De Condé geeft stand van zaken over Heynen en Hrosovsky

door
De Condé geeft stand van zaken over Heynen en Hrosovsky

KRC Genk ontpopte zich de voorbije jaren tot een club die massaal kansen geeft aan jonge spelers, maar die moeten uiteraard ook omringd worden door de nodige ervaren krachten. De club werkt er hard aan om dat geraamte van zijn elftal te verzekeren.

In december kreeg bijvoorbeeld Hendrik Van Crombrugge nog een nieuw contract voorgeschoteld en Genk wil in de komende maanden in nog een paar dossiers toeslaan. Zo hoopt de club de contracten van Bryan Heynen en Patrik Hrosovsky nog te verlengen.

Heynen eeuwige Genkie of nog naar buitenland?

In TechTalk komt sportief directeur Dimitri de Condé met een stand van zaken in beide dossiers. "Het standpunt van de club is dat wij absoluut willen dat zij beide blijven", klinkt het. "Het is geen geheim dat wij van Bryan de eeuwige Genkie willen maken."

Heynen ligt nog vast tot 2026 en lijkt op zijn 28ste voor een kruispunt in zijn carrière te staan. "Uiteindelijk ligt de keuze bij Bryan zelf", beseft De Condé. "Wil hij die eeuwige Genkie zijn of kijkt hij nog naar het buitenland? Die gesprekken lopen en ik zie dat positief tegemoet, omdat het hart van Bryan blauw is."

Genk doet ook inspanning voor Hrosovsky

Genk levert een serieuze inspanning om Heynen te houden, net als ook voor Hrosovsky. De ervaren Slowaak is dit seizoen als tien een belangrijke pion, maar is in de zomer einde contract. Hij zou interesse genieten van zijn ex-club Viktoria Plzen en uit het Midden-Oosten.

"Patrik is een andere situatie omdat hij 33 jaar wordt. Wij hopen als club dat Patrik nog zeker een jaar bij ons wil blijven", stelt De Condé. "Ook volgend jaar, hopende dat we Europees spelen, is zijn rol in de kleedkamer heel belangrijk. We zijn ook met Patrik aan het bekijken wat dat kan betekenen, ook financieel. Ik hoop van ganser hart dat we in die twee dossiers zullen slagen."

POLL: Moet Heynen nog verlengen bij Genk?

Meest recent

STVV tankt extra vertrouwen voor strijd om behoud

Een week geleden leek STVV nog een vogel voor de kat, maar intussen is het momentum bij de Kanaries ...

7
7
'Stassin is hot: deze 3 clubs staan al in de rij'

Een nieuwe generatie potentiële Rode Duivels klopt op de deur. Zo is er in 2025 misschien wel ...

25
25
Openda spreekt zich uit over mogelijke zomertransfer

RB Leipzig beleeft een moeilijk seizoen. Het stelde zwaar teleur in de Champions League en staat ...

23
23
'Verrassende nieuwe club mengt zich in strijd om De Bruyne'

Vorig weekend toonde Kevin De Bruyne nog eens dat hij zijn kwaliteiten nog niet verloren is, door ...

52
52
Pro League bibbert: nieuw format nog altijd niet goedgekeurd

De Pro League stemde eind februari voor een nieuw competitieformat. Vanaf het seizoen 2026/27 ...

73
73
Vrancken 'weigerde' andere clubs: "Met de fiets naar STVV"

STVV heeft namiddag Wouter Vrancken officieel voorgesteld aan de pers. De coach moet de Kanaries in ...

101
101
Ferme opsteker Roméo Lavia, supporters reageren verdeeld

Roméo Lavia kent na zijn knaltransfer naar Chelsea alleen maar pech. De middenvelder komt ...

47
47
Jürgen Klopp weer als T1 aan de slag bij deze grootmacht?

Jürgen Klopp nam na zijn succesperiode bij Liverpool even afscheid van het voetbal, maar de ...

62
62
Nieuwe Rode Duivel roept straffe taal richting Rudi Garcia

Rudi Garcia riep enkele nieuwe namen op voor de Rode Duivels tijdens de vorige interlandperiode. Het ...

81
81
Marc Coucke krijgt smeekbede: "Doe dat ook voor Wouter"

In de paasvakantie kan voor veel mensen de riem er even af en dat geldt duidelijk ook voor Marc ...

314
314
‘Vertroebelde relatie duwt De Bruyne naar Europese topclub’

Kevin De Bruyne heeft besloten om te vertrekken bij Manchester City. Na tien jaar trouwe dienst en ...

215
215
Eendracht Aalst Lede krijgt opmerkelijke straf na seksistische gezangen

De voetbalwereld heeft nog steeds trekken van een 'mannenbastion', al zijn er de laatste jaren grote ...

44
44
Fans bezorgen Club Brugge enorme boost voor titelstrijd

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel. Blauw-Zwart is na de overwinning tegen leider KRC ...

172
172
Eden Hazard prijst nakende stunttransfer Anderlecht

RSC Anderlecht is al jaren op zoek naar een prijs. Paars-Wit speelt ook dit seizoen in de Champions ...

659
659
Genk krijgt opsteker voor Union, wel 4 vraagtekens

KRC Genk kreeg vorig weekend een tik in de titelstrijd, maar er is na de nederlaag tegen Club Brugge ...

213
213
"Ik raadde Vandenhaute af om naar Anderlecht te gaan"

Het was de voorbije maanden alweer zeer onrustig bij Anderlecht, waar dit seizoen de pionnen alweer ...

371
371
Fink verrast met uitspraak over vertrek bij Genk

Het eerste seizoen van Thorsten Fink bij KRC Genk kan alleen maar een doorslaand succes genoemd ...

480
480
Lokeren-Temse onthult toekomstplan met Nainggolan

Komend weekend kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn ontknoping. ...

255
255
'Arsenal schiet in actie voor smaakmaker Club Brugge'

Er staat Club Brugge een drukke transferzomer te wachten. Na de sterke prestaties in de Champions ...

705
705
Enorme tragedie: international (28) overleden na val

Het Afrikaanse voetbal is woensdag getroffen door een enorme tragedie. De Gabonese voetbalbond moest ...

0
0

Meer sportnieuws