Union is er nog maar eens in geslaagd om de Brusselse derby naar zijn hand te zetten. Het strafte in het Lotto Park twee keer laks verdedigen af en smeerde daarmee Anderlecht een 0-2-nederlaag aan. Daarmee kroonde het zich tot winnaar van het weekend.
Union was immers het enige team in de top zes dat dit weekend kon winnen. Daardoor zijn ze nu ook mathematisch zeker van Play-Off I, nestelen ze zich steviger op de derde plaats en naderen ze tot op drie punten van Club Brugge en twaalf punten van Genk.
Sadiki zag verdiende zege voor Union
Bij Union konden ze dan ook tevreden zijn. "Ik denk dat we het wat moeilijk hadden in het begin, maar uiteindelijk kunnen we toch gewoon winnen. En dat is verdiend. We hebben genoeg kansen gecreëerd en als je efficiënt bent, dan win je altijd verdiend", glunderde Noah Sadiki bij DAZN.
Voor de jonge middenvelder smaakte de zege extra zoet tegen de club waar hij zijn profdebuut maakte, maar van Brian Riemer geen speelkansen kreeg. Hij was duidelijk gemotiveerd en was één van de beste spelers op het veld.
Nu meestrijden voor titel
Union wist zo ook wat revanche te nemen nadat het donderdag in de Europa League net niet kon stunten tegen Ajax. Door die uitschakeling richt Sadiki het vizier nu op een andere straffe ambitie.
"We weten dat we veel aankunnen met deze ploeg. In Amsterdam werd het uiteindelijk net niet, maar we hebben wel getoond dat we Europa aankunnen. Nu willen we in eigen land voor de titel strijden", verkondigde hij immers.