'Anderlecht krijgt twee opstekers voor treffen met Standard'

door
'Anderlecht krijgt twee opstekers voor treffen met Standard'

RSC Anderlecht speelt komend weekend de klassieker op het veld van Standard. De druk staat op de ketel bij de Brusselaars, maar ook de Luikenaars kunnen maar beter winnen. Voor RSCA-trainer David Hubert viel er wel wat goed nieuws te noteren. Dat maakt Het Laatste Nieuws bekend.

Stroeykens en Edozie

Anderlecht blijft maar met blessureleed kampen. Daar zal een grondige evaluatie over volgen, want het is duidelijk meer dan pech. Tegen Union SG moest Anderlecht maar liefst vijf spelers missen in de aanvallende sector.

LEES OOK Zorgen voor Hubert: Verschaeren & co langer out?

Met Mario Stroeykens, Kasper Dolberg en Yari Verschaeren waren dat al zeker drie basispionnen, eerste invallers Samuel Edozie en Tristan Degreef waren ook uit. Zo moest Hubert met jongens als Nilson Angulo en Elyess Dao al de derde garnituur laten invallen. 

Maar er is beterschap op komst. Stroeykens en Edozie zouden deze week de groepstrainer hervatten. Als dat goed meevalt, zouden beiden dus fit kunnen geraken voor de match tegen Standard. Al bestaat de kans zeker dat ze dan nog op de bank zullen beginnen.

Vertonghen in de basis?

De situatie van de anderen is minder duidelijk. Het is nog altijd koffiedik kijken wanneer Dolberg, Verschaeren en Degreef fit zullen zijn. Zorgwekkend, want RSCA nadert het laatste deel van het seizoen. De Play-Offs starten binnen een maand en Paars-Wit moet daar stevig knallen om nog minstens derde te eindigen.

LEES OOK Anderlecht krijgt ferme tegenslagen voor treffen met Union

De kans is ook groot dat Jan Vertonghen tegen Standard zal starten. Er was een vreemde invalbeurt van 10 minuten tegen Union SG. Achteraan is er geen leider, ook Adryelson en Lucas Hey zijn dat niet. Vertonghen is dus stilaan héél hard nodig.

POLL: Moet Vertonghen starten tegen Standard?

Meest recent

'Saelemaekers speelt volgend seizoen voor deze club'

Dezer dagen is Alexis Saelemaekers hot in Italië. De Rode Duivel zit de laatste maanden in ...

5
5
'Nieuw format JPL: ook in 1B ingrijpende veranderingen'

We lijken op weg naar een zeer opmerkelijke wending in de toekomst van het Belgische voetbal. Het ...

119
119
'Antwerp krijgt zware sanctie voor bierdouche ref'

Antwerp zal dit seizoen wellicht geen prijs pakken. De Great Old lijkt met een achterstand van ...

69
69
Mazzu aan zet: "Ik hoop meer kansen te krijgen"

STVV speelde 1-1 tegen KV Mechelen en het was Andres Ferrari die de goal scoorde. Weer een mooie ...

37
37
'Camara (Standard) kan zeer mooie transfer versieren'

Standard hoopt heel snel duidelijkheid te krijgen over een nieuwe eigenaar. De laatste fase over de ...

71
71
"Union SG? Transfer naar KV Mechelen sprak mij meer aan"

Besnik Hasi jammerde al héél vaak dit seizoen, maar de coach heeft een goede kern. ...

73
73
Proto gaat los en slacht ‘schandalige’ Verhaeghe af

Bart Verhaeghe, voorzitter van Club Brugge, ging na de wedstrijd tegen scheidsrechter Lawrence ...

291
291
'Anderlecht krijgt twee opstekers voor treffen met Standard'

RSC Anderlecht speelt komend weekend de klassieker op het veld van Standard. De druk staat op de ...

372
372
Guardiola spreekt zich uit over toekomst van De Bruyne

Kevin De Bruyne is bezig aan een pover seizoen. Het beste lijkt er stilaan vanaf. KDB zijn toekomst ...

141
141
Overzicht verhuurde spelers: spitsen schitteren volop

Dit seizoen spelen er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League in het buitenland. Bij ...

51
51
'KRC Genk incasseert dubbele opdoffer uit ziekenboeg'

KRC Genk bleef zondag steken op een gelijkspel tegen AA Gent, al liep de koploper op die manier toch ...

156
156
Bondsparket tikt Verhaeghe op de vingers: "Onaanvaardbaar"

Bart Verhaeghe bevindt zich in het oog van de storm nadat hij Lawrence Visser stevig op de korrel ...

286
286
'Pro League verrast vriend & vijand met nieuw format'

Terwijl de reguliere competitie afstevent op een alweer spannende ontknoping, en vervolgens ook de ...

685
685
'Woekerwinst voor Club Brugge: knaltransfer op til'

Het succes van Club Brugge eist volgende zomer wellicht haar tol, want tal van sterkhouders in Jan ...

321
321
'Rode Duivels opgelet: voorbeeld Karetsas krijgt gevolg'

Ondanks het charmeoffensief van Vincent Mannaert kondigde Konstantinos Karetsas maandag helaas aan ...

228
228
'Joos onthult: opvolger Hayen bij Club Brugge al bekend?'

Nadat hij Club Brugge vorig seizoen vanuit een schijnbaar onmogelijke positie nog naar de landstitel ...

936
936
'Renard rond tafel: Dolberg richting exit bij Anderlecht'

In zijn vuurdoop als sportief directeur van Anderlecht beleefde Olivier Renard meteen een drukke ...

1023
1023
'Club Brugge mag JPL-smaakmaker schrappen van verlanglijst'

Afgelopen zomer verhuisden weer heel wat smaakmakers van zogenaamd mindere goden in onze competitie ...

384
384
Bart Verhaeghe-discussie laait op: “Is hij niet vies van...”

Bart Verhaeghe baarde afgelopen speeldag opzien in de Jupiler Pro League door Lawrence Visser ...

413
413
Wéér kalenderwijzigingen in Jupiler Pro League: ‘Na overleg’

Eerder werd de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en KAA Gent al verplaatst door het Europese ...

254
254

Meer sportnieuws