In de Challenger Pro League kon RWDM vanavond zekerheid verschaffen over promotie naar de Jupiler Pro League. De Brusselaars ontvingen Lommel SK. Een zege was genoeg voor de troepen van Yannick Ferrara.
RWDM - Lommel SK 0-1
RWDM maakte zich klaar voor een groot feest, maar in de eerste helft was dat feest heel ver weg. Zeker toen Lucas Schoofs de Limburgers op voorsprong bracht. Zo bleef het 0-1 tot aan de rust en véél werk voor RWDM na de koffie.
Kon RWDM na de rust de bakens verzetten? Neen, want het bleef zoeken naar de gelijkmaker. De tijd begon zo te tikken in het nadeel van de Brusselaars. En die strijd wonnen ze niet, het bleef 0-1. Geen feest in Momenbeek
Lierse SK - Patro Eisden 1-0
Lierse SK en Patro Eisden werkten de andere match van de avond af. Het was de thuisploeg dat via een geweldige vrije trap van Niklo Dailly op voorsprong kwam. Dat was ook de ruststand.
De troepen van Stijn Stijnen moesten zo dus aan de bak in de tweede helft, al toonde Lierse SK zich als een zeer taaie tegenstander. De Limburgers scoorden niet en incasseerden zo een nederlaag in de Kempen.
🔥 | Een overwinning is genoeg voor RWDM om te promoveren! 🎆⏳
— DAZN België (@DAZN_BENL) April 11, 2025
Bekijk #RWDLOM in de DAZN-app! 📲 pic.twitter.com/Gc7V8MShL6
😱 | Hoe kon Niklo Dailly vanuit zo’n hoek scoren? 📐🕸 #LIEPAT pic.twitter.com/TEfKG0dLrv
— DAZN België (@DAZN_BENL) April 11, 2025