Club Brugge blijft geloven in een nieuwe stunt in de Champions League, ook al staan ze na de heenwedstrijd tegen Aston Villa voor een bijzonder lastige opdracht. Na de 1-3 uit de heenmatch moeten ze al ruim gaan winnen in Engeland om zich nog te plaatsen.
Desondanks lijken ze er bij Club wel vol voor te willen gaan. Nicky Hayen zal wellicht voor zijn sterkste elftal kiezen en vele ogen zullen gericht zijn op de jongens die de voorbije maanden al wisten uit te blinken in het kampioenenbal.
Vanaken speelt 50ste CL-match
Daar hoort ook Hans Vanaken nog steeds bij. Het Laatste Nieuws weet dat de aanvoerder van Club woensdagavond een zeer mooie mijlpaal zal ronden. Het wordt immers al zijn 50ste wedstrijd in de Champions League.
Vanaken is pas de negende Belg die die magische grens kan bereiken - het record wordt momenteel gedeeld door Axel Witsel en Thibaut Courtois met elk 85 matchen. Hij speelde al zijn Champions League-matchen voor Club en is ook de eerste die bij Blauw-Zwart tot 50 matchen komt.
Geen enkele CL-match met Club gemist
In een ideale wereld luistert Vanaken zijn jubileum ook op door beslissend te zijn. Dat was hij al regelmatig in de Champions League, want er staan al tien goals en drie assists op zijn teller.
Ander opvallend feit: het is voor Vanaken zijn zevende Champions League-campagne met Club en in al die seizoenen miste hij nog geen enkele wedstrijd. Ook die straffe reeks kan hij straks dus nog verderzetten.