Spaanse pers stopt duo onder de grond na historische afgang Real

door
Spaanse pers stopt duo onder de grond na historische afgang Real

We zijn begin maart en het seizoen van Real Madrid zit er nu al zo goed als op. Nadat Barcelona vorige week de beker- en titeldromen doorprikte, werd de Koninklijke dinsdagavond ook nog eens uit de Champions League geknikkerd. De Spaanse media zijn dan ook snoeihard voor het falende Real.


Zo krijgen twee spelers er flink van langs na de 1-4-nederlaag tegen de Amsterdammers: middenvelders Toni Kroos en vooral Casemiro. Zeker de Braziliaan kreeg geen voet aan grond tegen Dusan Tadic en co. "Een van zijn slechtste wedstrijden in een Madrid-shirt", beoordeelt Marca zijn partij. "Angstaanjagend slecht. Als de Braziliaan zijn ploegmaats niet kan bereiken en de aanvallen van de tegenstander niet kan afstoppen, verliest hij zijn bestaansreden", vult AS aan.

Maar ook de defensie ging niet vrijuit. Met name Nacho, die de geschorste Sergio Ramos moest vervangen, kreeg de volle lading. "Afschuwelijk. Hij leek wel een speelpop in de handen van de Ajax-aanval. De Amsterdammers lieten hem keer op keer achter, alsof hij een kleuter was", aldus Mundo Deportivo. "Hij was wanhopig. Gedurende de wedstrijd was hij niet in staat om de tegenvallen tegen te houden en kon hij enkel toekijken hoe de doelpunten zich opstapelden", aldus de Spaanse tak van 90 mins

COURTOIS GROTENDEELS GESPAARD
Voor Thibaut Courtois zijn de meeste media nog redelijk mild. De Rode Duivel keepte dan ook een behoorlijke partij, al had hij de vrije trap van Lasse Schöné misschien wel moeten redden. "Je kan hem niet de schuld geven van de uitschakeling, aan de tegengoals kon hij weinig doen en hij hield Ajax meermaals van nog meer doelpunten. De 1-4 was wel zijn schuld, al was die bal van Schöne gewoon goed getrapt", aldus AS. "Hij was lang in staat zijn team in de wedstrijd te houden, maar begroef de kansen op een terugkeer bij de 1-4", vult MD aan.

Bij Marca, een Real-gezind medium, was men tot slot wel streng voor Courtois. "De Belg faalde op het meest beslissende moment, net toen Los Blancos weer geloof hadden in een wonder. Een zware fout voor een keeper van zijn lengte."

POLL: Real moet een nieuwe trainer aanduiden na het seizoen ...

Meest recent

Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

11
11
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

23
23
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

7
7
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

78
78
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

155
155
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

117
117
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

31
31
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

17
17
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

89
89
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

60
60
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

31
31
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

138
138
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

83
83
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

24
24
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

73
73
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

154
154
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

303
303
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

66
66

Meer sportnieuws