Vrees voor toekomst Anderlecht: "Ik walg van dit verhaal"

door
Vrees voor toekomst Anderlecht:

RSC Anderlecht gaat momenteel door één van de moeilijkste periodes uit zijn geschiedenis en dat komt ook bij heel wat clubboegbeelden hard aan. Voormalig doelman Jacky Munaron, bijna 300 wedstrijden voor RSCA op de teller, is bijvoorbeeld niet te spreken over de gang van zaken bij zijn ex-club. "Ik heb Anderlecht nooit zo chaotisch gekend als vandaag", klinkt het.


De situatie bij de recordkampioen is gekend: omdat nieuwe voorzitter Marc Coucke pas zondag zijn rentree maakt, zat de club de voorbije maanden in een machtsvacuüm. En dat was in negatieve zin merkbaar binnen alle geledingen. "Ik walg van dit hele verhaal. Ze verkopen de club in december en ik zag een lachende Philippe Colin (medebestuurder, red.) naar zijn auto stappen terwijl hij Coucke prijst. Waarom hij lacht? Omdat in zijn koffer de zak geld lag die hij net kon opstrijken. Ik denk dat Constant Vanden Stock zich zelfs al meermaals heeft omgedraaid in zijn graf", klonk het bij La Dernière Heure.

Aan de nieuwe voorzitter om nu om voor een ommekeer te zorgen en een frisse wind door de club te blazen. Maar ook daar heeft Munaron niet echt vertrouwen in. "Ik hoop voor Coucke dat er niet te veel lijken uit de kast zullen vallen. En wat als hij nog meer problemen krijgt met dat Amerikaanse bedrijf? Wat zal er dan gebeuren met Anderlecht?", vreest hij voor de toekomst van zijn geliefde ex-club.

POLL: De huidige malaise is vooral toe te schrijven aan het afscheidnemende bestuur ...

Meest recent

Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

79
79
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

60
60
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

15
15
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

96
96
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

250
250
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

144
144
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

46
46
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

18
18
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

103
103
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

71
71
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

34
34
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

140
140
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

91
91
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

26
26
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

86
86
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

170
170
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

334
334
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

39
39
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

71
71

Meer sportnieuws