Antwerp-held onthult: "Zou normaal bij Beerschot tekenen"

door
Antwerp-held onthult:

Groot feest zondag op de Bosuil nadat Royal Antwerp FC zich tot 'Ploeg van 't Stad' had gekroond tegen aartsrivaal KFCO Beerschot Wilrijk. Eén naam werd daarbij opvallend veel gescandeerd. Al was dat niet meer dan normaal, William Owusu kroonde zich met twee doelpunten immers tot matchwinnaar.


En dat hij momenteel als een volksheld door het leven gaat in Deurne Noord, zal de aanvaller geweten hebben. Toen hij het stadion wou verlaten werd hij door de aanwezige supporters prompt uit zijn auto gehaald en op handen door de straten gedragen. De euforie kon niet op, nochtans had de carrière van Owusu er helemaal anders kunnen uitzien.

Zo stond de aanvaller afgelopen zomer immers op punt om te tekenen ... bij Beerschot. "Het scheelde echt niets. Het kwam op een gegeven moment zo ver dat ik de dag nadien met Beerschot zou trainen, maar de coach besloot uiteindelijk dat ik niet weg mocht en zo ben ik dus nog altijd rood en wit", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

POLL: Antwerp verdiende de zege tegen Beerschot ...

Meest recent

Hayen klopt zich op de borst na 'doelpuntenviering' Club

Club Brugge is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. De titelverdediger won ...

24
24
Grootverdiener Anderlecht afgemaakt: "Op pensioen met Vertonghen"

RSC Anderlecht wil in de Champions' Play-Offs minstens voor de derde plaats gaan strijden. Een goede ...

97
97
Wonderdokter Stijn Vreven gaat voor ultieme Lokerse stunt

Lokeren-Temse blijft maar zeges aan mekaar rijgen in de Challenger Pro League. Het team van Stijn ...

22
22
Oppermachtig Club Brugge versmacht hulpeloos Anderlecht

Na één (nog niet eens volledige) speeldag in deze Play-Offs lijken we naar een ...

184
184
'Real vreest vertrek Ancelotti: sensationele opvolger'

Real Madrid is andermaal bezig aan een sterk seizoen onder het bewind van coach Carlo Ancelotti. ...

40
40
Doelpunt Club terecht afgekeurd? Vandenbempt duidelijk

Club Brugge begon zondagmiddag sterk aan zijn campagne in de Champions' Play-Offs en stond na ...

257
257
KRC Genk doet gouden zet: "Dan ben je een kanjer"

KRC Genk trapt zondagavond tegen AA Gent zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang. In ...

100
100
Anderlecht ziet sterretjes op Jan Breydel: "Pure onmacht"

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag één van de grote klassiekers uit het ...

277
277
'Barcelona wil EK-cultheld wegplukken uit Primera Division'

FC Barcelona is bezig aan een sterk seizoen en blijft goed in de running om met drie grote prijzen ...

176
176
'Antwerp bibbert en beeft: vier sterkhouders richting exit'

Antwerp FC is dramatisch aan de Champions' Play-Offs begonnen en verloor zaterdagavond met 5-1 van ...

240
240
'Liverpool legt eerste contacten voor zomerse knaltransfer'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

192
192
Hasi verrast met basiself, Club-sterkhouder op de bank

De Champions' Play-Offs zijn in alle hevigheid losgebarsten en zondagmiddag staat alweer een ...

399
399
Sollicitatie bij Garcia: grote surprise in volgende selectie?

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

592
592
TU: 'Monstertransfer Vinicius, Club lonkt naar Premier League'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

190
190
Kompany in zak en as na clash met Siebe Van der Heyden

Vincent Kompany won met Bayern München met 3-2 van het Sankt Pauli van Alexander Blessin ...

149
149
Ulderink meteen in de clinch met twee Antwerp-spelers

Royal Antwerp FC is onder Andries Ulderink op een valse noot begonnen. The Great Old ging met de ...

581
581
Ferme aardverschuiving Openda en Vermeeren

Loïs Openda en Arthur Vermeeren maken een aardverschuiving mee bij RB Leipzig. De Duitse club ...

47
47
Binnenkort Duivelse tandem Lukaku - Defour langs de lijn?

Afgelopen week kwam het nieuws naar buiten dat Romelu Lukaku aan zijn trainerscursus zal beginnen. ...

73
73
"Goed dat Antwerp een pak slaag krijgt"

Royal Antwerp FC begon aan de Champions Play-Offs met een 5-1 nederlaag tegen Union SG. The Great ...

232
232
‘Real Madrid ontvangt bod van 300 (!) miljoen euro’

Na de transfer van Neymar van FC Barcelona naar PSG voor 222 miljoen euro staat de mercato op zijn ...

301
301

Meer sportnieuws