'Strijd om Saelemaekers barst helemaal los'

door
'Strijd om Saelemaekers barst helemaal los'

Alexis Saelemaekers kreeg in de zomer een nieuwe opdoffer te verwerken. Na een sterk seizoen op huurbasis bij Bologna leek hij een nieuwe kans te gaan krijgen bij AC Milan, maar in augustus kreeg hij alsnog te horen dat hij moest vertrekken.

Saelemaekers belandde uiteindelijk op huurbasis bij AS Roma. Dat maakt een moeilijk seizoen door met voorlopig slechts een negende plaats in de Serie A, maar de Rode Duivel is er wel uitgegroeid tot een revelatie.

AS Roma wil Saelemaekers houden

LEES OOK Deadline deals: City dokt 60 miljoen, vuurwerk in Milaan

Ondanks dat hij een paar maanden in de lappenmand lag, was Saelemaekers er wel al goed voor vier goals in elf competitiewedstrijden. Die knappe prestaties zorgen ervoor dat er nu al een strijd voor komende zomer losbarst.

Corriere dello Sport meldt immers dat Roma de onderhandelingen al opgestart is om Saelemaekers in de zomer definitief over te nemen van Milan. Zijn kwaliteiten en attitude worden in de Italiaanse hoofdstad zeer gewaardeerd en dus willen we Saelemaekers graag houden.

Conceição wil Rode Duivel terug bij AC Milan

Maar Milan zal hem mogelijk niet zomaar laten vertrekken. Sinds de zomer is er met Sergio Conceição een nieuwe trainer gekomen bij de Rossoneri en de Portugees zou Saelemaekers volgend seizoen graag weer bij zijn groep hebben.

LEES OOK Anderlecht verbaast daags na mercato met transferakkoord

Het getouwtrek tussen de clubs is dus al volop aan de gang. De voorkeur van Saelemaekers zelf zou alvast zijn om in Rome te blijven. Hij zou teleurgesteld geweest zijn dat hij dit seizoen geen nieuwe kans kreeg bij Milan en zou daarom mentaal al een streep getrokken hebben onder zijn periode bij de club.

POLL: Welke keuze moet Saelemaekers maken?

Meest recent

Na gecontesteerde goal Bakayoko: PSV wint Nederlandse bekerclash

Ook in Nederland staat deze week bekervoetbal op het programma. Woensdagavond was het bijvoorbeeld ...

8
8
'Anderlecht haalt opgelucht adem na transferakkoord Genk'

De winterse transferperiode zit er op in de meeste grote Europese landen, maar bepaalde markten zijn ...

169
169
Genadeloze afrekening: RSCA zet pseudovedette op straat

Amadou Diawara is niet langer speler van Anderlecht. De club zette de Guineeër maandenlang op ...

237
237
22 namen: Hayen met één wijziging, Fink verandert niets

Woensdagavond ontdekken we de eerste bekerfinalist van dit seizoen, want om 20u45 werken KRC Genk en ...

92
92
'Club en Anderlecht krijgen belangrijk bekerfinale-nieuws'

Deze week worden de terugwedstrijden van de halve finales in de Croky Cup afgewerkt en dus zullen we ...

258
258
Club Brugge laat nog een jong talent vertrekken

Bij Club Brugge hebben ze het deze winter vrij rustig gehouden op de wintermercato. Met de jonge ...

81
81
Amuzu enthousiast onthaald in Brazilië: details bekend

Na iets meer dan zeven jaar in het eerste elftal van Anderlecht trekt Francis Amuzu de deur van het ...

163
163
'Strijd om Saelemaekers barst helemaal los'

Alexis Saelemaekers kreeg in de zomer een nieuwe opdoffer te verwerken. Na een sterk seizoen op ...

137
137
Cristiano Ronaldo slaat transferdroom aan diggelen

Cristiano Ronaldo viert woensdag zijn 40ste verjaardag. De Portugese legende kan terugblikken op een ...

73
73
Bolat trekt na 8 jaar deur van JPL weer achter zich dicht

Bij Westerlo is het een drukke wintermercato geweest, waarin het zich op verschillende posities ...

76
76
'Anderlecht moet plots nog vertrek basispion vrezen'

De transferdeadline is voor Belgische clubs op maandagavond verstreken, maar bij Anderlecht beweegt ...

938
938
De Roeck velt oordeel over Antwerpse mercato

Antwerp gaat donderdag op zoek naar een tweede bekerfinale op rij, maar daarvoor zal het wel een ...

316
316
Verhaeghe over kampioenenmaker: "Had ik niet verwacht"

Club Brugge was weer de grote winnaar op het Gala van de Gouden Schoen. Hans Vanaken, Simon Mignolet ...

249
249
'Bommetje in Genk: Cuesta bereikt transferakkoord'

KRC Genk bereidt zich voor op het treffen met Club Brugge van vanavond. De Limburgers zien vanuit ...

631
631
Hubert: "Dat verwacht ik ook van de voorzitter"

RSC Anderlecht hoopt morgen een klein feestje te bouwen door zich te verzekeren van een plaats in de ...

225
225
Club hoopt: zorgt 'onbekende smaakmaker' voor de oplossing?

Club Brugge liet Andreas Skov Olsen voor 14 miljoen euro vertrekken naar VfL Wolfsburg. Blauw-Zwart ...

875
875
KAS Eupen verrast met komst twee bekende namen

KAS Eupen is bezig aan een mager seizoen in de Challenger Pro League. Ze staan op een negende ...

53
53
Hubert heeft zeer goed nieuws over Dolberg & co

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijke match. De Brusselaars spelen de terugmatch van de ...

327
327
'Droomtransfer Muñoz: 3 grootmachten knokken om oud-Genkie'

Bij KRC Genk wisten ze deze keer een winterse leegloop te vermijden, want de Limburgers willen hun ...

168
168
Vanaken velt zijn oordeel over terugkeer bij Rode Duivels

Op zijn 32ste haalt Hans Vanaken bij Club Brugge nog steeds een zeer hoog niveau. Dat leverde de ...

214
214

Meer sportnieuws