'Na elleboogstoot: Heymans legt contact met Ravych'

door
'Na elleboogstoot: Heymans legt contact met Ravych'

Het voorbije voetbalweekend heeft in de Jupiler Pro League weer voor de nodige controverse gezorgd. Het moment dat wellicht de meeste reacties losmaakte, was de elleboogstoot van Daan Heymans in de wedstrijd tussen Charleroi en Cercle Brugge.

Zowat 20 minuten voor tijd ging de middenvelder in een kopduel met Christiaan Ravych, waarbij hij zijn elleboog vol in het gezicht van de Cercle-verdediger plantte. Ravych moest de strijd meteen staken met een bloedende neus en een blauw oog.

Elleboog van Heymans maakte veel reactie los

Onderweg naar de zijlijn schreeuwde de Jonge Duivel Heymans nog de nodige verwensingen toe. Begrijpelijk, want eens in het ziekenhuis bleek de schade groot voor Ravych. Met een neus- en oogkasbreuk zal hij wellicht een poos out zijn.

Heymans kwam er vanaf met een gele kaart en dat zorgde voor groot onbegrip. Bij Cercle waren ze daarover niet te spreken en dat Heymans kort na de match zijn handen nog in onschuld waste, kon er op sociale media al helemaal niet in.

Zaak bijgelegd met Ravych

Intussen kwam Heymans op Instagram wel al met excuses, maar verder moeten we wellicht niet meteen nog een reactie verwachten. Zo weet Het Nieuwsblad dat hij deze week niet te horen zal zijn in 90 Minutes, de podcast waarin hij nochtans een vaste gast is.

De afwezigheid zou wel niets te maken hebben met het incident, want die zou al enkele weken ingepland zijn omdat de opnames niet pasten in het trainingsschema van Heymans. Hij zou intussen wel al contact opgenomen hebben met Ravych en zich ook bij hem verontschuldigd hebben, waarmee de kous af zou zijn voor Cercle.

POLL: Moet Heymans nog een sanctie krijgen?

Meest recent

'Genk zet zich schrap: eerste topbod Karetsas onderweg'

Na een sterk seizoen kunnen verschillende smaakmakers van KRC Genk rekenen op buitenlandse ...

0
0
'City gaat ver voor opvolger De Bruyne: jaarsalaris van 25 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

9
9
Zomerknaller Club Brugge met ‘man van 100 miljoen’

Club Brugge voert verregaande gesprekken met HSV Hamburg over Ludovit Reis, de 24-jarige Nederlandse ...

216
216
'Solden bij Anderlecht: Renard laat prijs zakken'

De eerste drie wedstrijden in de Champions' Play-Off hebben duidelijk gemaakt dat dit Anderlecht ...

129
129
'Sensationele transfer voor Thomas Müller'

Er komt in de zomer een einde aan een tijdperk bij Bayern München, want de Duitse grootmacht ...

33
33
Verbazing over keuze Hasi: "Dat hij hem nu nog niet zet..."

Voor Anderlecht zijn de play-offs tot dusver een grote ontgoocheling. Ook de aanstelling van Besnik ...

129
129
Emotionele Gert Verheyen: "Ik was er echt kapot van"

Gert Verheyen is al jarenlang één van de meest aimabele en gedegen analisten die ons ...

114
114
'Nieuwe soap: Lierse dient klacht in tegen Lokeren-Temse'

Het heeft er alle schijn van dat de strijd om promotie en degradatie in de Challenger Pro League de ...

155
155
STVV tankt extra vertrouwen voor strijd om behoud

Een week geleden leek STVV nog een vogel voor de kat, maar intussen is het momentum bij de Kanaries ...

54
54
'Stassin is hot: deze 3 clubs staan al in de rij'

Een nieuwe generatie potentiële Rode Duivels klopt op de deur. Zo is er in 2025 misschien wel ...

102
102
Openda spreekt zich uit over mogelijke zomertransfer

RB Leipzig beleeft een moeilijk seizoen. Het stelde zwaar teleur in de Champions League en staat ...

47
47
'Verrassende nieuwe club mengt zich in strijd om De Bruyne'

Vorig weekend toonde Kevin De Bruyne nog eens dat hij zijn kwaliteiten nog niet verloren is, door ...

85
85
Pro League bibbert: nieuw format nog altijd niet goedgekeurd

De Pro League stemde eind februari voor een nieuw competitieformat. Vanaf het seizoen 2026/27 ...

122
122
Vrancken 'weigerde' andere clubs: "Met de fiets naar STVV"

STVV heeft namiddag Wouter Vrancken officieel voorgesteld aan de pers. De coach moet de Kanaries in ...

117
117
Ferme opsteker Roméo Lavia, supporters reageren verdeeld

Roméo Lavia kent na zijn knaltransfer naar Chelsea alleen maar pech. De middenvelder komt ...

63
63
Jürgen Klopp weer als T1 aan de slag bij deze grootmacht?

Jürgen Klopp nam na zijn succesperiode bij Liverpool even afscheid van het voetbal, maar de ...

80
80
Nieuwe Rode Duivel roept straffe taal richting Rudi Garcia

Rudi Garcia riep enkele nieuwe namen op voor de Rode Duivels tijdens de vorige interlandperiode. Het ...

122
122
Marc Coucke krijgt smeekbede: "Doe dat ook voor Wouter"

In de paasvakantie kan voor veel mensen de riem er even af en dat geldt duidelijk ook voor Marc ...

411
411
‘Vertroebelde relatie duwt De Bruyne naar Europese topclub’

Kevin De Bruyne heeft besloten om te vertrekken bij Manchester City. Na tien jaar trouwe dienst en ...

267
267
Eendracht Aalst Lede krijgt opmerkelijke straf na seksistische gezangen

De voetbalwereld heeft nog steeds trekken van een 'mannenbastion', al zijn er de laatste jaren grote ...

49
49

Meer sportnieuws