Wat een spanning in Madrid. Daar wist Real Madrid zich op het veld van grote rivaal Atlético Madrid na strafschoppen te plaatsen voor de kwartfinales van de Champions League. Al was er achteraf heel veel ophef. Thibaut Courtois denkt er het zijne van.
Penalty Alvarez
In de penaltyreeks scoorde Julian Alvarez zijn penalty. Bij die poging gleed hij echter uit en tikte hij de bal aan, waardoor hij twee baltoetsen had. Dat mag niet, waardoor de VAR tussenkwam. Zo werd het geen goal.
Thibaut Courtois sprak er nadien over. "Ik had het gevoel dat hij de bal twee keer raakte en zei dat tegen de ref." Diego Simeone was achteraf boos en vond niet dat de VAR had moeten tussenkomen. Volgens de coach was het niet duidelijk genoeg.
Courtois prikt naar Atlético
Courtois, absoluut niet geliefd bij Atlético, spuwde zijn gal richting zijn voormalige coach. "Ik ben het moe dat Atlético altijd in die slachtofferrol kruipt. Ze wenen altijd over zulke zaken. Kijk, scheidsrechters willen geen teams bevooroordelen. Niet in Spanje, evenmin in Europa."
"Ze hebben het duidelijk gezien dankzij de technologie en een beslissing genomen. Als je in de eerste minuut al 1-0 voorkomt en dan niet op zoek gaat naar een tweede goal, dan is het hun eigen fout', prikte Courtois.
🥵 Le Real s'en sort aux tirs au but !
— Pickx Sports (@PickxSports) March 12, 2025
Quant à Alvarez... A-t-il touché deux fois le ballon, selon vous ? 🤔#UCL #championsleague #uefachampionsleague #Atlético #AtléticoMadrid #ATMRMA #Alvarez pic.twitter.com/qshw6m2FRh