Anderlecht heeft zich op Deadline Day alvast nog geroerd, want met Elyess Dao kwam er verrassend nog een 18-jarige spits uit Frankrijk over. Daarmee lijkt het huiswerk op inkomend vlak af te zijn, maar aan uitgaande zijde zal er ongetwijfeld nog één en ander bewegen.
Dé grote vraag is daarbij of Francis Amuzu nog zal vertrekken. De flankaanvaller kan naar Paris FC en Gremio, maar blijft vooral hopen op Napoli. Het is echter nog wachten op een doorbraak vanuit Italië en dus blijft hij in spanning.
Anderlecht hakt knoop door over Vazquez
Maar plots bleek ook een vertrek van Luis Vazquez nog tot de mogelijkheden te behoren. De Argentijnse spits werd de voorbije weken al vaker aan een transfer gelinkt en maandagochtend meldde Hertha BSC zich nog om hem te huren.
Vazquez kwam de voorbije weken vaker aan spelen toe door de blessure van Kasper Dolberg, maar kon zijn stempel daarbij niet echt drukken. Bovendien stak Keisuke Goto nadrukkelijk de neus aan het venster en met Dao kwam er nu dus nog een spits bij.
Argentijn mag niet meer vertrekken
Desondanks staat Anderlecht niet open voor een vertrek van Vazquez, meldt Het Nieuwsblad nu. Bij Paars-Wit waarderen ze zijn fysiek sterke profiel en het feit dat hij zich zonder morren schikt in zijn rol als tweede spits.
Mochten ze Vazquez laten gaan, zouden ze nog een vervanger moeten zoeken en het zou vooral moeilijk worden om een goede spits te vinden die ook zonder morren op de bank zou plaatsnemen eens Dolberg weer fit is. Vandaar dus de beslissing om de 23-jarige gewoon aan boord te houden.