'Na CL-ontgoocheling: Club-bestuur fluit Hayen terug'

door
'Na CL-ontgoocheling: Club-bestuur fluit Hayen terug'

Club Brugge mocht dinsdagavond lange tijd dromen van een nieuwe stunt in de Champions League, maar in de slotfase ging het tegen Aston Villa alsnog fout. Na een own-goal van Mechele en een onnodige penalty verloor het uiteindelijk met 1-3.

Daardoor lijkt kwalificatie voor de kwartfinale van het kampioenenbal nu al een utopie te zijn voor Blauw-Zwart. Het moet volgende week in Engeland al met drie goals verschil winnen om door te stoten of twee goals om verlengingen af te dwingen.

Hayen gelooft nog in kwalificatie

LEES OOK 'Club botst op limieten: grote transferactie noodzakelijk'

Dat lijkt zeer onwaarschijnlijk, maar Nicky Hayen toonde zich na de match opvallend strijdbaar. De trainer benadrukte in zijn interviews immers dat Club wél weer een goede wedstrijd gespeeld had en dat het enkele weken geleden ook met 1-3 gaan winnen was bij Atalanta.

Hayen zal volgende week in de return dus wellicht alles op alles willen zetten, maar Het Laatste Nieuws denkt dat hij daarbij teruggefloten zal worden door zijn bestuur. Dat zou willen dat het vizier nu volop gericht wordt op de competitie.

Competitie moet voortaan primeren op CL

Daarin kon Club amper één van zijn laatste zes matchen winnen. Daardoor is de achterstand op leider Genk opnieuw opgelopen tot negen punten en dan mag Club nog van geluk spreken dat de Limburgers zelf ook een paar keer punten lieten liggen.

LEES OOK Club gaat voor sprookje: Hayen hakt laatste knopen in basiself door

De Champions League zou dan ook geslachtofferd worden om niet nog meer averij in de competitie op te lopen. "Tegen zowel Cercle Brugge als Sporting Charleroi moet het sterkst mogelijke elftal aan de aftrap staan", oppert HLN. "Concreet is het ondenkbaar dat spelers zondag in de derby rust krijgen met het oog op de terugmatch in Villa. Of dat je in Birmingham gewoon opnieuw de typeploeg binnen de lijnen brengt."

POLL: Hayen moet...

Meest recent

Eén man krijgt Parijs stil: "Hij is de beste ter wereld"

Liverpool FC heeft woensdagavond een belangrijke stap richting de kwartfinales van de Champions ...

25
25
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe recordtransfer'

Club Brugge haalde inmiddels een enorm bedrag aan prijzengeld binnen, maar de goed campagne in de ...

84
84
Barça boekt cruciale bonus ondanks omstreden rode kaart

FC Barcelona heeft woensdagavond een belangrijke stap richting de kwartfinales van de Champions ...

34
34
Alisson dompelt PSG in diepe rouw, gouden zaak Kompany en co

In de Champions League werden woensdagavond de laatste heenmatchen van de 1/8ste finales afgewerkt. ...

67
67
'Foket hakt knoop door over bliksemvertrek bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat aanstaande zondag op bezoek bij KVC Westerlo. Het wordt dan uitkijken of Thomas ...

234
234
Concurrentie vol lof: "Club staat verder dan alle Belgische ploegen"

Club Brugge staat na de 1-3-nederlaag tegen Aston Villa op de rand van de uitschakeling in de ...

205
205
Man City verrast: voormalig topspeler opvolger Guardiola?

Pep Guardiola verlengde in het najaar zijn contract als trainer van Manchester City tot medio 2027. ...

91
91
Gouden zet Antwerp: "Perfecte man op perfecte plaats"

Antwerp FC plaatste zich afgelopen weekend voor de Champions' Play-Offs, maar zal die desondanks ...

126
126
'Europese ploegen in de rij: Club beslist over zomertransfer Jashari'

In de 1/8ste finales van de Champions League moest Club Brugge dinsdagavond zijn meerdere erkennen ...

322
322
Anderlecht ruikt jackpot: transfer van bijna 30 miljoen?

RSC Anderlecht maakte tijdens de vorige zomermercato geen al te beste beurt. Uiteindelijk was die ...

274
274
Pijnlijke CL-week Lage Landen: Inter laat Feyenoord kansloos

De clubs uit de Lage Landen hebben voorlopig niet te veel plezier beleeft aan de 1/8ste finales in ...

50
50
'Liverpool zet Belgisch goudhaantje op verlanglijst'

Na een knappe remonte, en mede door het falen van PSV, lijkt Ajax af te stevenen op de Nederlandse ...

169
169
'Garcia gecharmeerd: drie Genk-spelers in voorselectie Duivels'

Op 14 maart maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels bekend. Het ...

482
482
Neville: "De Bruyne kan gerust nog mee tot hij 36 of 37 is"

Kevin De Bruyne gaat door een moeilijke periode. Hij was vorig weekend wel nog eens beslissend voor ...

37
37
Nog een domper voor Cercle: einde seizoen ervaren pion

Cercle Brugge staat voor zeer belangrijke weken. Het treft Jagiellonia Bialystok in de achstste ...

94
94
Club Brugge wanhopig: miljoenenman gedraagt zich als schurk

Hugo Vetlesen, de Noorse middenvelder van Club Brugge, is aan een teleurstellend seizoen bezig. ...

383
383
Mourinho maakt Clement helemaal af: "Wat is zijn naam?"

Een tiental dagen geleden kreeg Philippe Clement een mokerslag te verwerken, want hij werd ontslagen ...

130
130
"Het is nog altijd triest hoe ik bij Standard weg moest"

Bij Standard hielden ze de voorbije transferperiodes grote kuis, vooral omwille van de ...

239
239
Gelukje Antwerp "Had ik voor niet veel andere clubs gedaan"

Antwerp verzekerde zich vorig weekend van deelname aan de Champions' Play-Off, maar enigszins ...

277
277
Cercle krijgt waarschuwing voor 'historische wedstrijden'

Union, Anderlecht en AA Gent mogen twee weken geleden dan wel gesneuveld zijn in de Europese ...

115
115

Meer sportnieuws