer tegemoet, en dus speurt Olivier Renard nu al volop naar vers ...

134
134
‘Rod Duivel wil terugkeren naar Standard’

De voorbije jaren keerden heel wat (ex-)Rode Duivels al terug naar de Jupiler Pro League, met ...

84
84
'Club Brugge slaat transfervrije slag bij KRC Genk'

Vorig weekend wist Club Brugge een tik uit te delen aan KRC Genk in de titelstrijd door hun ...

332
332
Beerschot komt met belangrijk licentienieuws

De ontknoping van het Belgische voetbalseizoen nadert met rasse schreden, maar er zijn toch nog heel ...

92
92
'Club Brugge plant pikante raid op AA Gent'

Bij Club Brugge zijn ze al volop bezig met de voorbereiding op volgend seizoen. Er moeten immers nog ...

311
311
'Bom bij Real Madrid: Ancelotti nog voor einde seizoen weg'

De voorbije dagen geloofden ze bij Real Madrid rotsvast in een remontada, maar die kwam er ...

147
147
'Strijd om Union-sensatie David barst helemaal los'

Bij Union hebben ze het dit seizoen toch weer geflikt. Met Puertas, Nilsson en Amoura verloren ze in ...

62
62
Volgende sensatie klaar bij Club: "Hij kan een goeie worden"

Club Brugge ligt nog steeds op koers om een droomseizoen te beleven. Het bereikte al de achtste ...

303
303
Duitse pers pakt Kompany keihard aan na uitschakeling

Vincent Kompany zal in zijn eerste seizoen als trainer van Bayern München de Champions League ...

191
191
Liverpool slaat na Salah nog een cruciale slag

Zondag kan Liverpool met winst in Leicester op één zege van de titel komen, want dan ...

57
57
TRANSFERUURTJE: 'Fink zet deur open, Arsenal klopt aan bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

411
411
Lamkel Zé-perikelen op tafel: “Daarom functioneert hij niet”

Didier Lamkel Zé kan een boek schrijven over zijn voetbalcarrière. De Kameroense ...

204
204
‘Prioriteit De Bruyne onthuld, deze vier clubs strijden’

Kevin De Bruyne zal aan het einde van het seizoen afscheid nemen van Manchester City. De ...

237
237
Standard wil weer naar de top en haalt oude bekende binnen

Standard Luik is achter de schermen bezig om de club weer op orde te krijgen. Na het fiasco met ...

206
206
'Real trekt conclusies na eliminatie: 5 spelers moeten weg'

Vorig seizoen won Real Madrid nog zijn vijftiende Champions League, maar dit jaar wordt het geen ...

207
207
'OHL vindt eindelijk vlot scorende spits'

OH Leuven is nog altijd in de running in de Europe Play-Off met twee punten achterstand op leiders ...

131
131
Gebrek aan leiders Anderlecht: Boeckx geeft oplossing

Zondag krijgt Anderlecht het bezoek van Antwerp en dan zal Paars-Wit zich absoluut moeten herpakken. ...

308
308

Meer sportnieuws