Clement spreekt heldere taal over vertrek bij Rangers

door
Clement spreekt heldere taal over vertrek bij Rangers

Philippe Clement stond de voorbije maanden onder zware druk bij Rangers en die wordt er niet minder op. Er werden slechts vier van de laatste tien matchen gewonnen, in de competitie bedraagt de achterstand op Celtic al vijftien punten en ook de League Cup moesten ze aan de rivaal laten.

Bovendien stapelen ook naast het veld de problemen zich verder op voor Rangers. Clement zag de voorbije weken heel wat spelers geblesseerd uitvallen en zich versterken tijdens de wintermercato wordt door financiële problemen ook moeilijk.

Clement denkt niet aan vertrekken bij Rangers

LEES OOK 'Raskin is hot na Duivels debuut, toptransfer lonkt'

Daardoor wordt er in Schotland volop gespeculeerd dat Clement weleens de handdoek in de ring zou kunnen gaan gooien. Daags voor de wedstrijd tegen Aberdeen spreekt onze landgenoot op zijn persconferentie echter heldere taal.

"Om eerlijk te zijn word ik nog hongeriger als de uitdaging moeilijker wordt", tekende Het Laatste Nieuws op. "Ik denk dat veel mensen beseffen dat er veel dingen zijn veranderd die het de laatste maanden ingewikkelder hebben gemaakt, maar dat maakt de uitdaging om te geraken waar je wil geraken alleen maar groter. Dat is duidelijk, en het is goed dat iedereen op dezelfde lijn zit en hetzelfde plan heeft om het doel te bereiken, dat is van cruciaal belang."

Clement wil winnen

Aan vertrekken lijkt Clement dus helemaal niet te denken. Hij tekende vorige zomer ook nog een nieuw langdurig contract tot 2028, dus evident zou dat sowieso niet worden. Gelukkig houdt hij van een uitdaging.

LEES OOK Steven Defour trekt grote ogen: “Garcia kan op hem rekenen”

"Ik ben een winnaar en dat ben ik altijd geweest", stelt hij. "Het gaat erom het beste uit elke seconde van de dag te halen en elke morgen hongerig te zijn om zo het beste uit de dag te halen, beter te worden en de mensen rondom jou beter te maken. Dat is elke dag mijn ambitie, en dat zal nooit veranderen."

POLL: Zal Clement nog prijzen pakken met Rangers?

Meest recent

'Real vreest vertrek Ancelotti: sensationele opvolger'

Real Madrid is andermaal bezig aan een sterk seizoen onder het bewind van coach Carlo Ancelotti. ...

5
5
Doelpunt Club terecht afgekeurd? Vandenbempt duidelijk

Club Brugge begon zondagmiddag sterk aan zijn campagne in de Champions' Play-Offs en stond na ...

62
62
Anderlecht ziet sterretjes op Jan Breydel: "Pure onmacht"

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag één van de grote klassiekers uit het ...

192
192
KRC Genk doet gouden zet: "Dan ben je een kanjer"

KRC Genk trapt zondagavond tegen AA Gent zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang. In ...

65
65
'Antwerp bibbert en beeft: vier sterkhouders richting exit'

Antwerp FC is dramatisch aan de Champions' Play-Offs begonnen en verloor zaterdagavond met 5-1 van ...

188
188
'Liverpool legt eerste contacten voor zomerse knaltransfer'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

181
181
Hasi verrast met basiself, Club-sterkhouder op de bank

De Champions' Play-Offs zijn in alle hevigheid losgebarsten en zondagmiddag staat alweer een ...

387
387
Sollicitatie bij Garcia: grote surprise in volgende selectie?

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

557
557
TU: 'Monstertransfer Vinicius, Club lonkt naar Premier League'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

176
176
Kompany in zak en as na clash met Siebe Van der Heyden

Vincent Kompany won met Bayern München met 3-2 van het Sankt Pauli van Alexander Blessin ...

129
129
Ulderink meteen in de clinch met twee Antwerp-spelers

Royal Antwerp FC is onder Andries Ulderink op een valse noot begonnen. The Great Old ging met de ...

527
527
Ferme aardverschuiving Openda en Vermeeren

Loïs Openda en Arthur Vermeeren maken een aardverschuiving mee bij RB Leipzig. De Duitse club ...

43
43
Binnenkort Duivelse tandem Lukaku - Defour langs de lijn?

Afgelopen week kwam het nieuws naar buiten dat Romelu Lukaku aan zijn trainerscursus zal beginnen. ...

65
65
"Goed dat Antwerp een pak slaag krijgt"

Royal Antwerp FC begon aan de Champions Play-Offs met een 5-1 nederlaag tegen Union SG. The Great ...

218
218
‘Real Madrid ontvangt bod van 300 (!) miljoen euro’

Na de transfer van Neymar van FC Barcelona naar PSG voor 222 miljoen euro staat de mercato op zijn ...

273
273
Kuyt gooit de handdoek en doet deprimerende uitspraak

Game over. Beerschot zakt naar de Challenger Pro League, is het niet vandaag dan is het wellicht ...

636
636
Zorgt Club Brugge voor de genadeklap bij Antwerp FC?

Is de crisis stilaan een feit bij Royal Antwerp FC? Het lijkt er toch wel op. De 5-1-nederlaag kwam ...

382
382
'Enorme verrassing in de basisploeg Anderlecht'

RSC Anderlecht speelt om 13u30 zijn eerste match van deze Play-Offs op het veld van Club Brugge. ...

696
696
Gigantische domper voor Union SG in play-offs?

Union SG won knap met 5-1 van een alweer zeer pover Royal Antwerp FC. Daar moet de sportieve cel ...

73
73
Trossard merkt straf feit op bij Genk: "Gebeurt niet zomaar"

KRC Genk begint vandaag aan zijn Play-Offs. De Genkse fans gingen gisteren op training de spelers ...

168
168

Meer sportnieuws