Donderdag vanaf 22u wordt het
WK op gang getrapt. Brazilië mag in eigen land de openingspartij spelen tegen Kroatië. Vorig jaar maakten de Brazilianen alvast indruk door de Confederations Cup te winnen. "Het WK is een heel ander toernooi", waarschuwt David Luiz in
The Times of India.
"Het is zelfs het grootste en belangrijkste toernooi van allemaal. In het voetbal tellen resultaten uit het verleden niet. Dus proberen we te vergeten wat een jaar geleden gebeurde. We richten ons nu op wat voor ons staat. Dit is een droom voor iedere voetballer en het is een fantastisch moment voor mij."
"Groter dan dit wordt het niet. Kroatië? Er zijn op het WK geen makkelijke tegenstanders en voetbal is soms moeilijk te voorspellen. Kroatië heeft enkele geweldige spelers en ze zullen de wereld graag laten zien wat ze in huis hebben."