Komende zondag staat de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. Blauw-Zwart mikt nog op de dubbel dit seizoen terwijl Paars-Wit eindelijk nog eens een prijs kan binnenhalen na jarenlange droogte.
Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel en Anderlecht moet nog alle zeilen bijzetten om de vierde plek over de streep te trekken. De manschappen van Besnik Hasi deden alvast vertrouwen op tegen KAA Gent, Nicky Hayen en consorten zitten in een dipje.
Eindelijk vs dubbel
Anderlecht en de supporters zoeken al jaren naar een prijs. De club wil de glorietijd van weleer terug beleven en een bekerwinst kan alvast een stap in de goede richting zijn. In het tweeluik tegen KAA Gent deed Anderlecht vertrouwen op met een zes op zes.
In Brugge kampen ze dan weer met een vormdipje. Tegen Union SG werd er maar een één op zes gehaald waardoor de Brusselse club de leidersplaats van Club Brugge heeft overgenomen. Club Brugge maakt echter nog steeds kans op de prestigieuze dubbel.
Ref is bekend
Inmiddels zijn er meer details vrijgegeven over de finale van de Croky Cup. Jasper Vergoote zal de topper tussen Club Brugge en Anderlecht leiden, dat deed hij dit seizoen al drie keer. Telkens verloor Paars-Wit overigens. De assistenten zijn Michael Geerolf en Martijn Tiesters. De vierde scheidsrechter is Nicolas Laforge.
👨⚖️ l OFFICIEL : Jasper Vergoote arbitrera la finale de Coupe de Belgique entre le Club Brugge et Anderlecht pic.twitter.com/JPmxktuNUd
— Ma Pro League (@MaProLeague) April 29, 2025