Johan Boskamp haalt snoeihard uit na Stijn Stijnen-fratsen

door
Johan Boskamp haalt snoeihard uit na Stijn Stijnen-fratsen

Stijn Stijnen baarde heel wat opzien met fratsen in de bekerwedstrijd tegen Sporting Charleroi. Uiteindelijk won Patro Eisden wel met 4-1 van de eersteklasser. Één van de weinige verrassingen in de 1/16e finale van de Croky Cup.

Charleroi-coach Rik De Mil haalde stevig uit naar Stijnen en de omstandigheden waarin Charleroi werd ontvangen. Stijnen zou alles hebben gedaan om Patro Eisden in het voordeel te brengen. Dat zorgde voor heel wat ophef.

Sabotages

Charleroi kreeg te maken met een miserabele kleedkamer. Enkele anonieme personen getuigden over de sabotage van Stijnen. De hoofdtrainer sloeg echter meteen terug met een statement. Volgens Stijnen zijn er veel leugens verteld en wordt hij weeral afgeschreven als een boeman door zijn reputatie.

Johan Boskamp sprak met Het Belang van Limburg over de situatie en kon er aanvankelijk nog wel mee lachen. “Wat een geweldig verhaal, toch? Ik heb me ziek gelachen toen ik het las. Misschien moet Netflix eens een docureeks gaan draaien op Patro. Succes verzekerd! Maar toiletten afsluiten of muren insmeren met javel heb ik nooit gedaan. Als dat klopt, slaat dat natuurlijk nergens op.”

Anoniem

Boskamp heeft echter meer problemen met de anonimiteit van de personen die Stijnen voor het blok hebben gezet. “Maar ik heb minstens zoveel moeite met die anonieme getuigenissen van andere trainers die nadien opdoken. Wie iets zegt over een collega, moet er ook voor uitkomen in plaats van anoniempje te spelen. Maar als Stijnen mij zoiets had gelapt vroeger, dan had hij het diezelfde avond recht in zijn smoel teruggekregen. En niet pas de dag erna via de krant.”

POLL: Kan jij de fratsen van Stijn Stijnen wel smaken?

Meest recent

Vertonghen geeft toe: "Dacht toen al aan stoppen"

Jan Vertonghen kondigde vandaag zijn afscheid aan. Nog tien weken en dan is hij geen profspeler ...

10
10
Cuypers terug naar de JPL? Dit zegt de spits daarover

Dante Vanzeir keerde in januari terug naar de Jupiler Pro League. De Belgische aanvaller tekende bij ...

67
67
Anderlecht ontploft: het loopt echt de spuigaten uit

RSC Anderlecht zit opnieuw in crisis na het verrassende ontslag van coach David Hubert, amper 181 ...

291
291
'FC Barcelona zet zinnen op ex-smaakmaker van Anderlecht'

Bij FC Barcelona hebben ze héél veel talent rondlopen. De Catalanen willen in de zomer ...

66
66
'Kompany probeert niet alleen Karetsas weg te halen bij Genk'

Vincent Kompany heeft een oog voor talent. De coach van Bayern München heeft heel veel ...

280
280
Westerlo neemt zware beslissing: "Sluit niet aan bij onze visie"

KVC Westerlo moet besparen, dat klinkt al maanden in de wandelgangen. In de zomer zal er dan ook ...

104
104
Hayen haalt opgelucht adem: Club Brugge krijgt groen licht

Ondanks de achterstand op koploper KRC Genk schuiven veel waarnemers en analisten nog altijd Club ...

292
292
Standard neemt spits definitief over van reeksgenoot

Standard stelde dinsdag Giacomo Angelini voor als opvolger van Pierre Locht. Voor de nieuwe CEO ligt ...

64
64
Stad Brussel in de clinch met KBVB: "Wat willen ze?"

Na de geslaagde uitstap richting Genk willen de Rode Duivels voortaan vaker uitwijken naar diverse ...

120
120
Statistische bom in JPL: Club op 1, twee toppers in nesten

"Het klassement liegt nooit", wordt wel eens gezegd. Maar klopt dat wel, en staat iedereen aan het ...

599
599
'Fink houdt adem in: race tegen de klok voor KRC Genk'

Afgelopen zondag was de Cegeka Arena het decor voor de comeback van de Rode Duivels, maar binnen ...

162
162
'Antwerp, Anderlecht & Club vernemen pittig prijskaartje'

Vanaf komend weekend bekampen de Belgische topclubs mekaar weer met de landstitel als inzet. Nadien ...

306
306
Play-Offs barsten los: scheidsrechters speeldag 1 bekend

Nu het pas echt om de knikkers gaat neemt ook de druk op de arbitrage straks weer onvermijdelijk ...

452
452
'Club Brugge krijgt belangrijke update uit ziekenboeg'

Vorig seizoen kroonde Club Brugge zich na een historische inhaalrace alsnog naar de landstitel, een ...

424
424
Vertonghen zadelt Hasi meteen met serieuze kopzorgen op

Een verrassing kunnen we het niet noemen, maar dinsdag maakte Jan Vertonghen ook officieel bekend ...

209
209
De Cuyper vloekt op coach: “Ik wilde stoppen met voetballen!”

Maxim De Cuyper is dit seizoen volledig doorgebroken bij Club Brugge én de nationale ploeg. ...

405
405
Vertonghen oordeelt over ontslag Hubert én keuze Hasi

Jan Vertonghen zal op het einde van dit seizoen stoppen met voetballen, dat liet de aanvoerder van ...

542
542
Vanaken roept straffe waarschuwing naar KRC Genk

Club Brugge moet weer de achtervolging inzetten in de Champions Play-Offs. Vorig seizoen pakte ...

750
750
KV Mechelen voert aanzienlijke kapitaalsverhoging door

KV Mechelen had al een tijdje geleden aangekondigd dat het een kapitaalsverhoging van 6,1 miljoen ...

283
283
Ultras Charleroi slaan ferm terug na verbanning bestuur

De Ultras van Sporting Charleroi werden verbannen in Mambourg na de incidenten tijdens de ...

67
67

Meer sportnieuws