'Club ziet kansen op straffe transfer gevoelig toenemen'

door
'Club ziet kansen op straffe transfer gevoelig toenemen'

Club Brugge kijkt nu al uit naar de Champions League-kwalificatiewedstrijden tegen Dynamo Kiev, maar heeft ondertussen ook nog werk op de transfermarkt. Zo moet het bestuur onder andere een oplossing vinden voor de situatie rond Marvelous Nakamba. De middenvelder wil absoluut vertrekken en stuurde tot dusver zijn kat naar de trainingen.

Blauw-Zwart laat zich echter niet doen door de Zimbabwaan en blijft voorlopig vasthouden aan de vraagprijs die het voor ogen had. Maar op Jan Breydel beseft men ook dat de kans klein is dat de brokken nog gelijmd worden en dus zoekt men momenteel al naar een opvolger. Zo meldt Sacha Tavolieri, journalist voor het Franse RMC, dat de vice-kampioen werk maakt van de komst van Gianelli Imbula.

De 26-jarige controlerende middenvelder is nog steeds de recordaanwinst van Stoke City, maar zit daar op een zijspoor. Club zou inmiddels de onderhandelingen met Stoke hebben opgestart, er wordt gepraat over een som van zo'n 6 miljoen. Naar verluidt had coach Philippe Clement ook al contact met Imbula en reageerde de speler enthousiast op een mogelijke verhuis naar Jan Breydel.

UPDATE 24/07
Het lijkt er steeds meer op dat Imbula aan de slag zal gaan bij de Belgische vice-kampioen. Ook The Stoke Sentinel maakt nu gewag over een nakende deal. Daar stelt men dat de middenvelder geen toekomst meer heeft bij Stoke en dat de club bereid is om stevig verlies te incasseren op zijn transfer. Een flinke boost dus voor Blauw-Zwart. Het is wel niet duidelijk of Club meteen zal toeslaan of eerst de situatie met Nakamba afwacht.

POLL: Imbula zou een verbetering zijn ten opzichte van Nakamba ...

Meest recent

Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

0
0
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

11
11
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

5
5
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

74
74
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

141
141
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

116
116
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

30
30
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

17
17
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

86
86
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

60
60
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

31
31
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

138
138
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

81
81
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

24
24
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

71
71
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

151
151
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

298
298
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

66
66

Meer sportnieuws