'Barça wil extra aanvaller: vierkoppig lijstje mét Duivel'

door
'Barça wil extra aanvaller: vierkoppig lijstje mét Duivel'

FC Barcelona hield zich tijdens de voorbije transferperiode behoorlijk gedeisd, maar zou inmiddels al plannen maken voor de komende zomermercato. Naar verluidt wil de Spaanse vicekampioen een extra flankaanvaller aanwerven. Daarbij zou ook een Rode Duivel in beeld zijn.

De Catalaanse grootmacht besloot afgelopen zomer om het sportieve lot in de handen van Hansi Flick te leggen. En diens benoeming als hoofdcoach pakt voorlopig goed uit. De Duitser slaagde er op korte tijd immers in om een ploeg te kneden die spectaculair en aanvallend voetbal koppelt aan de nodige resultaten.

Zo won Barcelona recentelijk nog de Spaanse supercup ten koste van aartsrivaal Real Madrid. In de League Phase van de Champions League werd het dan weer knap tweede met 19 op 24. En maandagavond werd opnieuw beslag gelegd op de leidersplaats in de Primera Division.

Extra flankaanvaller

Barça, inmiddels ook geplaatst voor de halve finales van de Copa del Rey, staat er dus goed voor. Desondanks worden bij de Catalanen alweer transferplannen gesmeed voor komende zomer. Dan mikken de Catalanen op een aantal gerichte versterkingen. Onder meer een extra flankaanvaller staat op de verlanglijst.

De huidige selectie lijkt op die posities nochtans voldoende gewapend, maar komende zomer trekken Ansu Fati en/of Ferran Torres mogelijk andere oorden op. En dus moeten andere alternatieven voor Raphinha en Lamine Yamal gestrikt worden. Daar is sportief directeur Deco momenteel al volop mee bezig.

Doku in beeld

Volgens El Nacional, dat weliswaar redelijk opportunistisch bericht over Barça, heeft de Portugees een shortlist van vier spelers. Daarop ook een Belg: Jérémy Doku. Door de komst van Savinho is de Belg niet langer zeker van zijn vaste basisplek bij Manchester City en daar zou Barça dus van willen profiteren.

Naast Doku zouden ook Dejan Kulusevski (Tottenham), Luis Diaz (Liverpool) en Anthony Gordon (Newcastle) op het lijstje staan. Vier namen uit de Premier League die ongetwijfeld een heuse som moeten kosten. Het financieel geplaagde Barça lijkt dan ook enkel kans te maken indien het eerst zelf spelers kan verkopen.

POLL: Wie zou u verkiezen uit dit viertal?

Meest recent

Details Vrancken-verrassing onthuld: “Bij Losada anders…”

STVV pakte uit met de komst van Wouter Vrancken. De voormalige T1 van KRC Genk werd aangesteld als ...

21
21
Sneijder sneert opnieuw stevig naar Courtois na mediastorm

Wesley Sneijder kwam na de Champions League-wedstrijd tussen Arsenal en Real Madrid in een ...

22
22
Tzolis trekt grote ogen bij Club Brugge-speler: “Zelden gezien”

Christos Tzolis is dit seizoen een onmisbare pion bij Club Brugge, maar de Griek staat komende zomer ...

115
115
Dendoncker wéér onder vuur: "Hij wandelt voorbij de bal"

RSC Anderlecht incasseerde afgelopen zijn derde opeenvolgende nederlaag in de Champions' Play-Offs ...

75
75
'Kompany keihard: man van 51 miljoen moet oprotten'

Om door te stoten naar de halve finales van de Champions League, moet Bayern München woensdag ...

91
91
Joos verrast over penaltyfase Club-Genk: "Als ik VAR was ..."

Club Brugge won zondagavond verdiend van KRC Genk na een late strafschopgoal van Maxim De Cuyper. ...

524
524
'Transfergekte Anderlecht: minstens 10 zomeraanwinsten'

Met onder meer de bekerfinale in het vooruitzicht, kan er in de komende weken nog heel wat gebeuren. ...

235
235
'Beerschot vreest licentiedrama: eigenaar grijpt in'

Komend weekend krijgen de ploegen uit de Play-Downs vrijaf zodat de kalender gelijk blijft lopen met ...

212
212
Nieuwe wending in titelstrijd: "Dan heeft Genk een probleem"

De Champions' Play-Offs zijn inmiddels drie speeldagen ver en de titelstrijd blijft bijzonder ...

628
628
Lukaku heerst in Serie A: Italiaanse pers gaat helemaal los

SSC Napoli blijft voorlopig stevig aanklampen in de Italiaanse titelstrijd. Maandagavond werd ook ...

195
195
'Anderlecht gaat volle bak voor JPL-grootverdiener'

Anderlecht heeft zijn zinnen naar verluidt gezet op Marwan Al-Sahafi, de snelle aanvaller van ...

302
302
'Juventus stuurt topscout voor één man naar Club-Genk'

Heel wat Europese topclubs stuurde afgelopen weekend een scout uit naar de titelclash tussen Club ...

237
237
'Deal van 75 miljoen moet Barça topaanwinst opleveren'

FC Barcelona wil zich deze week plaatsen voor de halve finales van de Champions League. Die klus is ...

194
194
'Vertrek De Cuyper nabij: Club Brugge legt transfersom vast'

Club Brugge boekte zondag een cruciale zege tegen KRC Genk na een laat strafschopdoelpunt van Maxim ...

380
380
Bliksemontslag Besnik Hasi? 'Anderlecht hakt knoop door'

RSC Anderlecht is erg tegenvallend aan de Champions' Play-Offs begonnen en blijft na drie matchen ...

1433
1433
‘Real Madrid verbaast Courtois en zoekt vervanger’

Thibaut Courtois is al jaren de absolute nummer 1 bij Real Madrid. De Rode Duivel wordt gezien als ...

164
164
'Club Brugge wil ferm knallen met Nederlandse parel'

Komende transferzomer belooft heet te worden voor Club Brugge. Er worden veel vertrekkers verwacht, ...

432
432
Dropt De Bruyne gigantische bom? “Waarom niet Liverpool…”

Kevin De Bruyne nam definitief afscheid van Manchester City. De middenvelder liet in een statement ...

398
398
Weergaloze Lukaku beleeft absolute heldenavond bij Napoli

Romelu Lukaku blijft een fenomeen op de Italiaanse velden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

130
130
‘Transfersoap Club Brugge nakend, dure vogel weigert’

Komende zomer dreigen er verschillende spelers te vertrekken bij Club Brugge. Na een schitterend ...

593
593

Meer sportnieuws