Karetsas na debuut: "We gaan geweldige dingen doen"

door
Karetsas na debuut:

Nadat hij enkele weken geleden definitief de knoop doorhakte en besloot om niet voor de Rode Duivels uit te komen, werd Konstantinos Karetsas deze maand meteen opgeroepen voor de Griekse nationale ploeg. Daar maakte hij donderdagavond ook zijn debuut.

Het goudhaantje van KRC Genk mocht tegen Schotland een helft meespelen en werd daarmee meteen ook de jongste Griekse international aller tijden. Hij liet in zijn eerste speelminuten meteen ook enkele mooie dingen zien.

Karetsas debuteert bijna met assist

LEES OOK Karetsas vestigt meteen record bij Griekenland

Bijna luisterde hij zijn debuut ook op met een assist. In de 67ste minuut van de wedstrijd vond hij met een uitstekende voorzet in de box Tzolis, maar de winger van Club Brugge zag zijn kopbal op de paal stranden.

Daardoor gingen de Grieken uiteindelijk met 0-1 onderuit tegen de Schotten, maar toch kon Karetsas al bij al tevreden terugblikken op zijn eerste cap. Zijn inbreng deed de match toch een beetje kantelen, want na rust kwam Griekenland een pak sterker voor de dag.

Mooie toekomst voor Griekenland

"Ik ben blij met mijn debuut", reageerde Karetsas nadien ook bij de Griekse pers. "Ik ben blij deel uit te maken van de Griekse nationale ploeg. Jammer genoeg verliezen we, maar in de terugmatch moeten we spelen zoals in de tweede helft vandaag."

LEES OOK Vader Karetsas doet boekje open over gesprek met Mannaert

"In de eerste helft hebben we ook ons best gedaan, maar na rust hadden we meer drive", zag Karetsas immers. "We hebben een heel goede ploeg en we zullen in de toekomst nog geweldige dingen doen. Ik houd van Griekenland en ik ben blij hier te zijn."

POLL: Kan je de keuze van Karetsas begrijpen?

Meest recent

Banzuzi: "Die transfer gaat de goede kant op"

OH Leuven neemt in de zomer afscheid van Ezechiel Banzuzi. De Nederlandse middenvelder is grof wild ...

1
1
'Stunt in de maak: Tedesco optie bij Europese topclub'

Domenico Tedesco kende tot op heden nog geen indrukwekkende trainerscarrière. Bij de Rode ...

14
14
'Bom ontploft bij Anderlecht: Renard zorgde voor wrevel'

RSC Anderlecht is en blijft een club op drift. Een nieuw jaar en alweer een komen en gaan van ...

134
134
Antwerp zet JPL op stelten met ‘horrortransfer’

Antwerp FC versterkt zich transfervrij met Daam Foulon, een harde klap voor KV Mechelen. De ...

198
198
'Smaakmaker KV Kortrijk kan droomtransfer naar MLS versieren'

Gaat KV Kortrijk een van de komende weken nog een mooie uitgaande transfer afronden? Die kans is ...

39
39
'PSV incasseert financieel ferme domper met Bakayoko'

Johan Bakayoko werd door Rudi Garcia niet opgeroepen voor de interlands tegen Oekraïne. Een ...

34
34
Anderlecht op de dool: Vandenhaute maakt er boeltje van

RSC Anderlecht wisselde gisteren nog maar eens van trainer. De derde dit seizoen. Het wanbeleid op ...

169
169
Fink glundert: Genk krijgt dubbele opsteker voor titelrace

Straks is de Cegeka Arena het decor voor de cruciale interland van de Rode Duivels, nadien hoopt KRC ...

146
146
'AC Milan wil shoppen bij Club Brugge: bod van 70 miljoen?'

Club Brugge gaat straks wellicht een drukke zomer tegemoet, want tal van smaakmakers in Jan Breydel ...

699
699
Puzzelen op de Bosuil: Antwerp zoekt vervanger Alderweireld

Zelf wil hij er alles aan doen om nog zeker één keer op het veld te staan, maar voor ...

261
261
'Hasi vloekt: Anderlecht vreest mokerslag uit ziekenboeg'

Om zich te wapenen voor de play-offs en bekerfinale besloot Anderlecht om David Hubert nog vlug te ...

441
441
Club Brugge heeft nieuwe hoofdcoach NXT al te pakken

Terwijl de Brugse hoofdmacht zich voorbereidt op een nieuwe inhaalrace in de play-offs hoopt ook ...

381
381
'Over & out: Lamkel Zé alweer richting uitgang bij STVV'

STVV trok zopas op stage om zich optimaal voor te bereiden op de Play-Downs. Zónder woelwater ...

229
229
'Renard stelt eisen: Hasi langer op post in Anderlecht?'

David Hubert betaalde het gelag voor de sputterende motor bij Anderlecht, dat de play-offs dus met ...

258
258
Ontmoet Stephanie, de bloedmooie vlam van Radja Nainggolan

De laatste weken zorgde Radja Nainggolan er mee voor dat Lokeren uit de degradatiezone klom van de ...

142
142
Garcia grijpt meteen drastisch in bij Rode Duivels

Rudi Garcia had op een goede start bij de Rode Duivels gehoopt, maar de Belgen gingen roemloos kopje ...

371
371
Club Brugge neemt definitief afscheid van belangrijke pion

Club Brugge vertrouwt de afgelopen jaren meer en meer op de jeugd. De goede werking van Club NXT ...

209
209
Onrust bij Anderlecht groeit: “Andere problemen…”

Het is onrustig bij RSC Anderlecht. Paars-Wit besloot om te breken met hoofdtrainer David Hubert en ...

447
447
Rudi Garcia heeft wilde plannen met Maxim De Cuyper

De vuurdoop van Rudi Garcia bij de Rode Duivels is op een fiasco uitgedraaid. De nieuwbakken ...

397
397
Brys over de rooie na nieuwe hel: “Laat me met rust!”

Sinds Marc Brys werd aangesteld bij de Kameroense nationale ploeg is zijn leven letterlijk een hel. ...

144
144

Meer sportnieuws