Waagt Club Brugge een poging voor Kevin De Bruyne?

door
Waagt Club Brugge een poging voor Kevin De Bruyne?

Club Brugge zette deze week weer een straffe stunt neer in de Champions League door Atalanta uit te schakelen en zich zo te plaatsen voor de achtste finale. Dat zal in de zomer zonder twijfel ook weer leiden tot enkele forse transfers bij Blauw-Zwart.

De verwachting is dat Club na dit seizoen weer stevig zal cashen op de transfermarkt, nadat verschillende smaakmakers zich in de kijker speelden. Zij zullen uiteraard vervangen moeten worden en daarvoor wordt nu wel een zeer opmerkelijke piste naar voor geschoven.

LEES OOK 'Rode Duivel betaalt zware prijs na pijnlijke nederlaag'

Bij Het Nieuwsblad opperen ze dat Bart Verhaeghe misschien maar eens moet proberen om Kevin De Bruyne terug naar België te halen. Het verhaal van de vedette bij Manchester City lijkt alsmaar meer na dit seizoen af te zullen lopen.

Van der Elst raadt Club transfer De Bruyne af

Als er één team in België is dat de financiële slagkracht heeft om De Bruyne nog een mooi voorstel te doen, is het wel Club. Met Simon Mignolet slaagden ze er ook eerder al in om een Belgische Champions League-winnaar terug naar eigen land te halen.

Al zou Franky Van der Elst Club de transfer toch niet aanraden. "Je zit ook met Vanaken", merkt het Brugse icoon immers op. "Ik vind het een heel duur risico voor Club. Stel dat hij het doet en een jaar doormaakt zoals Vertonghen... Ik zou het niet doen als ik Club was."

De Bruyne staat niet te trappelen voor terugkeer naar België

LEES OOK Kapiteinsdebat bij Duivels beslecht? "Hij is de natuurlijke leider"

Daar komt ook nog bij dat het wellicht schier onmogelijk zal zijn om De Bruyne zelf te overtuigen. Als hij Manchester City verlaat, ligt zijn toekomst wellicht in de Amerikaanse MLS of in Saudi-Arabië. Daar kan hij véél meer gaan verdienen dan ze hem in Brugge ooit zouden kunnen bieden.

"De Bruyne heeft al eens gezegd dat hij zich niet naar België ziet terugkeren", weet Van der Elst ook. "Hij zit anders in elkaar dan Vertonghen, Alderweireld of Lukaku die al jaren roept dat hij op Anderlecht zijn carrière wil beëindigen. Hij heeft een ander karakter."

POLL: Moet Club Brugge toch een poging wagen bij De Bruyne?

Meest recent

Mignolet waarschuwt Genk: "Lieten we ook al zien"

Het interlandvoetbal ligt achter de rug en alle focus kan naar de Play-Offs. Wie gaat dit jaar de ...

34
34
Anderlecht: vreemde beslissing Renard wekt grote verbazing op

Olivier Renard kreeg al veel lof, al vonden we die voorlopig toch overdreven. Defensief werd RSCA ...

124
124
Club maakt interland-balans op: één groot vraagteken voor PO's

Club Brugge gaat vanaf komend weekend de strijd met KRC Genk en co aan voor de 20ste landstitel uit ...

53
53
'Genk op recordjacht: transferstrijd Karetsas barst los'

België is sinds vorige week één van zijn grootste talenten definitief kwijt. ...

114
114
'Real vult sterrenensemble aan: dubbelslag in Premier League'

Real Madrid blijft voorlopig op koers om met drie grote prijzen aan de haal te gaan. Desondanks ...

33
33
KRC Genk of Club kampioen? Boeckx fileert titelstrijd

Komend weekend barst de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal los. KRC Genk kan het ...

253
253
'Club Brugge stormt vooruit met De Cuyper-opvolger'

Club Brugge zet sterke stappen in jeugdontwikkeling en talentdetectie, met een focus op Europese ...

204
204
Eerste tweeluik Garcia: twee grote winnaars bij Duivels

Het eerste tweeluik van de Rode Duivels onder het bewind van Rudi Garcia zit erop en dus kunnen de ...

168
168
'City en Bayern clashen voor dé transfer van 2025'

De interland-periode van maart is doorgaans een ideaal moment voor de clubteams om de komende ...

166
166
Club Brugge doet concurrentie duizelen: "Een superjaar"

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van de dubbel titel-beker. Maar ongeacht of de ...

567
567
'Beslissing Vertonghen dwingt Anderlecht tot grove transferactie'

RSC Anderlecht beleeft een woelige aanloop naar de Champions' Play-Offs. Enkele dagen na de ...

337
337
'Malick Fofana moet nieuwe domper slikken'

In een tweeluik tegen Oekraïne wisten de Rode Duivels het behoud in Divisie A van de Nations ...

101
101
Wereldkampioen Argentinië mag nu al WK-ticket boeken

In de nacht van dinsdag op woensdag is het uitkijken naar de kraker tussen Argentinië en ...

57
57
Rode Duivels doen goede zaak na dol slot Macedonië-Wales

Terwijl de Rode Duivels al teruggekeerd zijn naar hun clubs, stonden er dinsdagavond wel nog twee ...

365
365
'Club Brugge laat speler midden in play-offs vertrekken'

Voor Club Brugge is de opdracht de komende weken duidelijk. Het wil liefst in de finale tegen ...

907
907
'Na afhaken bij Duivels: Courtois haalt opgelucht adem'

De Rode Duivels zijn er zondag nog in geslaagd om tegen Oekraïne een scheve situatie recht te ...

73
73
Veldman legt uit waarom hij bij Club Brugge vertrok

Club Brugge moest onlangs afscheid nemen van een belangrijke pion. Robin Veldman trok vorige week ...

174
174
'Man City en Barça azen op toekomstige Rode Duivel'

De Rode Duivels moesten de voorbije weken inboeten aan talent doordat spelers als Konstantinos ...

178
178
Mea culpa richting Patro Eisden en T1 Stijn Stijnen

Patro Eisden Maasmechelen werd enkele weken geleden, ook door ons, in een slecht daglicht gesteld ...

0
0
'Dender weet revelatie langer aan zich te binden'

Het moest nog bibberen tot het einde, maar uiteindelijk wist FCV Dender wel het behoud in de Jupiler ...

41
41

Meer sportnieuws