Max Dean briest ondanks winst: “Ver beneden standaard”

door
Max Dean briest ondanks winst: “Ver beneden standaard”

Max Dean begint een fenomeen te worden bij KAA Gent. De Buffalo’s haalden de nobele onbekende spits weg uit de lage regionen van het Engelse voetbal en onder Wouter Vrancken floreert de goaltjesdief.

Ook tegen STVV was hij belangrijk met een doelpunt in de zakelijke 2-0 zege. Dean zit nu aan zes competitiedoelpunten en één assist in veertien wedstrijden. Toch reageerde Dean verrassend hard op de website van KAA Gent.

Stevige woorden

Dean was absoluut niet tevreden over zijn eigen prestatie tegen STVV. Het was ook geen storm van KAA Gent ondanks de windvlagen op het veld. “Ja, dat ben ik wel gewoon. Het stormt zelfs in Engeland momenteel. Die druk wegnemen kon vroeger – 100 procent. Mijn afwerking was vandaag ver beneden mijn standaard.”

Assistent-coach Danijel Milicevic verzekerde Dean echter dat zijn kans wel zou komen tegen STVV. “’Die kans komt er wel’, sprak hij op mij in en voilà. Ik neem het echter op mij dat we zo lang moesten wachten op die geruststelling. Het is mijn verantwoordelijkheid om die kansen af te maken. Scoren had veel vroeger gemoeten en dan konden we de match eerder controleren. Minder nerveus. Maar goed, laten we positief blijven: we hebben gewonnen.”

Vorm doorzetten

Nu wil Dean de overwinningen blijven opstapelen met KAA Gent. “Absoluut, ondanks dat we ook wel goed speelden, zoals vorige woensdag in de beker tegen Union. Nu hebben we die winnaarsmentaliteit terug en op die weg moeten we verdergaan. Voor de wedstrijd wisten we al: winnen is een must. Met ook nog een clean sheet erbij kunnen we met vertrouwen onze Europese wedstrijd van komende donderdag (tegen TSC Backa Toopola, red.) aanvatten”

POLL: Vond jij de afwerking van Max Dean tegen STVV ondermaats?

Meest recent

Amuzu enthousiast onthaald in Brazilië: details bekend

Na iets meer dan zeven jaar in het eerste elftal van Anderlecht trekt Francis Amuzu de deur van het ...

0
0
'Strijd om Saelemaekers barst helemaal los'

Alexis Saelemaekers kreeg in de zomer een nieuwe opdoffer te verwerken. Na een sterk seizoen op ...

39
39
Cristiano Ronaldo slaat transferdroom aan diggelen

Cristiano Ronaldo viert woensdag zijn 40ste verjaardag. De Portugese legende kan terugblikken op een ...

32
32
Bolat trekt na 8 jaar deur van JPL weer achter zich dicht

Bij Westerlo is het een drukke wintermercato geweest, waarin het zich op verschillende posities ...

38
38
'Anderlecht moet plots nog vertrek basispion vrezen'

De transferdeadline is voor Belgische clubs op maandagavond verstreken, maar bij Anderlecht beweegt ...

640
640
De Roeck velt oordeel over Antwerpse mercato

Antwerp gaat donderdag op zoek naar een tweede bekerfinale op rij, maar daarvoor zal het wel een ...

219
219
Verhaeghe over kampioenenmaker: "Had ik niet verwacht"

Club Brugge was weer de grote winnaar op het Gala van de Gouden Schoen. Hans Vanaken, Simon Mignolet ...

185
185
'Bommetje in Genk: Cuesta bereikt transferakkoord'

KRC Genk bereidt zich voor op het treffen met Club Brugge van vanavond. De Limburgers zien vanuit ...

522
522
Hubert: "Dat verwacht ik ook van de voorzitter"

RSC Anderlecht hoopt morgen een klein feestje te bouwen door zich te verzekeren van een plaats in de ...

184
184
Club hoopt: zorgt 'onbekende smaakmaker' voor de oplossing?

Club Brugge liet Andreas Skov Olsen voor 14 miljoen euro vertrekken naar VfL Wolfsburg. Blauw-Zwart ...

692
692
KAS Eupen verrast met komst twee bekende namen

KAS Eupen is bezig aan een mager seizoen in de Challenger Pro League. Ze staan op een negende ...

40
40
Hubert heeft zeer goed nieuws over Dolberg & co

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijke match. De Brusselaars spelen de terugmatch van de ...

303
303
'Droomtransfer Muñoz: 3 grootmachten knokken om oud-Genkie'

Bij KRC Genk wisten ze deze keer een winterse leegloop te vermijden, want de Limburgers willen hun ...

146
146
Vanaken velt zijn oordeel over terugkeer bij Rode Duivels

Op zijn 32ste haalt Hans Vanaken bij Club Brugge nog steeds een zeer hoog niveau. Dat leverde de ...

168
168
Volgende sterkhouder Cercle dringt aan op transfer

Bij Cercle Brugge zullen ze misschien wel met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. ...

256
256
'Club Brugge keihard: 5 toptransfers door de neus geboord'

Club Brugge heeft op het eerste zicht een rustige wintermercato beleefd. Het ontdeed zich van enkele ...

606
606
'Volgende sterkhouder Deinze vindt onderdak'

In december viel definitief het doek voor KSMK Deinze, dat door de rechtbank failliet verklaard werd ...

134
134
Vandenhaute is duidelijk over titelkansen Anderlecht

Anderlecht kent niet zijn beste periode, want het verloor drie van zijn vier laatste officiële ...

538
538
Blitsvertrek Vanaken bij Club? Gouden Schoen spreekt zich uit

Hans Vanaken heeft dinsdagavond voor de derde keer in zijn carrière de Gouden Schoen in ...

344
344
KV Kortrijk kondigt nog opmerkelijke transfer aan

In België is de transfermarkt sinds maandagavond dan wel gesloten, dat betekent niet dat ...

109
109

Meer sportnieuws