OFFICIEEL: Pareja heeft al nieuwe club gevonden

door
OFFICIEEL: Pareja heeft al nieuwe club gevonden

Nicolas Pareja is één van de allerbeste transfers die Herman Van Holsbeeck ooit heeft gedaan bij RSC Anderlecht. De Argentijn ving het vertrek van Vincent Kompany op en groeide uit tot een absolute smaakmaker. Hij kan nu nog een opvallende transfer versieren.


Pareja is ondertussen 34 jaar en zit in de herfst van zijn carrière. Het Spaanse AS weet dat het Mexicaanse Atlas hem wil overtuigen om naar hen te komen. Pareja speelt voor Sevilla, maar daar hij is na veel blessureleed ondertussen geen basisspeler meer. Dit seizoen speelde hij nog niet en vorig seizoen kwam hij aan amper vijf wedstrijden door blessures.

Pareja speelde twee jaar voor Anderlecht, dat hem nadien voor 5 miljoen euro verkocht aan Espanyol Barcelona. Daar wist Spartak Moskou hem twee jaar later voor 10 miljoen euro weg te halen. Sevilla huurde Pareja in 2013 en trok hem nadien definitief aan.

UPDATE 24/08
Een transfer van Nicolas Pareja naar het Mexicaanse Atlas is een stap dichterbij gekomen, want Sevilla deelde via een officieel bericht mee dat het contract met de Argentijn in onderling overleg werd verbroken. De verdediger kan dus als vrije speler op zoek gaan naar een nieuwe club.

UPDATE 26/08
Heel kort na zijn vertrek bij het Spaanse Sevilla heeft Nicolas Pareja al een nieuwe club gevonden. Zoals verwacht tekende de voormalige verdediger van Anderlecht een contract bij het Mexicaanse Atlas FC. Dat maakte de club officieel bekend.

POLL: Mooie uitdaging voor Pareja?

Meest recent

Bekerkoorts stijgt: Club doet fans jubelen vlak voor finale

Binnen een week is het eindelijk zover. Op zondag 4 mei wordt de veelbesproken bekerfinale tussen ...

44
44
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht strijdt met Club, Duivel moet 70 mil kosten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

160
160
Boskamp snapt er niets van: “Al dat gezeik door één mafkees”

Union SG krijgt de wind van voren, maar de Brusselse club trekt er zich er niets van aan. Na ...

91
91
Storck in de clinch met KV Kortrijk-fans: “Niet terecht!”

KV Kortrijk moet nu echt beginnen vrezen voor degradatie naar de Challenger Pro League. Op het veld ...

134
134
‘Union SG troeft Anderlecht af en pakt uit met diamant’

Union SG staat erom bekend om jonge, relatief onbekende, spelers binnen te halen en voor een bom ...

147
147
'Noa Lang verbaast PSV met gedrag'

Noa Lang is dit seizoen één van de smaakmakers van PSV, maar de Eindhovenaren zitten ...

85
85
KRC Genk kampt met vloek van Play-Offs: “De druk stijgt”

Drie clubs strijden nog om de titel in de Jupiler Pro League. KRC Genk stond heel het seizoen aan de ...

85
85
Verrassende ex-RSCA’er maakt Hasi met de grond gelijk: “C’est fou!”

Islam Slimani speelt op zijn 36e nog steeds op de Belgische velden. De Algerijn van Westerlo is de ...

125
125
Wat Kompany zo uniek maakt volgens Bayern-ster Kane

Als alles wat meezit kan Bayern München dit weekend de titel vieren in de Bundesliga. Vincent ...

209
209
'Twee probleemgevallen' bij STVV: Vrancken velt oordeel

Wouter Vrancken, die onlangs aan onze redactie meedeelde dat er nog andere clubs naar hem polsten, ...

88
88
'Spectaculaire ingaande toptransfer voor Union SG'

Union SG weet nu al dat ze in de zomer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De Brusselaars ...

157
157
Genk uitgeteld voor titel? Boskamp spreekt heldere taal

KRC Genk heeft de voorbije weken serieuze averij opgelopen in de titelstrijd. Na de recente 1 op 9 ...

248
248
'De Cuyper parkeert toptransfer: Club legt pittige som vast'

Club Brugge maakt zich op voor een cruciale periode met de ontknoping van de titelstrijd en de ...

409
409
'Guardiola wil supertransfer: toptarget met 30 goals en 23 assists'

Manchester City maakt zich op voor een hete transferzomer. De Engelse topclub is van plan een grote ...

141
141
Vanhaezebrouck velt drastisch verdict over titelstrijd

De heenronde in de Champions' Play-Offs zit erop, dit weekend wordt de tweede helft van de ...

662
662
Hasi hakt knopen door: basiself in bekerfinale bepaald?

Binnen een dikke week staat voor RSC Anderlecht de belangrijkste partij van het seizoen op het ...

259
259
Club Brugge onder enorme druk: Hayen grijpt stevig in

Zondagavond staat opnieuw een sleutelduel op het programma in de titelstrijd. Zo gaat Club Brugge op ...

616
616
Milicevic trekt sombere conclusie voor duel met Anderlecht

AA Gent incasseerde 17 tegengoals, scoorde 1 keer en boekte een 1 op 15. Dramatische cijfers. ...

281
281
'Anderlecht en Club Brugge duelleren om zoon voetballegende'

RSC Anderlecht en Club Brugge worden wel vaker gelinkt aan dezelfde spelers. Dat is vaak een ...

491
491
'Transferklapper: sterkhouder vertrekt bij Anderlecht'

RSC Anderlecht won met 5-0 van AA Gent, maar dat verandert niets aan de plannen van het bestuur. Er ...

847
847

Meer sportnieuws