'Barça wil extra aanvaller: vierkoppig lijstje mét Duivel'

door
'Barça wil extra aanvaller: vierkoppig lijstje mét Duivel'

FC Barcelona hield zich tijdens de voorbije transferperiode behoorlijk gedeisd, maar zou inmiddels al plannen maken voor de komende zomermercato. Naar verluidt wil de Spaanse vicekampioen een extra flankaanvaller aanwerven. Daarbij zou ook een Rode Duivel in beeld zijn.

De Catalaanse grootmacht besloot afgelopen zomer om het sportieve lot in de handen van Hansi Flick te leggen. En diens benoeming als hoofdcoach pakt voorlopig goed uit. De Duitser slaagde er op korte tijd immers in om een ploeg te kneden die spectaculair en aanvallend voetbal koppelt aan de nodige resultaten.

LEES OOK 'Arsenal klopt aan bij Liverpool voor pikante transfer'

Zo won Barcelona recentelijk nog de Spaanse supercup ten koste van aartsrivaal Real Madrid. In de League Phase van de Champions League werd het dan weer knap tweede met 19 op 24. En maandagavond werd opnieuw beslag gelegd op de leidersplaats in de Primera Division.

Extra flankaanvaller

Barça, inmiddels ook geplaatst voor de halve finales van de Copa del Rey, staat er dus goed voor. Desondanks worden bij de Catalanen alweer transferplannen gesmeed voor komende zomer. Dan mikken de Catalanen op een aantal gerichte versterkingen. Onder meer een extra flankaanvaller staat op de verlanglijst.

De huidige selectie lijkt op die posities nochtans voldoende gewapend, maar komende zomer trekken Ansu Fati en/of Ferran Torres mogelijk andere oorden op. En dus moeten andere alternatieven voor Raphinha en Lamine Yamal gestrikt worden. Daar is sportief directeur Deco momenteel al volop mee bezig.

Doku in beeld

LEES OOK Hoe Jérémy Doku Roméo Lavia héél veel hoop geeft

Volgens El Nacional, dat weliswaar redelijk opportunistisch bericht over Barça, heeft de Portugees een shortlist van vier spelers. Daarop ook een Belg: Jérémy Doku. Door de komst van Savinho is de Belg niet langer zeker van zijn vaste basisplek bij Manchester City en daar zou Barça dus van willen profiteren.

Naast Doku zouden ook Dejan Kulusevski (Tottenham), Luis Diaz (Liverpool) en Anthony Gordon (Newcastle) op het lijstje staan. Vier namen uit de Premier League die ongetwijfeld een heuse som moeten kosten. Het financieel geplaagde Barça lijkt dan ook enkel kans te maken indien het eerst zelf spelers kan verkopen.

POLL: Wie zou u verkiezen uit dit viertal?

Meest recent

Smaakmaker kondigt vertrek bij Club Brugge aan

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van de landstitel én de beker. Voor een ...

111
111
Wankele positie: Hasi’s vertrek bij Anderlecht al in de maak?

Besnik Hasi, de nieuwe hoofdcoach van Anderlecht, heeft een korte houdbaarheidsdatum. Ondanks de ...

193
193
'Kompany zit City dwars: titanenstrijd van 130 miljoen'

De interland-periode van maart is doorgaans een ideaal moment voor de clubteams om de komende ...

28
28
Milicevic gooit transferplannen bij AA Gent op tafel

AA Gent maakt komend weekend voor het eerst in jaren zijn wederoptreden in Play-Off I. In aanloop ...

156
156
'Club zet zich schrap: bliksemvertrek Tzolis krijgt vorm'

Club Brugge zag een aantal van zijn internationals de voorbije dagen een goede beurt maken. Christos ...

367
367
Eén Rode Duivel grote verliezer na eerste tweeluik Garcia

Het eerste interland-blok onder nieuwe bondscoach Rudi Garcia zit erop. Voor een aantal Rode Duivels ...

480
480
Steven Defour trekt grote ogen: “Garcia kan op hem rekenen”

De Rode Duivels wisten een 3-1 nederlaag tegen Oekraïne weg te werken in Genk. De Belgische ...

139
139
‘Zéér verrassende transferwending Frenkie de Jong’

Waar ligt de toekomst van Frenkie de Jong? De Nederlander werd bij FC Barcelona binnengehaald als ...

58
58
Enorme opsteker Rudi Garcia én Vincent Mannaert

De Rode Duivels blijven in de A-Divisie van de Nations League. In Genk maakten de manschappen van ...

119
119
Yamal en Van der Vaart kop tegen kop: “Bom in Spanje”

Lamine Yamal is op zijn 17e al een basispion bij Spanje én FC Barcelona. In de Nations ...

128
128
Thorsten Fink verbaast met oproep aan JPL-refs

De scheidsrechters in de Jupiler Pro League krijgen ook dit seizoen weer de wind van voren. Bijna ...

234
234
'Raskin is hot na Duivels debuut, toptransfer lonkt'

Nicolas Raskin werd voor het eerst opgeroepen voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia gaf de ...

179
179
'Clausule bezorgt Nico Williams langverwachte knaltransfer'

Spanje plaatste zich zondag voor de Final Four van de Nations League ten koste van Nederland. Bij de ...

164
164
Duivel geeft visitekaartje af: "Hij verdient altijd een basisplaats"

Rudi Garcia kan uiteindelijk toch tevreden terugblikken op zijn eerste tweeluik als Belgisch ...

201
201
'AC Milan meldt zich in Brugge: Club wil 22 à 25 miljoen'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van enkele sterkhouders. AC Milan zou ...

599
599
Anderlecht-fans likkebaarden na Insta-onderonsje Coucke/Lukaku

Romelu Lukaku toonde tijdens het voorbije tweeluik tegen Oekraïne andermaal zijn grote waarde ...

524
524
'City haalt grove borstel boven: Europese toptransfer Grealish'

Manchester City is bezig aan een erg teleurstellend seizoen en dat blijft komende zomer niet zonder ...

301
301
"Antwerp of Gent? Zie hun het meest challengen met Anderlecht"

AA Gent neemt straks voor de eerste keer sinds 2019 deel aan de Champions Play-Offs. De Buffalo's ...

696
696
‘Onverbiddelijk: zwiert Antwerp FC basisspeler buiten?’

Jairo Riedewald kwam afgelopen zomer transfervrij naar Antwerp FC, maar zijn passage bij de Great ...

635
635
'El Khannouss maakt jaar na KRC Genk wéér knaltransfer’

Bilal El Khannouss maakte afgelopen zomer de overstap van KRC Genk naar Leicester City. De ...

514
514

Meer sportnieuws